ביטוח בריאות

כללי

תיאור התכנית

האם אתה סבלני ואדם אכפתי שמתעניין בתחום בצמיחה המהירה של בריאות? התוכניות שלנו מלמדות מגוון רחב של מיומנויות בריאות בדרישה כגון יסודות סיעוד, ניהול משרד רפואי שיניים, שיקום פיזי, פרמקולוגיה, טיפול בחולה, ונהלי טיפול אוראליים.

עם זמן השלמת תכנית הממוצע בין 12 -24 חודשים, בית הספר של פרובו מכללה לבריאות מספק הזדמנויות מואצים לכניסה לתחומים אלה בקריירת דרישה:

  • רפואי סיוע
  • בית המרקחת טכנאי
  • שיניים סיוע
  • חיוב וקידוד רפואי
  • הנקה
  • עוזר פיזיותרפיסט

רפואי סיוע

אם אתה אוהב לעזור לאחרים ורוצה לעבוד בתחום המרתק של בריאות, רכבת להפוך לעוזר רפואי בפרובו המכללה. אתה תקבל את הכישורים הדרושים כדי לסייע לחולים ורופאים בהגדרה רפואית אמיתית, כולל ניהול עבודת מעבדה, תפירת פצעים ויישום רטבים, לוקח סימנים חיוניים ולפרש את התוצאות.

בית המרקחת טכנאי

הפוך לטכנאי בית מרקחת בפרובו המכללה ולשרת אחרים בקריירה מתגמלת. טכנאי מרקחת לסייע רוקח לוותר מדויק תרופות המרשם שלהגן ולהציל חיים. אתה תלמד למלא ולוותר תרופות, לחנך חולים על שימוש בסמים, ואת החוקים והתקנות של פרמקולוגיה.

שיניים סיוע

להתחיל את הקריירה של השיניים שלך בהצלחה. אתה תלמד את שגרת ניקיון, סיוע כיסא בצד, אבחון, רפואת שיניים לילדים, רדיולוגיה שיניים ואפילו ניתוחים. כישורים למדו על ידי בוגרי תכנית סיוע לשיניים הם חיוניים לכל משרד רופא שיניים לתפקד. עם סיום לימודים, צוות סיוע מיקום קריירה של פרובו המכללה יעזור לך בדרך שלך. דֶרֶך.

חיוב וקידוד רפואי

אם אתם מעוניינים בתחום הבריאות, אבל אתה מעדיף לעבוד במשרד ממרפאת החיוב, רפואי וקידוד הוא בשבילך. למד כיצד לטפל בתביעות ביטוח, המנוהל במשרד רפואי, והזדמנויות בתחום זה הולך וגדל הן בבתי חולים, המשרדים של הרופא, חברות ביטוח, ומרפאות.

הנקה

אם אתה אדם רחום שרוצה להצטרף לתעשיית הבריאות בצמיחה המהירה כאחות מוסמכת, חבר לתואר מדע בסיעוד יהיה להכין אותך לקחת את אותו המבחן שתלמידי סיעוד ארבע שנים אחרים לנקוט כדי להיות מורשים כאחות מוסמכת. עם פטירתו המוצלחת של הבחינה, אתה יכול לעבוד בבתי חולים, משרדים רפואיים, בתי אבות, בריאות הביתה, אתרי טיפול אמבולטורי, והגדרות בריאות אחרות. אתה להשיג מיומנויות במקום העבודה חיוניות דרך הוראה בכיתה, מעבדות בפועל, וניסיון קליני.

עוזר פיזיותרפיסט

האם אתה חולם על קריירה שבו אתה יכול לעזור לאנשים לשקם מפציעות, הפרעות, או מוגבלויות? עוזרי פיזיותרפיסט לספק התערבויות מיומנות ללקוחות מכל הגילים עם הפרעות שריר-שלד, נוירולוגיות, כאבים ותנועה. מתרגלי פיזיותרפיה לעזור לשחזר ולשמר את תפקוד שמאפשר לחולים להשתתף באופן מלא יותר בפעילויות של חיי היום-יום. עוזרי פיזיותרפיסט עובדים במערכות חינוך, מרכזי כושר, מתקני טיפול לטווח ארוך, סוכנויות לטיפול בבית, בבתי חולים, ומרפאות חוץ.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

With thousands of graduates along the Wasatch Front, Provo College is committed to career education in Utah. Our mission is to help committed students attain rewarding careers through student-centered ... קרא יותר

With thousands of graduates along the Wasatch Front, Provo College is committed to career education in Utah. Our mission is to help committed students attain rewarding careers through student-centered training and education of the highest quality. We’re accomplishing this mission by teaching the skills that apply directly to the marketplace and that employers want to hire... קרא פחות