המוצעים על ידי: מכללת סיעוד ובריאות מקצועות

סקירה

להוביל בריאות של התפתחות הבאה
תואר שני במנהל עסקים ומנהל עסקים בסיעוד: מנהיגות סיעודית במערכות בריאות, מיועד להכשיר אחיות מנוסות בעלות תואר ראשון במדעים בסיעוד, במטרה לפתח יכולות ניהול תפקידים בין-תחומי וניהול יכולות סיעודיות. סטודנטים הרשומים בתוכנית תואר שני כפול MBA MBA יכולים לקחת קורסים לפתח מיומנויות ניהול מתקדמות.

נושאים רבים בחנו את התוכנית MBA תואר שני מקוון כוללים מנהיגות וניהול, תיאוריה מנהיגות ויישום, חשבונאות, כלכלה, ניהול תפעולי יסודות יסודיים לתפקידים סיעוד בפועל ואתיקה בסביבת הבריאות. קורס אבן שיאה מסתיים במנהל עסקים - תוכנית MSN, אשר מספקת לך הזדמנות לפתח הצעה מבוססת הפרויקט בפועל מבוססת ראיות המטפל בבעיה עסקית, בעיה או דאגה בפועל מקצועי. אתה מזהה בעיה הקשורה להתערבות מבוססת-מחקר; ספרות חיפוש; להציע פתרון; ולפתח תכנית ליישום הפתרון, להעריך את תוצאותיו ולהפיץ את הממצאים.

מידת הבגרות בסיעוד, תואר שני בסיעוד ודוקטור עיסוק סיעוד בבית GCU הם הוסמך על ידי הנציבות על קולגייט סיעוד החינוך (CCNE). מדינות בחרו עשויות להיות דרישות נוספות כדי לעמוד בסטנדרטים שלהם; אסמכתא הסכם ההרשמה שלך או פנה GCU לקבלת מידע נוסף.

תוצאות תואר

חקור את עסקי הבריאות בתור MBA - בוגר MSN
בתור סטודנט לתואר שני MBA MBA, אתה לומד תיאוריה מנהיגות יישום, כספים, חשבונאות, כלכלה, שיטות כמותיות, ניהול שיווק, ניהול חשבונות, ניהול כספים, ניהול תפעול ואתיקה במערכת הבריאות. תיאוריות עסקיות מתקדמות אלה, כולל האפקטיביות הארגונית וניהול השינוי, משולבות בתכנית הכוללת יישום של תרגול סיעודי וכוחות התנהגותיים ויחסים שעלולים להשפיע על תהליכים עסקיים.

מה תלמד

שלב מתקדם אסטרטגיות עסקיות בריאות
נושאי התכנית במנהל עסקים ומנהל עסקים בסיעוד כוללים:

  • עקרונות פיננסיים, בעיקר ניתוח, תכנון הערכת נכסים
  • ניהול שיווק, כולל ניתוח סביבתי, תכנון, אסטרטגיה ואסטרטגיות ניהול
  • בחינת סיעוד כמקצוע, תפקידים ותפקידים אחיות בתחום הבריאות
  • מערכות בריאות כולל מדיניות, אפשרויות אספקה ​​בארה"ב, עלות, איכות וגישה
  • מתודולוגיות מחקר כמותיות ואיכותיות, תוך שימת דגש על ביקורת ביקורתית של מחקרים ועל סקירה של תרגול מבוסס ראיות

קריירה תוצאות

היכונו לתפקידים בכירים בתחום הבריאות
תוכנית תואר כפול GCU משלבת תיאוריות בריאות מתקדמות עם מושגים עסקיים מובילים כדי לעזור למנהלי צורה בהצלחה לגדול ארגוני הבריאות מכל הסוגים. בתור בוגר מכללת סיעוד ובריאות מקצועות "MSN MBA תואר כפול באינטרנט, אתה עשוי להיות מוכן להגשים מטרה יזמית ולהתחיל את חברת הבריאות שלך או לעבור לתפקיד מנהיגות בתוך ארגון הבריאות, כגון קצין סיעוד ראשי , סגן נשיא שירותי החולה או המנכ"ל.

מיקומיתוכניות

באינטרנט
לרדוף את הדור הבא של החינוך עם תואר מקוון מאוניברסיטת גרנד קניון. להרוויח את התואר עם נוחות וגמישות עם קורסים מקוונים המאפשרים לך ללמוד בכל מקום ובכל זמן. GCU מציע ההנהגה המנוסה הגבוהה ביותר באספקת תוכניות תואר באינטרנט. חברי סגל במשרה מלאה ומדריכי נלווה מאומנים היטב, מצויד עם רקע אקדמי חזק וניסיון מעשי בתחומים שלהם, לתמוך בך בכל צעד ושעל. עוצב עם קריירה מונחה מקצועי בראש, השיעורים המקוונים שלנו לספק סביבה אינטימית שממגרת דיונים מרתקים ומאתגרים. בחר מתוכניות פני המכללות הברורות שלנו, אזורי תעסוקה גבוהה פי דרישה. חוגים להתחיל בתדירות גבוהה.

עֶרֶב
גרנד קניון תוכניות הערב של האוניברסיטה לספק את הדרישות של אנשי מקצוע המעדיפים סביבת למידה אישית. שיעורי הערב שלנו להיפגש רק פעם בשבוע ומציעים אינטראקציה ודיון בכיתה בקולג 'טיפוסית. כיתות הלילה מיועדות מספר מסוים של תלמידים, מתן סביבה חמה וטיפוח שתומכת חווייה מרתקת. במאמר עוקבה בערב, תוכלו להתקדם דרך תוכנית התואר שלך עם אותו לכיתה הקריירה אופקים, מתן הזדמנות ליצור קשרים ליצור מערכות יחסים שהן מעבר בכיתה. חוגים להתחיל בתדירות גבוהה במקומות שונים, כולל בקמפוס הראשי שלנו.

באינטרנט ובתוכניות הערב

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 25 תוכניות שמוצעות על ידי Grand Canyon University »

קורס זה הוא מקוון, מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date