בית מרקחת ראשון

כללי

תיאור התכנית

אנו מתהדרים בכניסה ישירה (0-6) לתוכנית PharmD - אחת מתוך שבעה בלבד במדינה. המשמעות היא שאתה מתקבל לתוכנית המרקחת ביום הראשון. בלי המתנה, בלי חישוקים, בלי הכחשות אחרי שהשקעת כמה שנים של עבודות לימוד במכללה. אתה צריך להיות רוקח בהכשרה מהרגע שאתה מגיע לקמפוס.

מוסדות גדולים יותר פשוט לא יכולים לספק את תשומת הלב וההזדמנות האישית שתמצאו כאן. אתה תבדיל את עצמך מבני גילך כשתהפוך לקמפוס ושותף לבריאות בקהילה העובד לצד הצוות הקליני של ONU HealthWise שיחות במרכז המידע בנושא תרופות ובריאות ועוזר למטופלים לחיות חיים בריאים יותר באמצעות הקרנות בריאות ובריאות. אתה יכול לשרת חולי אזור באמצעות המרפאה הניידת HealthWise או בבית המרקחת HealthWise בבית הקמפוס. תוכל גם לקבל הזדמנות לעזור לפרופסור במחקר במימון מענק או לעמוד בראש ארגון סטודנטים לרוקחות - ההזדמנויות הפתוחות בפניך באמת מדהימות!

במכללת רייב לרוקחות איננו מחנכים לרוקחים; אנו מחנכים מטפלים רחמנים ומנהיגים מחויבים. עם סיום הלימודים, יהיה לך את הביטחון להבהיב שבילים חדשים ולעזור לאנשים בדרכים שמעולם לא דמיינת.

107035_10.jpg

עשו השפעה

התוכנית האקדמית שלנו היא קפדנית. צפו לעבוד קשה ולהיות מאתגר. אך אין צורך להילחץ - מכיוון שאנו מציעים סביבה תומכת ולא תחרותית. הפרופסורים שלך, סטודנטים עמיתים לרוקחות, ובוגרי ONU יהפכו לחברים ולמשפחה שלך. הם יעזרו לכם להצליח ולפתוח עבורכם דלתות.

מצא התאמה

בשנה השישית של בית הספר לרוקחות, תשתתף בתשעה סיבובים - כל אחד יימשך כחודש - אשר נותנים לך הזדמנות לעסוק בבית מרקחת במגוון הגדרות. אתה יכול להשלים סיבוב שאתה אוהב לחלוטין ולגלות תחום חדש של בית מרקחת. יתכן שאתה מעוניין להמשיך ללמוד כתושב בית מרקחת - אתה יכול להיכנס לתהליך "ההתאמה". בשנת 2018 התלמידים של ONU התאימו לשיעור של 75 אחוזים. בהכשרה של שנת תואר ראשון (PGY1) בסיבוב הראשון, ONU הייתה שלוש עשרה במדינה במספר הכולל של בוגרים שהתאימו. מיקומים תואמים כוללים את מרפאת קליבלנד, בית החולים ג'ונס הופקינס, בית חולים לילדים בפריסה ארצית, שירותי בריאות לילדים באטלנטה ואוניברסיטת ויסקונסין – מדיסון.

107034_7.jpg

ארגוני סטודנטים

במכללה לרוקחות, יש לנו מגוון ארגוני סטודנטים פעילים וזוכים בפרסים. באמצעות השתתפות באחת או יותר מהקבוצות הללו, תהיה לך הזדמנות לרשת, להיות מנהיג, להכיר חברים לכל החיים, לרכוש ידע על המקצוע שבחרת, להתנדב, לנסוע לכנסים אזוריים ולאומיים ועוד. לחץ על הכותרות שלהלן למידע נוסף.

בית מרקחת האקדמיה לרפואה מנוהלת

החזון של AMCP הוא בית מרקחת לטיפול מנוהל ומשפר את שירותי הבריאות לכולם על ידי העצמת חבריה לשרת את החברה באמצעות עקרונות ואסטרטגיות ניהול תרופות תקינות לשיפור שירותי הבריאות לכולם. עקרונות בית מרקחת מנוהלים מבוססים על שימוש בראיות מדעיות להשגת תוצאות בריאות, תוך ניצול מיטבי של כסף שהוצא לתרופות וניהולן.

האגודה האמריקאית לרוקחים יועצים

המשימה של ארגון הסטודנטים של ASCP היא לחנך חברים לטיפול תרופתי גריאטרי ולצרכים הייחודיים הקשורים לתרופות של קשישים ותושבי סיעוד. אנחנו הארגון הראשון של ONU שכולל גם בתי מרקחת וגם מגנים עסקיים. שירותי הקמה ושירותים קהילתיים מתמקדים ברובם בחינוך לדלקת מפרקים. חברות בפרק הסטודנטים היא 20 $ בלבד לשנה. סטאז ', מגורים וסיבובים זמינים לחברי ASCP.

