בוגר במדעים קלינאות תקשורת

כללי

6 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

קלינאי תקשורת יש ביקוש מתמיד. ב ארצי ייחודי, חינוך שילוב Bachelorstudiengang למדת אנשים למצבים שונים בתחומי דיבור, שפה, קול, בליעה, תקשורת והקשבה לקדם.

dukf

תנאי קבלה

תנאי הקבלה עבור חינוך שילוב ריפוי בדיבור Bachelorstudiengang הם:

 • אוניברסיטאיות, האוניברסיטה הטכנית או מכללה טכנולוגית בהתאם § 60 ThürHG
 • גישה לאוניברסיטה הוא פנינה עבור אנשי מקצוע מוסמכים. § 63 ThürHG אפשרי
 • קיים חוזה עם SRH אשרה-מדינה - ספר מקצועי עבור ריפוי בדיבור בדיסלדורף, בון, היידלברג, בקרלסרוהה שטוטגרט

נא לשלוח מסמכי הבקשה שלך ישירות אל המיקום הרצוי לדיסלדורף, בון, היידלברג, קרלסרוהה, שטוטגרט.

סמסטר בחו"ל

אתה יכול ללמוד עם ארסמוס + לאחר השלמת שנת הלימודים הראשונה באוניברסיטה אירופית אחרת מדינה משתתפת, יש להרחיב את מיומנויות חברתיות ותרבותיות שלך לייעל סיכויי העבודה שלך. תלמד את המערכת האקדמית אוניברסיטה זרה וכן לדעת כיצד שיטות ההוראה והלמידה שלהם. השירותים הניתנים תחת קורסים אקדמיים בחו"ל הסמסטר עשויים להיות מוכרים בהתאם.

במרכז: שפת

מספר מטופלי קשישים זקוק לתמיכת logopaedic ו / או טיפול גובר. יש סביב 85% מהחולים עם הפרעות דיבור ושפה רכשה מאחורי שבץ. בערך 25% מהחולים לאחר שבץ מורכב הבליעה כרונית בסביבות 10% הפרעה בדיבור. בשל ההתפתחות הדמוגרפית גם לראות יותר ויותר אנשים, בנוסף לשבץ גם דמנציה, נאום או בליעת הפרעה.

מלבד הצרכים תמיכה גבוה בחולים קשישים הזקוקים לתמיכה logopaedic ו / או טיפול, את הצורך עליות טיפולים ריפוי בדיבור אצל ילדים. יותר ויותר ילדים נולדים עם מומי דיבור בעריסה, משתלה או בבית הספר. לעתים קרובות הסיבה היא כי הצעות קוליות או אירועי דיבור חסרים או הילד לומד לא דבר המאפשר סביבה או התנהגות. באופן אידיאלי, זה יכול להיות מקוזז על ידי תמיכת logopaedic מקבילה. כנ"ל לגבי ילדים שיש להם להתמודד עם הפרעת שפה מולדת או רכישת שפת שפת הפרעה שלהם, לומדים יחד כך בתנאים קשים, במוסדות חינוך עם ילדים אחרים בלי או עם בעיה לשונית ובנוסף יש צורך טיפולי אמיתי.

לימוד תוכן, ריפוי בדיבור B.Sc.

במהלך המחקר, אנו מספקים לך עם יסודות מדע הרפואה, לשוניים, התנהגותיים וחברתיים. אנחנו גם לאמן בבניית יכולות טכניות תיאורטי ומעשי על המגרש logopedic / דיבר הטיפולי של שפה, דיבור, קול, בליעה, תקשורת והפרעות שמיעה.

מוקד נושא ספציפי במהלך לימודיך היא הפרעה של רכישת הפרעות שפה המדוברת והכתובה כולל רהיטות. הנה, בחינה ביקורתית של פיתוח, יישום והערכה של תוכניות תמיכה בשפות לילדים מאוחר דוברי, מה שנקרא. Talker המאוחרת. נושא ספציפי אחר עוסק מוקד עם השפה, דיבור הקשורה נוירוגנית והפרעות בליעה.

