בוגר במדעי אוסטיאופתיה

כללי

6 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

-as אוסטאופתיה הוליסטית Therapieform- צברה פופולריות במהירות, הן בחולים והן השחקנים המעורבים בתחום הבריאות. יותר ויותר רופאים ומטפלים משלימים טיפולים שלהם עם הצורה החדשה עדיין יחסית של טיפול. אוסטאופתיה מניחה כי גוף האדם מהווה יחידה. הרעיון הבסיסי של הטיפול הוא לתמוך רגולציה העצמית של האורגניזם.

dfyk

תנאי קבלה

 • אוניברסיטאיות או טכני או מכללה טכנולוגית או בדוחות הכספיים בהתאם § 60 פסקה. 3 ThürHG ו § 63 פסקה. 2 של ThürHG AND
 • לאחר נכתב או שלא השלים אוסטיאופתיה
 • אודות הגישה של מועמד אחר מחליט ועדת הבחינה המרכזית.

מיקום

ההתמחות תהיה מספקת להכין אותך עבור הקריירה העתידית שלך על ידי יישום מיומנויות נרכשות, יכולות וידע של אנשי מקצוע. לפני, במהלך ואחרי הסטאז 'שלך הוא הדרכה בפועל רציפה על ידי המרצים של קורס באוניברסיטה שלנו. בנוכחות ניסיון בעבודה יכול לתת לך את הסטאז 'במידת הצורך נאומץ לבקשה - אנא פנו אלינו, אנו שמחים לעזור!

סמסטר בחו"ל

אתה יכול ללמוד עם ארסמוס + לאחר השלמת שנת הלימודים הראשונה באוניברסיטה אירופית אחרת מדינה משתתפת, יש להרחיב את מיומנויות חברתיות ותרבותיות שלך לייעל סיכויי העבודה שלך. תלמד את המערכת האקדמית אוניברסיטה זרה וכן לדעת כיצד שיטות ההוראה והלמידה שלהם. השירותים הניתנים תחת קורסים אקדמיים בחו"ל הסמסטר עשויים להיות מוכרים בהתאם.

פרטים על מודל המחקר

המחקר הוא (במשרה חלקית) המוצעים במודל המחקר במשרה חלקית. השעה של נוכחות במוסד שלנו כוללת 6 שבוע בלוק לסמסטר (שישי עד יום שני). מחקר זה באוניברסיטה שלנו יכול להיות אידיאלי עם דרישות העבודה והבית מסכים.

הבנת הגוף כיחידה - אוסטיאופתיה, B. Sc.

דיסציפלינות טיפוליות רבות שנועדו בטיפול במחלתם ממנו, להיות שתסמינים מטופלים להקל. הסיבות וטריגרים שלהם הם בדרך כלל לא המוקד. אוסטאופתיה, לעומת זאת, היא מערכת טיפול רפואי המשתמשת לחקירה וטיפול בידי, כך טכניקות ידניות עדינות, שבו החולה נרשם במלואו. מטרת אוסטיאופתיה היא להחזיר את ההרמוניה של האורגניזם כולו וכוחות הריפוי העצמי שלה.

התכנית הראשונה המשלב מתן מיומנויות טכניות ומתודולוגי בתחומי הליבה של אוסטיאופתיה ובכך שילוב האופטימלי של תאוריה והפרקטיקה. על בסיס זה, הבוגרים מסוגלים להתמודד עם בעיות ואתגרים לעתיד בתחום אוסטיאופתיה כבסיס הראיות. המחקר מחולק לשלושה תחומי סמכות: מיומנויות פעולה מסוימות מיומנות, מומחיות מתקדמת ומיומנויות מדעיות.

1. העצמת אוסטיאופתיה

איוב ספציפי יכולת היא הבסיס של כל פעולה אוסטיאופתי. הם יפותחו על בסיס אנטומי קול, ידע פיסיולוגי ופתולוגיים ב קורסים ספציפיים ולאפשר לך לבצע אבחנה עצמאית, אוסטיאופתי וטיפול מתאים, אוסטיאופתי.

2. מומחיות מתקדמות

חלק גדול מחולים נוהגים אוסטיאופתי לפציעה, מגבלות של מערכת השלד והשרירים, להשגת הטיפול היעיל שלהם, ההתמחות המיוחדת של מדעי ספורט, מושגי אוסטיאופתי חיוניות. נושא נוסף המומחה, התלמידים לומדים במחל ילדים שכיחות מפני ילדים מייצגים קבוצה גדולה של חולים ולעתים קרובות המתאים לגילם, דורשים טכניקות ומושגי טיפול מיוחדות. כדי לבצע את הטיפול של מחלות נוירולוגיות מסוימות בצורה יעילה ככל האפשר, אוסטיאופתיה כבר מורחבת בסיסים בבדיקות אבחנתיות וטיפוליות במחקר neuroscientific ידע הקיים נוירולוגיה כחלק התכנית הראשונה. יתר על כן, בסיס פסיכולוגי להבנת הפרעות נפשיות והפרעות מתווכים.