APhA האקדמיה לסטודנטים לרוקחות

איגוד התרופות האמריקני (APhA) הוא הארגון המקצועי הארצי לכל הרוקחים. הסטודנט לרוקחות מיוצג ב- APhA דרך האקדמיה לסטודנטים לרוקחות (ASP), ומכאן ONU הנפוץ יותר ב- ONU הוא להתייחס לחברות זו כאל ASP. בנוסף, חברות ב- APhA, סטודנטית ב- ONU , תכלול גם חברות באיגוד הרוקחים באוהיו. החברות פתוחה לכלל הסטודנטים הרשומים במכללה לרוקחות. בארגון יש פגישות קבועות דו-שבועיות ומממן דוברים ותוכניות מקצועיות בתחום הבריאות כמו בדיקת לחץ דם ומודעות למניעת רעל. ה- APhA מפרסם יומן חודשי תחת הכותרת "בית מרקחת אמריקאי".

מלגת הרוקחים הנוצרית הבינלאומית

Christian Pharmacists Fellowship International (CPFI) הוא משרד בין-לאומי ברחבי העולם של אנשים העובדים בכל תחומי השירות והפרקטיקה של התרופות. אנו מברכים על כל מגדלי בית המרקחת הנוצרים - אם אתם מישהו שיש לו עניין רב בעולם בית המרקחת אז CPFI הוא בשבילכם! CPFI מארח מספר דוברים בכל סמסטר השותפים בחוויות המרקחת שלהם במטרה לקדם צמיחה בקרב חברים כנוצרים, רוקחים ואנשים.

מועדון עשבי מרפא

מטרתו העיקרית של המועדון היא ללמד את החברים והקהילה על שימוש נכון בצמחי מרפא. המועדון נפגש פעמיים בחודש. מפגש אחד מוקדש לדיון על צמח מרפא ספציפי ופעילויותיו השונות, הכולל מידע על כמה ידוע וכמה נרחב המחקר לחקר פעילותו של אותו צמח. המפגש החודשי השני הוא מפגש פרויקט בו החברים לומדים כיצד לגדל צמח וכיצד להכין אותו צמח לשימוש מסוים (כמו להכין עוף להנחתו על פצע במשטח). מועדון הצמחי מרפא מסייע גם בתחזוקת גינות העשב של ארבעה קמפוסים באוניברסיטה.

איגוד הרוקחים הקהילתי הלאומי

ה- NCPA הוא האיגוד הלאומי לרוקחים של הקהילה המייצג פרקטיקות עצמאיות של בתי מרקחת. NCPA מציעה לחבריה מידע חשוב אודות עסקיה ותרגול בית מרקחת עצמאי, ההתפתחויות האחרונות בחקיקה ותקנות הנוגעות לתרגול בית מרקחת, כלים מעשיים שניתן להשתמש בהם בתרגול יומיומי, והזדמנות להרחיב את רשת עמיתיהם לרוקחות. חברות סטודנטים פתוחה לכל הסטודנטים הרשומים במכללה לרוקחות. בארגון יש פגישות חודשיות, לרוב כולל דוברים מוזמנים. פרקי הסטודנטים של NCPA מחזירים לקהילותיהם באמצעות שירות קהילתי. חברים מעודדים להשתתף ב- NCPA ברמה הלאומית בנוסף לפרק הסטודנטים.

קואליציית רפואה בהתאמה אישית

מטרת פרק PMC זה של סטודנטים ל- ONU היא לטפח את ההתפתחות והמודעות של הרפואה המותאמת אישית הן מבחינה חינוכית והן מבחינה מקצועית. הארגון מורכב משש מדורים המבוססים על מסמך ה- PMC "המקרה לרפואה מותאמת אישית": טכנולוגיה, מדיניות רגולטורית, תשלום, טכנולוגיית מידע בריאות, אי-אפליה גנטית וחינוך רפואי.

מועצת הרוקחות

מועצת הסטודנטים לרוקחות היא קבוצה של סטודנטים נבחרים המייצגים את כיתותיהם השונות במכללה לרוקחות וכוללת גם סנאטור לרוקחות המכהן בסנאט הסטודנטים באוניברסיטה. המועצה משמשת כקשר בין הסטודנטים והמנהלות, סגל הצוות והצוות הנוגע לנושאים המשפיעים על המכללה לרוקחות. היא משמשת גם כמועצה מאחדת של ארגוני הרוקחות השונים. היא בוחרת או ממנה את כל חברי הסטודנטים המכהנים בוועדות מכללות, כמו למשל ועדת הלימודים. המועצה נותנת חסות ליום התיכון לרוקחות בקמפוס מזה מספר שנים, יריד תרופות במהלך שבוע המרקחת, התמונה המורכבת של הסטודנטים המסיימים, והפיקניק השנתי של בית המרקחת.

רוקחים פסיכיאטריים ונוירולוגים

המטרה העיקרית של קבוצה זו היא להעלות את המודעות לבריאות הנפש ולשימוש בסמים לא רק בקמפוס אלא גם בעדה ובקהילות הסובבות אותה. CPNP נפגש מדי חודש לשמוע מדוברים שהם רוקחים מנוסים, פסיכולוגים ומחנכים מיומנים מהברית הלאומית לחולי נפש (NAMI). CPNP גם יחד עם ארגוני בתי מרקחת אחרים בקמפוס כדי לתכנן שבוע אפריל לבריאות הנפש בכל חודש אפריל.

