במהלך

ההכשרה האקדמית של מקצועי בוגר בביו-רפואה באוניברסיטת פרנקה, הוא מודרך פרופיל של השכלה כללית הומניסטית, לעבוד בפעילויות מניעה ובריאות קידום בתוך באיכויות גבוהות עקרונות אתיים. מידת ראשון הפדגוגית החדשנית הגבוהה בפרויקט ביו-רפואה תורמת לשיפור מיומנויות ויכולות של המקצועיות בתוך הפרספקטיבה בשוק העבודה.

שוק העבודה

ביו הוא אדם רודף פעילויות הקשורות לניתוח קליני, ניתוח טוקסיקולוגי, בנק הדם, ביולוגיה מולקולרית, ציטולוגיה, ניתוח תמונה, ניתוח סביבתי, מדעי המזון, ייצור וניתוח של מבוסס-ביו, זלוף extracorporeal, מחקר מדעי, מומחיות, דיקור , ביו-רפואה אסתטית, הוראה, תיאום עמדות, ביקורת sanitarista.Com התפתחויות טכנולוגיות, בתחום הנגינה ביו התרחב בעיקר באונקולוגיה מולקולרית, ביוטכנולוגיה, על העתקה ו Bioengineering האנושי סייעה.

הפרש

הקורס של ביו-רפואה יש סגל מאוד מוכשר, מורכב מורים ורופאים; יש לה תשתית עם מעבדות הוראה מודרניות, מאובזרת היטב, המאפשרות לך לבצע פעולות מעשיות חיוניות על בסיס הידע תיאורטי. הקורס מציע ההזדמנות לפתח פרויקטים מדעיים, התמחות בפיקוח בתחומים שונים, חוגים דרך השתלמויות וביקורים טכניים. הפרש שבץ אחר: זו השנה השלישית ברציפות, ככבה ההערכה של מדריך הסטודנטים (GE) / 2014 Editora אבריל; הסיווג של האוניברסיטה סאו פאולו ב גליון-הדירוג 2014 (RUF), הוא בין עשרת הקורסים העליונים במדינה; זהו המוסדות הפרטיים השני הטובים ביותר והראשונים במדינת סאו פאולו.

מידע נוסף

התמחות בהדרכת נדרש להתבצע מחוץ לשעות הלימודים הרגילות.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • Portuguese (Brazil)
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
8 - 8 סמסטרים
תכנית חלקית
Price
898 BRL
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
מרץ 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

מרץ 2020