הגישור של מיומנויות עסקיות וניהול נעשה עם דגש על ההתפתחות אישית לבין האימון ושימוש חוזק אישי ואת הפוטנציאל. מוקד זה כהשלמת סקירה של מערכת הבריאות הגרמניה, עם בעלי המניות השונים שלה כגון חברות ביטוח בריאות, עמותות, מוסדות ציבוריים, בתי ספר, תקשורת וכו ', כל אשר יש לכלול בתכנון של חברה מצליחה.

3. מיומנויות מדעיות

שדה זה של סמכות מוקדשת מיומנויות מדעיות של הרחבה. ההתמקדות של העבודה המדעית היא המטרה של יישור התערבויות הטיפוליות ועתידת תוצאות מחקר מבוסס ראיות. בשל הגדלת טיפולים אוסטיאופתי ביקוש בגרמניה הראיות המדעיות של יעילות של טכניקות טיפול שונות הפכו לטובת הציבור. עד כה, את מיקום הנתונים להיות נמוך למדי. אז יש כמה מחקרים חוסר ראיות.

מעשים ומחקר סטארק

כפי אוסטיאופתיה היא בתחילה יותר אקדמית, את הצורך במחקר הוא גבוה מאוד. במסגרת פרויקט תזות אתה מעורב בפרויקטי מחקר מתמשכים, תוכל להחזיק גם סוגיות מעשיות להטביע ברחבי ארגון. בתקופת הלימודים, יש לך לכן האפשרות המעשית לצבור חוויות המחקר, לרכוש ידע מקצועי ויישומי שיטות מחקר בבטחה.

סיכויי קריירה

בשנים האחרונות היינו עדים בגרמניה ביקוש גובר טיפולים אוסטיאופתי. הדבר בא לידי ביטוי הכללת ההחזר של טיפולים אוסטיאופתי בקטלוג של כמה ביטוח בריאות ציבור.

תחומי osteopaths ולכן הפכו מגוונים מאוד. אז טיפול אוסטיאופתי משמש למשל. שבו:

 • אוֹרְתוֹפֵּדִיָה
 • traumatology
 • רפואת ספורט
 • גִינֵקוֹלוֹגִיָה
 • אוּרוֹלוֹגִיָה
 • קרדיולוגיה
 • נוירולוגיה
 • רפואה פנימית
 • אורתודונטיה
 • Pneumology
 • פג
 • רופאים בשימוש.

במקביל, יש היעדר רגולציה משפטית של מקצוע האוסטאופת גם איכות שונה מאוד של חינוך בגרמניה. על רקע זה, נדרשים על ידי ביטוח הבריאות לפני כישורים משופרי החזר. לכן, השלים הכשרה אוסטיאופתי אקדמית בגרמניה יקבל משקל משמעותי יותר עבור אבטחת איכות של מקצוע אוסטיאופתיה בעתיד.

הזדמנויות הקריירה לבוגרי אוסטיאופתיה התכנית הרווקה לכלול הן מעשית וכן מרצים, מדעי פעילות יזמית. בעיקר osteopaths הוא העתיד גם לעבוד בפרקטיקה פרטית (דרישת osteopaths שאינו רפואי זו נמצאת כעת באישור הרופא). בנוסף, הבוגרים שלנו הם גם פעילים במחקר ובמדע. רווק תואר מציעה לך את ההזדמנות כדי להשלים תואר שני ו יוצאים לקריירה אקדמית, כולל קידום. באוניברסיטה שלנו אתה יכול לבנות עם המאסטר "בריא הזדקנות גרונטולוגיה", neurorehabilitation, בריאות ותוכניות חברתיות.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Unsere Hochschule ist mit über 900 Studierenden in 12 Bachelor- und Masterstudiengängen die einzige private, staatlich anerkannte und vom Wissenschaftsrat institutionell akkreditierte Hochschule im Fr ... קרא יותר

Unsere Hochschule ist mit über 900 Studierenden in 12 Bachelor- und Masterstudiengängen die einzige private, staatlich anerkannte und vom Wissenschaftsrat institutionell akkreditierte Hochschule im Freistaat Thüringen. קרא פחות
גרא , בון , שטוטגרט , היידלברג , קרלסרוהה , דיסלדורף + 5 יותר פחות