התאחדות התרופות הלאומית של הסטודנטים

SNPhA היא אגודה לשירותים חינוכיים של סטודנטים לרוקחות המודאגים מרוקחות ונושאים הקשורים לבריאות, ומייצוג המיעוט העניים בבתי מרקחת ובמקצועות אחרים הקשורים לבריאות. מטרת SNPhA היא לתכנן, לארגן, לתאם ולבצע תוכניות שמיועדות לשיפור לטובת הסביבה הבריאותית, החינוכית והחברתית של הקהילה. איגוד התרופות הלאומי הוא ארגון האם של SNPhA. ל- SNPhA יוזמות הבאות: יוזמת HIV / AIDS - "זכור את הסרט", כוח לסיים אירוע מוחי, יוזמת מחלות כליות כרוניות - "KEEPSAKE," תחרות מיומנויות קליניות, יוזמת חקיקה / הצבעה / הגירה, מבצע חיסון, יוזמת מחלות קליניות, ויוזמה יוזמת סוכרת.

אגודת הסטודנטים לרוקחי מערכות בריאות

SSHP מעניק לסטודנטים הזדמנות להתמצא בקשר לרפואת בתי מרקחת במסגרת מערכות הבריאות. לשם כך, SSHP מספק מידע באמצעות רמקולים ותוכניות מידע על מנת לספק כיוון קריירה לתרגול בית מרקחת בהגדרות הבריאות. חברים מעודדים להשתתף בארגונים מקומיים, ממלכתיים ולאומיים הן כסטודנט והן עם סיום הלימודים.

קאפה אפסילון

קאפה אפסילון היא אחווה מקצועית לנשים בבית מרקחת. ב- ONU , קאפה אפסילון שואפת לאחד נשים בבית מרקחת ולעורר רצון להישגים לימודיים גבוהים. כדי להיות זכאי, אתה צריך להיות שנה שנייה. קאפה אפסילון מקדם את מקצוע בית המרקחת על ידי קיום פרויקטים מקצועיים שונים, כולל מופעים חינוכיים למניעת רעל, מרפאות לסינון עיוורון, הדרכות החייאה ומגוון דוברי אורח.

קאפה פסיי

קאפה פסיי מנהלת ארגון אחווה המועיל באופן הדדי לחברים בקידום מקצוע הרוקחות - חינוכית, אחווה וחברתית; בשאיפה להנחיל תעשיות, פיכחון, מלגה ואידיאלים גבוהים ולטפח מלגות ומחקר תרופות.

פי למבדה סיגמא

פי למבדה סיגמא היא חברת כבוד לסטודנטים לרוקחות. על חבריהם להיות נבחרים על ידי בני גילם וחייבים להציג מנהיגות.

רו צ'י

רו צ'י היא חברת כבוד בית מרקחת לאומית. היא פתוחה לכל הבוגרים ב -20% העליונים בכיתתם, עם ממוצע B לפחות, וסיימו לפחות 70% מהעבודה הלימודית החלה על תואר מרקחת.

107039_12.jpg

משחק סיום: קריירה מגשימה

הבוגרים שלנו עושים את ההבדל בכל העולם. בדוק היכן הגיעו הבוגרים שלנו.

126475_logos04.png

107030_1.jpg

חשבו הצלחה

מייגן קלר PharmD '11

"אני אוהבת את זה ושום מקום אחר לא הייתי מעדיפה להיות," היא אומרת. "זה מרגש להפליא להיות בחוד החנית של רפואה ורוקחות. אני באמת אסיר תודה על חוויות ה- ONU שלי, הן בתוך הכיתה ומחוצה לה. דרושה סביבה מיוחדת כדי לאפשר לתלמידים לצמוח, להתבגר ולהצליח. "

מייגן קלר, PharmD '11, עוזרת להגדיר מחדש את תפקיד הרוקח במערכת הבריאות, והיא אוהבת כל רגע. קלר הוא מנהל שירותי בתי מרקחת קליניים בבית הספר לרופאים בבית חולים רופאים בגרוב סיטי, אוהיו - תוכנית הכשרה לרפואת משפחה לרופאים אוסטאופתיים. תפקידה לשלב מומחיות תרופתית בטיפול הכולל הניתן לחולים. היא מלווה את התושבים הרפואיים בתיאום מראש, מדריכה אותם בבחירת תרופות, עונה על שאלות התרופות שלהם ומעבירה הרצאות חודשיות. היא עובדת ישירות עם מטופלים על מנת להקל על הריפוי. היא עוזרת לחולים לנהל את מצבי המחלה שלהם, לבדוק את התרופות שלהם לצורך אינטראקציות שליליות ומחנכת אותם לגבי התרופות שלהם.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, E ... קרא יותר

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, Engineering, Pharmacy and Law. Since our inception in 1871, we’ve been devoted to developing students who are ready to immerse themselves and progress to the next level? in everything they do. קרא פחות