בוגרת תואר ראשון בסיעוד

כללי

תיאור התכנית

המטרה הכוללת של B.Sc. (Hons.) בתוכנית סיעוד היא להכין אחיות ברמה הראשונה אשר מסוגלים לספק טיפול יעיל המבוסס על החולה מבוסס במרכז. קורס זה נועד לספק לתלמידים הבנה של בסיס הידע הייחודי של הסיעוד, כמו גם הידע הנגזר מהחיים האחרים ומדעי החברה. כמו כן, מטרתו היא לצייד את התלמידים ביכולת לבצע את המיומנויות הקליניות הנדרשות במיומנות ובידע מלא של הראיות הקיימות. לאור זאת, הקורס מורכב משני מרכיבים תיאורטיים ומעשיים, בעל תוכן מגוון, המיועד לפתח את יכולתם של התלמידים לצייר על סוגי הידע השונים, הכישורים המתאימים והבנת המשאלות האישיות של הפרט, כדי להנחות את הפעולה הנקה מתאים במגוון הגדרות. התכנית בת 3 השנים תואמת את הנחיות האיחוד האירופי לחינוך סיעודי, ומבטיחה הכרה כאחות ברמה ראשונה במדינות האיחוד האירופי.

תוצאות למידה

הקורס נועד להכשיר אחיות פוטנציאליות, אשר באמצעות חשיבה ביקורתית, ידע והשתקפות יוכלו לתרגל בצורה מקצועית, אחראית.

לספק לתלמידים ידע על התיאוריות והמושגים העומדים בבסיס האתגר ומאתגרים אותו.

מספק לתלמידים את הידע, המיומנויות והעמדות המרכזיות לסיעוד כדי לתפקד ביעילות, כאחות מקצועית, תוך שימוש בהתערבויות מבוססות ראיות במגוון של סביבות בריאות.

לספק לתלמידים את הכישורים הבינאישיים להיות חברים מרכזיים בצוות הרפואי הרב-תחומי בכל תחום בריאותי.

אפשרויות קריירה

על סיום מוצלח של הקורס, המועמדים זכאים להגיש בקשה לרישום עם המועצה מלטה לאחיות ומיילדות.

אחיות בוגרות פועלות במגוון של הגדרות בריאות, כגון הקהילה והמערכת הרפואית בעיסוק, ועוסקות במגוון תפקידים, כגון תפקידי ניהול ופיתוח מדיניות. הזדמנויות תעסוקה וחינוך נפוצים בכל המגזרים.

ההשלמה המוצלחת של תכנית הלימודים לתואר ראשון הופכת מועמד זכאי להגשת מועמדות ללימודים לתואר שני.

תקופת הניידות

סטודנטים המעוניינים להשתתף בחילופי ארסמוס מוזמנים לעשות זאת במהלך הסמסטר הראשון של השנה השלישית של הקורס.

.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Malta (UM) is the highest teaching institution in Malta. It is publicly funded and is open to all those who have the requisite qualifications. There are some 11,000 students and abou ... קרא יותר

The University of Malta (UM) is the highest teaching institution in Malta. It is publicly funded and is open to all those who have the requisite qualifications. There are some 11,000 students and about twelve per cent of the student population is international. קרא פחות