בוגר במדעי מעבדה רפואיים (bmlsc)

כללי

12 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

תואר ראשון במדעי מעבדה רפואיים (BMLSC)

מיקומים:

  • קמפוס קזוארינה

תואר מקצועי ואורינטציה מקצועית זה להכין את התלמידים לקריירה כמדענים רפואיים בתחומי פתולוגיה אבחון, מחקר, ומעבדות מיוחדות. מדעני מעבדה רפואיים הם חלק בלתי נפרד מהאבחון והניהול של מחלה, באמצעות ביצוע מחקר על הגורמים ותרופות למחלות, ובדיקות לגילוי מחלה שיפור.

בוגרים מועסקים בתחומים כגון פתולוגיה אבחון, רפואה משפטית, ומעבדות מחקר, כמו גם ניהול בריאות, מחלקות בריאות ציבור, הצלב האדום שירות הדם, מוסדות חינוך ותעשיית התרופות.

יש כמובן זה מוקד מעשי ומבוסס תעשייה חזק, וייתכן שיש לי הסטודנטים ההזדמנות ללמוד ולעבוד במעבדות רפואיות בטריטוריה הצפונית תוך התחייבות התואר.

יש כמובן זה מואץ אפשרות 3.5 שנה שהוא קצר יותר מאשר מעלות דומות תוך מתן 12 חודשי ההשמה מקצועית. זה יאפשר לבוגרים להיכנס לשוק העבודה בכל פעם, כאשר יש פחות תחרות על תעסוקה.

לבדוק את ההיסטוריה פלילית: תלמידים בטח פינו צ'ק משטרה לפני שהם יכולים לבצע כל מיקומים. תלמידי המשטרה שצקים לא פינו לפי מגזרי החינוך לא יוכלו לבצע מיקומים ולכן לא יוכלו להשלים את הדרישות של הקורס.

תנאי קבלה

מרכז הדרום האוסטרלי תיכונית הקבלה (SATAC) מקבל ומעבד יישומים לקבלה לסטודנטים פוטנציאליים ההשכלה הגבוהה אוניברסיטת דרווין צ'ארלס.

דרישות שפה אנגלית עבור סטודנטים בינלאומיים

צור קשר לקבלת מידע נוסף.

ידע שאולה

שלב 2 כימיה או שווה ערך

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... קרא יותר

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). קרא פחות
דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , סידני , מלבורן + 11 יותר פחות