עימות עם רב תחומי (בינתחומי) ידע של מדעי המוח משתרע לא רק את המומחיות שלך, אלא גם מאפשר את העברת הידע ואת הפיתוח העצמאי והפעיל של התערבויות טיפוליות חדשות. זה עוזר לך להעריך ידע חדש ליישם ובכך להישאר מאוחר בעבודה מקצועית על המצב הנוכחי של התפתחות מדעית.

השינויים אחרונים במערכת הבריאות דורשים מיומנויות ניהול נוספות הקשורים קריירה על מנת להגביר את התחרותיות בשוק הבריאות. לכן, אתה לא יסודות משפטיים בסיס ידע עסקי רפואיים יחידים וידע מתקדם של מערכות בריאות ורווחה, כמו גם כישורים בניהול פרויקטים, הנחיית ולהצגה נלמד. כל זה משלים את הפרופיל שלך, יוצר רופא מומחה בתחום שלך ולכן מציע סיכויי קריירה אופטימליים.

סיכויי קריירה

בוגרי תכנית ראשון Logopedics לפתוח הזדמנויות קריירה רבות. תחום אפשרי של היישום של הבוגרים שלנו:

 • קו של מחלקות קלינאות תקשורת טיפול / דיבור במרפאות חריפות ושיקום
 • עוזר ומרצה למחקר באוניברסיטאות, במכללות הטכניות ובאוניברסיטאות בקורסים ריפוי בדיבור ריפוי בדיבור אקדמית, התערבות מוקדמת וחינוך ברמה היסודית
 • מרצה במכללות לחינוך, במיוחד בתחום הפיזיולוגיה קול
 • ניצוח מבחני כישורים ווקאלי באוניברסיטאות, polytechnics ובמכללות להוראה
 • מרצה בבתי ספר מיוחד עבור ריפוי בדיבור
 • הפעילות המדעית בדיבור, שפה ועבודות מחקר הקשורות לתקשורת באוניברסיטאות, polytechnics, מכללות אקדמיות לחינוך ואוניברסיטאות
 • מושגית (עם) פיתוח של תוכניות תמיכה בשפות עבור חינוך יסודי ברמה הלאומית והאזורית, כמו גם פעילויות הדרכה בפרויקטים מקומיים לקידום השפה
 • מבוא של אמצעים למניעת פיתוח קול במוסדות להכשרת מורים, חברות ומוסדות הציבור
 • פעילות רפואית של מוסדות לקידום קריאה וכתיבה וטיפול LRS
 • צוות תחומי יצוק מטפל במתקני שיקום אשפוז או מרכזי טיפול רפואיים
 • פעילות מעשית בתור קלינאית תקשורת אקדמית עם יכולת מדעית

הוא מציע גם לי את השלים את ההזדמנות טרם השלים תואר שני לאחר התואר הראשון. עם תואר שני, אתה תפתח את הדרך לדוקטורט קריירה אקדמית. באוניברסיטה שלנו אתה יכול לבנות "בריאות תוכניות חברתיות", למשל, עם מאסטר "הזדקנות בריאה גרונטולוגיה" או.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Unsere Hochschule ist mit über 900 Studierenden in 12 Bachelor- und Masterstudiengängen die einzige private, staatlich anerkannte und vom Wissenschaftsrat institutionell akkreditierte Hochschule im Fr ... קרא יותר

Unsere Hochschule ist mit über 900 Studierenden in 12 Bachelor- und Masterstudiengängen die einzige private, staatlich anerkannte und vom Wissenschaftsrat institutionell akkreditierte Hochschule im Freistaat Thüringen. קרא פחות
גרא , בון , שטוטגרט , היידלברג , קרלסרוהה , דיסלדורף + 5 יותר פחות