בוגר במדעים שימושיים בניהול בריאות והטכנולוגיה

כללי

תיאור התכנית

הראשון של מדע שימושי בבריאות טכנולוגיה וניהול עם התמחות בבריאות טכנולוגיית מידע (BAS) היא תכנית התואר הראשון לקריירה נועדה להכין אנשים להתחרות בהצלחה למשרות שדורשות ידע של מערכת הבריאות, ידע ומיומנויות טכנולוגיות מידע , וכישורי פיקוח או ניהול.

התכנית לתואר מיועד לאנשים עם IT ו / או הכנת בריאות וחוויה. 90 הנקודות הראשונות של התואר מתקיימים על ידי תנאים מוקדמים כניסה. במחצית השנייה של התכנית לתואר מציעה תכנית לימודים רלוונטיות באופן מקצועי המסייע לתלמידים להשיג את מטרותיהם.

ריכוזים:

בריאות טכנולוגיית מידע - נועד להכין אנשים להתחרות בהצלחה למשרות שדורשות ידע של מערכת הבריאות, ידע ומיומנויות טכנולוגיות מידע, ופיקוח או כישורי ניהול. ניהול שירותי בריאות - שפותח במיוחד כדי לענות על הצרכים קידום קריירה של אנשים עם עסק ו / או הכנת בריאות וחוויה.

עדכון אחרון: מרץ 2015

אודות בית הספר

BC is the third-largest institution of higher learning in the state of Washington. We’re a student-focused open-access institution that places a strong emphasis on excellent teaching and small class s ... קרא יותר

BC is the third-largest institution of higher learning in the state of Washington. We’re a student-focused open-access institution that places a strong emphasis on excellent teaching and small class sizes. Last year, a tremendously diverse group of 37,000 students chose BC to fulfill a variety of educational and professional goals. קרא פחות