בוגר במדעים בסיעוד

כללי

תיאור התכנית

בוגר במדעים בסיעוד תכנית הלימודים נועד להפוך את חינוך סיעוד רלוונטי למטרות פיתוח הלאומיים ולהכין את התלמידים למקצוע המשמש כמרכיב חיוני במערכת הבריאות של המדינה. בהתאם למדיניות ותקנים לסיעוד חינוך, 1984, תכנית הלימודים שמטרתו לייצר אחות לתפקוד מלא.

בוגר חייב להיות אחד ש: - (1) פיתח מודעות רגישות של צרכי הבריאות של חברה, כמו גם מחויבותה להקלה של בעיות נלוות שעולה מהן; - (2) רכש את הכישורים הדרושים, ידע ועמדות ל קידום בריאות, מניעת המחלות, שיקום של בריאות והקלה על סבל; ו-- (3) פיתח גישת מחקר באמצעות השימוש בתהליך ההנקה. יחס כזה, בין השאר להוביל לניצול של ממצאי מחקר.

סיעוד הוא משמעת אכפתיות אשר מסייעת לאדם בהתמודדות עם הצרכים והבעיות שלו. ניצול תהליך ההנקה, זו מושגת על ידי תרגול עצמאי בשיתוף עם דיסציפלינות אחרות שמטרתה קידום ושיקום בריאות, מניעת מחלות והקלת סבל אנושי. הסביבה מכסה אותם תנאים מוחשיים ובלתי מוחשיים המשפיעים על איכות חיים של האדם.

בריאות היא התהליך הדינמי של להיות האדם אחד לא רוצה להיות תוך שמירה על האידיאלים של אמונה נוצרית על פני תוחלת החיים של האדם. חינוך לסיעוד הוא דיסציפלינה wholistic המאפשרת רכישה של האדם של עמדות, ידע ומיומנויות לסיעוד בפועל מקצועי ואיכות נוצרית של חיים.

מטפל בסיעוד הוא מי שרכש עמדות, ידע וכישורים כדי להגיב ללא הרף באופן בונה לצרכי המשתנים של, המערכת ולחברה אספקת שירותי בריאות המקצוע.

תכנית הבגרות היא במטרה לפתח את התלמידים להיות הצרכים מאוזנים ומותאמים היטב של הקהילה, המדינה והעולם. כמו כן הוא נועד להכין אותם לשירות טוב ויעיל ומספק באופן אישי כgeneralist אחות ולספק להם בסיס למחקר לתואר שני.

תלמידים לומדים ליישם את התיאוריות והעקרונות בסיעוד במרכז הרפואי של האוניברסיטה וסילימן תגרוס מזרחי מחוזי בית חולים. לאימון בסיעוד כפרי ובריאות בקהילה, הם משרתים ביחידות בריאות כפריות סמוכות ובמחלקת בריאות Dumaguete סיטי. בנוסף, avails המכללה למתקנים של IPHO הפסיכיאטרי ההארכה וורד לחוויה סיעוד פסיכיאטרית, בית הספר היסודי Looc, בית הספר יסודי Cantile ובית הספר היסודי SU לסיעוד בבית הספר.

עדכון אחרון: ינו 2016

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Silliman University is a melting pot of cultures and religions. Of its overall population of more than 9,000, over 300 are international students from 23 different countries.

Silliman University is a melting pot of cultures and religions. Of its overall population of more than 9,000, over 300 are international students from 23 different countries. קרא פחות