בית מרקחת

כללי

תיאור התכנית

בית מרקחת

תהליכים של מניעה, קידום, הגנה והתאוששות של בריאות, באמצעות הפיתוח של פעילויות הקשורות לניתוח קליני ורעלים, מזון ותרופות.

מגרש משחקים

תרופות תעשייה, מזון, קוסמטיקה, חומרי חיטוי, domissaneantes ואספקה ​​לאבחון; בתי חולים; בתי מרקחת של allopathic ותרופות הומיאופתיות; בתי מרקחת קהילתי; מחלק סמים; מפיצים; מעבדות לניתוח קליני ורעלים; הוראה ומחקר; תרופות וסיוע טכני; טיפול תרופתי; בריאות וגופי פיקוח, ומרכזי טיפול דם ואונקולוגיה.

מה עושה המקצועי

מחקר, לייצר ולשלוט באיכות של תרופות, מוצרי קוסמטיקה וטואלטיקה. מספק הדרכה על השימוש ושימור נכון של תרופות. בתעשיית המזון, העוסק בבקרת הייצור ואיכות מזון. הוא אחראי לבחינת חומרים ביולוגיים, יוכלו לסייע באבחון של מחלות רבות. היא פועלת בגופים רגולטוריים ופיקוח מקצועי ואישור, רישום ובקרה של תרופות. היא פועלת בהערכה טוקסיקולוגית של תרופות, מזון, קוסמטיקה, חומרי חיטוי וdomissaneantes. הוא אחראי למוסדות טכני תרופות, בדיקות הקליניות ומעבדה, מעבר לטוקסיקולוגיה.

עדכון אחרון: יול 2015

אודות בית הספר

Universidade de Caxias do Sul - UCS is a Brazilian higher education institution characterized for being an institution that belongs to the community. Its activities cover directly the Northeastern reg ... קרא יותר

Universidade de Caxias do Sul - UCS is a Brazilian higher education institution characterized for being an institution that belongs to the community. Its activities cover directly the Northeastern region of the state of Rio Grande do Sul, which is located in the southernmost part of the country. קרא פחות