בעל תואר שני בטכנולוגיית פרמצבטיקה: גילוי, פיתוח וייצור

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תכנית התואר השני בטכנולוגיית פרמצבטיקה תכין אתכם לקריירה מרגשת בתחום התרופות, לא משנה אם אתם שואפים לעבוד בתעשיית התרופות, ברשויות הרגולציה או ללימודי דוקטורט עתידיים. התוכנית היא אחת הבודדות עם גישה רחבה הכוללת את כל תהליך התרופות; החל מהגילוי והזיהוי של החומר הפעיל, להתפתחות וייצור התרופה הסופית, הכוללת גם ביולקולקולות וגם מולקולות תרופות אורגניות קטנות. התכנית שמה לה למטרה לחשוף את התלמידים לתרחישים פיתוח אותנטי ככל האפשר, תוך דגש חזק על תרגול מעבדה ולמידה מבוססת פרויקטים.

תכנית התואר השני בטכנולוגיית פרמצבטיקה מתמקדת בשלושה תחומים עיקריים:

  • גילוי תרופות מולקולות אורגניות קטנות כולל פרמקולוגיה
  • גילוי תרופות ביולוגיות כולל פרמקולוגיה
  • פיתוח מוצר, ייצור ואבטחת איכות

תכנית התואר השני בטכנולוגיית פרמצבטיקה מעסיקה מורים מכמה מחלקות מחקר חזקות בין תחומי Lund University . זה בנוי על שיתופי פעולה מבוססים עם תעשיית התרופות, כמו גם עם אוניברסיטאות לאומיות ובינלאומיות אחרות, בעלות דירוג גבוה. סטודנטים בתכנית זו יהפכו לחלק מסביבת מחקר בינלאומית חזקה עם גישה למתקני מעבדה מצוינים וציוד מפתח המשמש בתעשיית הפארמה.

המורים בתכנית מיומנים ומיומנים בפדגוגיה, כמו גם מדעני מחקר פעילים בתחומים שונים בתחומי מדעי התרופות. הן הוראה במסגרת התוכנית והן פרויקטים מחקריים של המורים נעשים לרוב בשיתופי פעולה הדוקים עם תעשיית התרופות. תוצאות מחקרם של המורים הובילו, במספר מקרים, למוצרי תרופות שהגיעו למרפאה.

מבנה התוכנית

ליבת תכנית זו כוללת שלושה קורסי חובה ושני קורסים חובה מבוססי פרויקט . קורסי החובה יבטיחו כי כל התלמידים, ללא תלות בהתמחות בהמשך, יצטרכו ידע מעמיק מספיק ומספיק לגילוי ופיתוח של מוצרים הן של מולקולות אורגניות קטנות והן של תרופות ביולוגיות, כמו גם בגיבוש וייצור. במהלך קורסי הפרויקט, הסטודנטים יבחרו להתמקד בתרופות ביולוגיות או בתרופות מולקולות אורגניות קטנות ולקבל ידע ומיומנויות מפורטות ומעמיקים יותר בתחום המתאים.

פרויקטים אלה יכללו גם מיומנויות הקשורות למשל בעבודת צוות, תכנון וניהול פרויקטים, עבודות מעבדה מעשיות, תיעוד על פי אמות מידה אקדמיות ותעשייה ומצגות בכתב ובעל פה.

יתרה מזאת, קורסי הפרויקט יעסקו בהיבטים אחרים של שרשרת פיתוח התרופות, כמו פטנטים, ניסויים פרה-קליניים וקליניים, כמו גם שאלות רגולטוריות. יסודות GMP כלולים בתוכנית ולתלמידים יש גם אפשרות לקבל תובנות מעמיקות יותר בנושא אבטחת איכות.

התוכנית מסתיימת בפרויקט תואר שני, אותו ניתן לבצע באוניברסיטת Lund University או בשיתוף עם שותפים חיצוניים, לרבות שיתופי פעולה מבוססים עם תעשיית התרופות, כמו גם עם אוניברסיטאות אחרות בעלות דירוג גבוה, לאומי ובינלאומי.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

תעשיית התרופות חווה דרישה מתמשכת וגוברת לגיוס עובדים מיומנים מאוד עם תובנה וידע המכסים את כל תהליך הפיתוח המוביל לתרופה. בוגרי התוכנית יהיו מוכנים היטב לעמוד באתגרים עתידיים בסביבה פרמצבטית בינלאומית, רב תחומית.

התוכנית קשורה קשר הדוק לאחד האזורים הביוטכנולוגיים החזקים בצפון אירופה, עמק מדיקון , המארח לפחות 200 חברות תרופות בינלאומיות וסניפי חברות. באופן כללי, המגמה של חברות קטנות המספקות תרכובות עופרת, שיטות אנליטיות ופתרונות ניסוח מתקדמים לחברות תרופות גדולות מתפשטת באופן נרחב. מדובר בתעשייה הצומחת במהירות הזקוקה לעובדים מוסמכים.

משרה ראשונה ככל הנראה עבור סטודנט בתכנית זו תהיה כימאי אורגני או אנליטי, כמו ביוכימאי המפתח חומרים פרמצבטיים ביולוגיים חדשים, כנוסח של מוצרי תרופות חדשים, במיקום בתחום אבטחת האיכות או בתוך רשות רגולטורית. לחלופין, בוגרים יוכלו לכוון להמשך לימודי התמחות כסטודנט לתואר שלישי.

שימו לב, מידע מפורט על הקורס יימסר בהמשך.

קרא עוד על התוכנית בכתובת https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-TALAK

למה Lund University ?

Lund University נוסדה בשנת 1666 והיא אחת האוניברסיטאות הוותיקות, הרחבות והטובות ביותר בצפון אירופה. האוניברסיטה נמצאת בין 100 האוניברסיטאות המובילות בעולם בדירוג האוניברסיטה העולמית של QS 2020 והיא הבחירה מספר 1 עבור סטודנטים בינלאומיים המגיעים לשבדיה - אחת המדינות החדשניות, הקיימות והדמוקרטיות בעולם.

אם אתה רוצה להתחיל לבנות את הרשת הבינלאומית שלך בכיתה בכיתה הגלובלית, Lund University היא אופציה נהדרת. לחוות דרך אחרת של למידה במדינה מדורגת כאחד הטובים בעולם במתן השכלה גבוהה. עבודה קבוצתית ויחסים בלתי רשמיים בין המורה לתלמיד מאפשרים למידה מעמיקה.

האוניברסיטה ממוקמת לונד, עיר אוניברסיטה מקסימה וקומפקטית בדרום שוודיה, רק 35 דקות נסיעה מנמל התעופה קופנהגן בדנמרק. העיר מפורסמת בזכות חיי הסטודנטים התוססים שלה, והיא גם ביתם של רבים ממכוני המחקר המובילים בעולם וחברות בינלאומיות.

למידע נוסף על Lund University ב www.lunduniversity.lu.se

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... קרא יותר

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. קרא פחות
לונד , מלמו , הלסינגבורג + 2 יותר פחות
בקר באתר בית הספר