בעל תואר שני במדעים בניהול שירותי בריאות

כללי

תיאור התכנית

התכנית

המאסטר למדעים בניהול שירותי בריאות הוא תכנית תואר 36 שניות אשר נועדה להכין אנשי מקצוע עם ידע עסקי ומיומנויות אנליטיות כדי להוביל את המצוינות התפעולית עבור ארגונים במערכות המסירה הבריאותית ושרשראות האספקה המורחבות שלהם. התוכנית מתאימה אישית לתכנית לימודי MBA מבוססת-עסק ומעשית ומציעה הן את מסלול הניהול עבור אנשי מקצוע בתחום הבריאות העוקבים אחר עמדות מנהיגות והן את מסלול הניתוח למועמדים המעוניינים ליישם ניתוח תיאורי וחזוי כדי להודיע על קבלת ההחלטות. זה מכין מנהיגים עסקיים שיכולים לעזור לספקי טיפולים להשיג מצוינות תפעולית בסביבה משתנה במהירות באמצעות שיפור איכות, הפחתת עלויות וניהול חוויות מטופלים. עם אתגרים הולכים וגדלים של עלויות גדלות, גוברת התחרות ורגולציה מחמירה, ענף הבריאות זקוק למנהיגים שלא רק מבינים את ההקשר הבריאותי, אלא גם מסוגלים להשתמש במערכות מיומנות אנליטיות בכדי להוביל דרך חדשה למצוינות תפעולית.

 • משרה מלאה (12 או יותר נ"ז / סמסטר)
 • משרה חלקית (11 נ"ז או פחות סמסטר)
 • ניתן להשלים את התוכנית תוך שנה אחת בלבד (מסלול מסלול מהיר מהיר בלבד)
 • 36 נ"ז (12 קורסים)
 • שיעורים בפורמט היברידי-מקוון ובאישיות (קמפוס ניו ברנזוויק)

כותרות תפקיד של Rutgers MSHSM Alums

 • מנהל פרוייקט
 • מנהל משרד
 • מנהל מעבדה אזורי
 • מנהל אסטרטגיה בינלאומית
 • מנהלת התמחות בפקולטה
 • מנתח בריאות
כותרות תפקיד פוטנציאליות שכר שנתי פוטנציאלי
תפעול בכיר / מנהל עסקים 144,000 דולר
סמנכ"ל שיפור תהליכים בבית החולים 126,677 דולר
מנהל שירותי רפואה ובריאות 106,070 דולר
מנהל התמחות 82,000 $
מנתח בריאות 80,000 $

המעסיקים המובילים של Rutgers MSHSM Talent

 • המרכז לסרטן סלואן קטרינג
 • בית חולים לילדים בפילדלפיה
 • RWJ Barnabas Health
 • ג'ונסון
 • יונייטד בריאות

שאלות נפוצות

אני רופא, אחות, עוזר רופא - מדוע התוכנית הזו תועיל לי?

ככל שרופאים, אחיות וקלינאים אחרים כמוך עוברים מתפקידי טיפול קליני לתפקידי ניהול ומנהיגות, הם מוצאים צורך עז להיות מצוידים טוב יותר לטיפול בצד הניהולי והעסקי של הטיפול בחולים. בדיוק כמו שיש צורך בידע ושיטות עבודה מומלצות בכדי לדאוג לצרכיו הרפואיים של המטופל, ישנו גוף עשיר של ידע ושיטות עבודה מומלצות שפותחו כדי להפעיל מערכות לטיפול במתן מטופלים ביעילות וביעילות. התוכנית שלנו תכין אתכם עם הידע והביטחון הדרושים לכם בכדי להצליח כמנהלת ומובילה בארגון בריאות.

מדוע התוכנית הזו נגמרת מבית ספר למנהל עסקים? האם זה באמת חל על בריאות?

