בוגר במדעים ביו-רפואיים

כללי

תיאור התכנית

La Trobe של בוגר במדעים ביו-רפואיים חוקר בריאות אדם ומחלה יחד עם הבסיס המולקולרי שבבסיס של מחלות כמו אלצהיימר, מלריה והסרטן.

נושאי מדע בסיסי שנה הראשונה מתמקדים בביולוגיה וכימיה. נושאים שני שנה - Biosciences, מדע הרפואה, ביוכימיה, גנטיקה, אנטומיה, פיזיולוגיה ומיקרוביולוגיה - יובילו אותך לכיוון ההתמחות שלך שלישי השנה ולימודים לתואר.

תוכל ללמוד על גוף האדם בבריאות ומחלה, ולצבור ידע של ביוכימיה רפואית, מיקרוביולוגיה, פרמקולוגיה, ביולוגיה מולקולרית של תא, אנטומיה, פיזיולוגיה, מחלות זיהומיות ומדעי מוח.

אתה תגלה הסימפטומים של מחלה, ללמוד כיצד לנתח נתונים מדעיים ורפואיים, ולעשות את עבודת מעבדה מעשית. שנה השלישית מתקדמת התמחות ביוכימיה ומדעי רפואה ומעבדה קורסים לתת לך יותר ניסיון על ידיים. אנחנו גם יראו לך איך לקרוא, מחקר ולפרש פרסומים מדעיים וללמד אותך להעביר מידע משמעותי מדע מדעי וביו-רפואי בכתב.

באמצעות תואר זה, יהיה לך גישה לLa Trobe המכון למדעים מולקולריים - 100 מיליון $ מתקן ההוראה ומחקר שלנו. עם תכנית הצוער בתעשייה שלנו, אתה יכול גם לצבור ניסיון עבודה, בונה על היכולות שלך וקשרים בתעשייה.

תלמידי השנה הראשונים עשויים להיות זכאים למלגה הדיקן להצטיינות אקדמית או מלגות לתואר ראשון אחרות. אנו מציעים גם הזדמנויות מחקר בחו"ל, כוללים מיקומים והתנדבות קליניים.

ניתן להחיל ללמוד קורס זה דרך Hallmark תכנית החוקרים שלנו. ראה הרישום לקורס Hallmark קבוצת ג 'לקבלת פרטים נוספים.

דרישות שפה האנגלית

ציון IELTS (אקדמי) של 6.0 ללא להקה בודדת להבקיע פחות מ 6.0; מבחן מבוסס נייר TOEFL - ציון כולל מינימאלי של 550 עם ציון של 5 או יותר במבחן באנגלית בכתב; מבחן TOEFL מבוסס אינטרנט - ציון כולל מינימאלי של 60 עם מינימום לSLR 18; W 22; סיום משביע רצון של אנגלית להמשך לימודים מתקדמים שלב 5 (מינימום EFS5 UG 60 אחוזים) אשר זמין מ- La Trobe מלבורן; למידע נוסף אנא בקר באתר האינטרנט La Trobe מלבורן.

La Trobe מלבורן קרן מחקרים: 60 לתוצאה סופית אחוזים בקורס; אנגלית כשפת הוראה בלימודים על תיכונית עשויה להתקבל. לתשומת לבך: אנגלית כשפת הוראה במחקר קודם לא תתקבל כבסיס של ההודאה (באנגלית) לקורסים שבו דרישת הציון במבחן שאושרה היא מעל IELTS 6.5 ללא להקת ניקוד נמוך יותר מאשר 6.0. מבחן פירסון באנגלית (אקדמי) (PTE): ציון מינימאלי של 57 ללא מיומנות תקשורתית לקלוע פחות מ 50.

קיימברידג' תעודת אנגלית מתקדמות (CAE): ציון של B או גבוה יותר.

קיימברידג' תעודת בקיאות באנגלית (CPE): ציון עובר של C או גבוה יותר, או שווה ערך הבינלאומי מאושר.

דרישות כניסה אקדמיות

 • LTM קרן מחקרים - 80
 • אאוסט. השנה 12 (עטר) 2015 (אינדיקטיבי בלבד) - 80.05
 • הארגון IB - 26
 • רמות GCE - 8
 • HKDSE - רמת 2 x 5
 • רמות סרי לנקה - BBC
 • STPM - 8.67
 • נורבגיה העליונה משני תעודה - 4
 • שוודיה Slutbetyg - G / VG
 • כל SC ההודי סן (5 הנושאים הטובים ביותר) - 75
 • וייטנאם (12 שנה) - 8
 • אינדונזיה (SMA) - 8
 • GAC Cert. IV - GPA 2.6
 • GAOKAO - ראה: האתר.

אם אתה לא עומד בדרישות הכניסה הבאות אולי תעניין אותך בקרן המחקרים של La Trobe ותוכניות תעודה, המספקים נתיב חלופי לתכנית לתואר הראשון של לה Trobe. למידע נוסף אנא בקר באתר האינטרנט La Trobe מלבורן.

תנאי נושא

יחידות 3 ו -4: ציון מחקר של לפחות 30 באנגלית (EAL) או 25 באנגלית מלבד EAL; וציון מחקר של לפחות 25 בכימיה.

עלויות נוספות

בהתאם לנושאים שנבחרו, עלויות נוספות יכולות לכלול מעיל מעבדה - על 30 $ - וערכה לנתח - על 40 $. סטודנטים יכולים לקנות את הפריטים הללו מכל ספק, הם נשארים רכוש האישי של התלמידים.

אפשרויות קריירה

בוגרים למצוא עבודה במכוני מחקר רפואיים או מעבדות ממשלה ומגזר פרטי בבתי חולים, אוניברסיטאות וחברות תרופות. תחומים אחרים שאתה יכול לבחור בין קריירה במנהל חינוך או שדורשת ידע מדע ביו-רפואי. לחלופין, במידת מדע הביו-רפואית הוא תנאי הכרחי לרפואה ורפואת שיניים לתואר שני, ויכול להיות קרש הקפיצה שלך לקורסים אלה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... קרא יותר

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. קרא פחות
מלבורן , בנדיגו , אלברי , מלבורן , מילדורה , שפרטון , סידני + 6 יותר פחות