בעל תואר שני במדעי שטח ביו-רפואיים

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית


התוכנית יוצרת במה להבנת מעורבותם של מדעי השטח בביו-רפואה וביוטכנולוגיה. תקבלו ידע תיאורטי ומיומנויות מעשיות בתחומי הפעילות הביו-רפואית הדורשים מומחיות מעבר לתחומים המסורתיים של ביו-רפואה, כימיה או ביולוגיה.

חיבורים פעילים

התוכנית מבוצעת בשיתוף פעולה הדוק עם התעשייה האזורית ומספקת סקירה עדכנית על עבודות מחקר ופיתוח בתחום הטכנולוגיה הביו-רפואית. החינוך נערך על ידי חוקרים ומורים המשתתפים ברשת מחקר רלוונטית לתעשייה בשם פרופיל "Biofilms - מרכז מחקר ביו-ממשקים". מתקני הניסוי שלנו משלבים כימיה, ביולוגיה תאית ומולקולרית ומעבדות ביו-אנליטיות.

צורות לימוד

אנו משתמשים בצורות פדגוגיות שונות, תוך התמקדות חזקה בשאלות מחקריות בפיתוח מוצרים ביו-רפואיים. שיתוף הפעולה עם התעשייה הביו-רפואית שמסביב מתבצע באמצעות CDIO, Conceive - Design - Implement - הפעל פרויקטים.

מהו מדע שטח פנים ביו-רפואי?

מדע פני השטח ביו-רפואי מתייחס לידע והבנת השילוב התיאורטי והמעשי של כימיית פני השטח בהיבטים יישומיים של ביולוגיה של התא, אימונולוגיה, ביולוגיה מולקולרית וננו-טכנולוגיה. מדעי שטח ביו-רפואיים מתייחסים לידע המתמחה בכימיה של פני השטח בתחומים יישומיים של ביולוגיה של תאים, אימונולוגיה, ביולוגיה מולקולרית, ננו-ביוטכנולוגיה וכימיה קולואיד, כמו גם ידע רב על שילוב נושא זה במדע פני השטח הביו-רפואי.

תעשיות ביו-רפואיות מרכזיות

תרופות וביוטכנולוגיה

  • מולקולות קטנות - מולקולות אורגניות סינתטיות
  • ביולוגיה - מולקולות ביולוגיות המיוצרות על ידי אורגניזמים חיים (ביוטכנולוגיה)

מכשירים ואבחון

  • תעשיית המכשור הרפואי
  • אבחון - IVD (אבחון במבחנה)

דרישות כניסה

  1. תואר ראשון (180 נ"ז) או שווה ערך עם תואר ראשון בכימיה, ביוכימיה, טכנולוגיה ביו-רפואית, שיטות וטכנולוגיה ביו-רפואית, מדעי מעבדה ביו-רפואית, או בתחומים אחרים במדעי הטבע, הרפואה, ההנדסה או הטכנולוגיה הרלוונטיים לתכנית עם מינימום של 15 נ"ז בכימיה ו / או ביוכימיה.
  2. המקבילה של אנגלית B, או אנגלית 6, בבית הספר התיכון השבדי.

אִרגוּן

דרישה להענקת תואר שני (120 נ"ז) היא השלמת סטודנט של פרויקט עצמאי (פרויקט תואר) לפחות 30 נ"ז בתחום הלימוד הראשי. פרויקט התואר עשוי להכיל פחות מ -30 נ"ז, אולם לא פחות מ -15 נ"ז, אם התלמיד כבר סיים פרויקט עצמאי במחזור השני לפחות 15 נ"ז בתחום הלימוד הראשי או המקבילה מתוכנית לימודים מחוץ שבדיה.

תוֹכֶן

רשימת הקורסים:

  • מדעי שטח ביו-רפואיים, תכנית לתואר שני (שנתיים), 120 נ"ז - סתיו 2020 (שעון יום במלו 100%)
  • מדעי שטח ביו-רפואיים, תכנית לתואר שני (שנתיים), 120 נ"ז - סתיו 2020 (שעון יום במלו 100%)
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Malmö University strives to be part of society at every level. Whether that is regionally, nationally or globally, its focus is making the world a better and fairer place.

Malmö University strives to be part of society at every level. Whether that is regionally, nationally or globally, its focus is making the world a better and fairer place. קרא פחות