ארגוני שירותי בריאות מתמודדים עם אתגרים דומים כמו חברות שירות אחרות בנושא נגישות, איכות השירות ורווחיותם. מנקודת מבט זו, בית ספר למנהל עסקים הוא בית אידיאלי לתכנית לניהול כזה בתחום הבריאות, כידוע אנו מכירים את העסק, הכספים, השיווק והתפעול במגוון הקשרים. אצלנו ב- RBS, יש לנו סגל ברמה עולמית עם מומחיות וניסיון לא רק בנושאים כלליים שמייצרים ושוברים עסקים אלא גם בענפי הבריאות, הביטוח והתרופות. חלקם עוסקים גם במחקר קליני. ניהול עסק סולידי הוא קריטי לטיפול בחולים. כשם שהתואר המדעי שלך הכין אותך לעזור לחולים קלינית, תואר עסקי הממוקד בתחום הבריאות יצייד אותך לשרת את המרחב הזה בתפקיד ניהולי.

כמה זמן ייקח לי לסיים את התוכנית במשרה חלקית?

אם אתה משתתף במשרה מלאה, אתה יכול להשלים את התוכנית תוך שנתיים. סטודנטים עובדים עשויים להמשיך ללמוד את התוכנית באופן חלקי ועליהם לסיים את התואר תוך שלוש שנים.

חוק טיפול במחיר סביר שינה את אופן הפעולה של בית החולים שלי. האם תוכנית זו תעזור לי להבין את השלכות החוק החדש הזה וכיצד לעמוד בו?

בהחלט! ה- ACA משנה את הדרך בה בתי חולים וספקים אחרים עושים עסקים בכל תחומי הבריאות. הקורסים שלנו, הנלמדים לעתים קרובות על ידי מתרגלים וחוקרים מובילים, יתייחסו לנושאי מפתח ודאגות הנוגעות לתאימות ACA. באופן ספציפי, הקורס בריאות משפטית

אני עובד בפארמה, ענף ביטוח הבריאות. האם יש ערך לקיים תואר מסוג זה?

כן. המוקד של תוכנית זו הוא על ספקי שירותי הבריאות ושרשראות האספקה המורחבות שלהם, הכוללת את ענפי התרופות והביטוח, כמו גם בתי מרקחת, סיטונאים וחברות ניהול תועלת תרופתית. כאיש מקצוע בתחום הפארמה או ביטוח הבריאות, תואר זה יסייע לך להבין את הצד המשלוח לטיפול בחולים העומד מאחורי כל אחת מהתביעות שלך ותקנות התרופות והפרקטיקות שלך.

זה עתה סיימתי בית ספר לסיעוד, אבל אין לי ניסיון בעבודה ורוצה להמשיך מייד לתואר שני. האם זו התוכנית המתאימה לי?

כן, במיוחד אם אתה יודע שבשלב מסוים אתה רוצה לצמוח לתפקיד ניהולי שיחייב אותך להיות בקיא בניהול צוותים, תקציבים, כספים, סוגיות ציות ושרשרת האספקה. בעוד שלרוב הסטודנטים שלנו יהיה ניסיון בעבודה קלינית לפני הכניסה לתכנית שלנו, אינך נפסל מהקבלה אם עדיין לא עבדת.

יש לי תואר בבריאות הציבור ורוצה לעבוד במרפאה ציבורית. איך זה יעזור לי?

אם אתה מעוניין לעבוד בפונקציה לניהול טיפול בחולים, כמו למשל במרפאות לבריאות הציבור, כן. תוכנית זו תועיל לכם. אמנם התוכנית שלנו לא תצייד אותך באופן ספציפי לבניית תוכניות או יוזמות בנושא בריאות הציבור, אך היא תכין אותך לנהל קלינאים ואנשי צוות במסגרות בריאות הציבור.

האם תוכנית זו מבוססת בניוארק או בניו ברנזוויק?

שיעורים אישיים יתקיימו בעיקר בניו ברנזוויק.

----

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

A Rutgers business education prepares students for success – not just in their chosen fields but also in their lives. From our comprehensive undergraduate courses to our highly rated MBA program, a Ru ... קרא יותר

A Rutgers business education prepares students for success – not just in their chosen fields but also in their lives. From our comprehensive undergraduate courses to our highly rated MBA program, a Rutgers education is a life-changing experience that gives the student the skills and knowledge to compete globally while broadening their appreciation for how the world works. Many describe it as one of the most rewarding experiences of their lives – professionally and personally. קרא פחות
ניו - ברונסוויק , ניוארק , ג'רזי סיטי , מוריסטאון + 3 יותר פחות