באך של סנט ג'ורג '. רפואה ובאך. ניתוח תואר (MBBS)

כללי

תיאור התכנית

מבוא לתכנית

יש סנט ג'ורג 'היטב הגיע מוניטין כבחירה פופולרית ותחרותית לתלמידים פונים לרפואה. תכנית הכניסה לתואר השני נוצרה בשנת 2000 כדי למשוך מועמדים בוגרים שכבר היה תואר ושחוו את החיים בעולם שמחוץ לחינוך. כמובן משך עניין נפוץ והוכר במהירות ברחבי בריטניה כחלוצים, חדשני וחדשני.

עכשיו כמובן כבר שונו ושופר - התוצאה של משוב מתלמידים וצוות לאורך השנים. הפילוסופיה מאחורי הקורס בנויה סביב גישה ממוקדת-תלמיד כלפי למידה בשילוב עם הלימוד דרך חוויה. זה מרוכז מבוסס בעיה ומטופל, מההתחלה של הקורס. מקבלות מיומנויות קליניות ותקשורת את החשיבות המגיע להם, סימולציה להיות סיוע הוראת מפתח - אם מדומה חולים, בובות, או סימולציות מבוססות מחשב מורכבים המדינה של האמנות. E-learning הוא עוד כלי למידה חשוב, תלמידים יש גישה למשאבי אתר אינטראנט וספרייה של סנט ג'ורג '. רפואת הבסיס המדעי חזק הדגיש במהלך הקורס, אבל במיוחד בשנתיים הראשונות. בית הספר בקפריסין מצויד בחדר נתיחה חדש ללמוד אנטומיה באמצעות דגימות prosected, הדמיה, מודלים אנטומיים ולמידה בעזרת מחשב.

השנתיים הראשונות של הקורס יתקיימו בקפריסין, בשנתיים האחרונות בבתי חולים ממשלתיים-של-the-art, כגון אמנת בית החולים השבדי בשיקגו והמרכז הרפואי שיבא בתל-אביב. סטודנטים יסיימו את הלימודים עם תואר מבית הספר לבית החולים סנט ג'ורג 'רפואי, מכללה מכוננת של אוניברסיטת לונדון. זוהי הזדמנות מרגשת באמת לסטודנטים בינלאומיים לבצע תכנית זהה, לשבת באותו הערכות, ולהשיג את אותה המידה, אבל ללמוד בסביבות שונות, ומכובדות מאוד, קליניות. הקשרים בין אוניברסיטת ניקוסיה וסנט ג'ורג 'הם חזקים ופורה. הסגל וצוות של סנט ג'ורג 'לעשות ביקורים סדירים ניקוסיה להתבונן הוראה, להשתתף בהערכות, לקחת חלק במפגשי תכנון ולהבטיח את איכותה של הוראת הקורס. זהו פרויקט מרגש עבור שתי האוניברסיטאות שלנו ואנו מצפים לקבל את פניכם בקורס.

פיטר McCrorie דיקן לחינוך רפואי

מבנה של השנה האקדמית

תכנית הלימודים נלמד בתוך מבנה שנת לימודים מסורתי, החלו בספטמבר. שנות 2 ו -3 מאורגנות סביב לוקי 6 השבועות שמרכיבים אותן השנים. שנה 4, מסיבות עוסקות באורך הנדרש הכולל של הקורס וטבעה כתקופה של ניסיון קליני אינטנסיבי, היא תקופה רצופה של 45 שבועות.

מבנה קורס

ארבעה נושאים עיקריים עומדים בבסיס הקורס ותכונה בכל ארבע שנים:

מדעים בסיסיים וקליניים

נושא זה מספק את הידע הבסיסי של המבנה, התפקוד וההתפתחות של גוף האדם הנורמלי שיהיה לחזק את הפרקטיקה הרפואית שלך. תמורה תינתן לכל הרמות של ארגון מהמולקולרי ותאי, למערכות איברים וכל הפרט. כלולים בנושא הזה הם אנטומיה, ביוכימיה, פתולוגיה, פרמקולוגיה ופיזיולוגיה, כמו גם את ההיבטים המדעיים של כל הדיסציפלינות הקליניות, כגון קרדיולוגיה, מיילדות וגינקולוגיה, נוירולוגיה, אורולוגיה, אורתופדיה וראומטולוגיה וכו '

חולה ורופא

דרך נושא זה, תלמידים מצוידים במיומנויות שימוש על ידי רופא במגע ישיר מטופל. למידה תפתח הקלינית, תקשורת ויחסי אנוש הנחוצה לפרקטיקה רפואית.

קהילה ואוכלוסיית בריאות

תובנות מהדיסציפלינות ביולוגיות, חברתיות ופסיכולוגיות תשמש בנושא זה לפתח דרך החשיבה ועבודה שלוקחת בחשבון את הגורמים החברתיים שבבסיס בעיות בריאות שונות. בריאות רפואה ציבורית, רפואה כללית ואפידמיולוגיה גם בולטים בנושא זה.

פיתוח אישי ומקצועי

ההקשר של אימון יש השפעה על רופא אישי ועל המקצוע בכללותו. כדי לתפקד ביעילות בתוך הקהילה הרפואית, חיוני להתייחס לעולם הרחב יותר, להכיר את כוחות לשינוי ולהיות מסוגל להבין נוף חיצוני של המקצוע. נושא זה עוסק באתיקה רפואית ומשפט הנוגע לרפואה, חשיבה ביקורתית והערכה ביקורתית, חינוך interprofessional, והתנהגות מקצועית.

מדעים בסיסיים וקליניים הוא הנושא הגדול ביותר במונחים של התוכן שלה, כפי שהיא משלבת את רוב הידע העובדתי סטודנטים דורשים להעפיל, ולהירשם לגופים רגולטוריים המתאימים במדינה שלך. עם זאת, כל ארבעת הנושאים בעלי חשיבות שווה בהצטיידות הסטודנט לכל חיים מקצועיים כרופא.

תנאי קבלה

דרישות כניסה

 • תואר ראשון בהצטיינות בכיתה לפחות 2 או שווה ערך (3.0 GPA בארה"ב, בקנדה 2.7) או דרגה גבוהה יותר (למשל, התואר השני, MPhil או דוקטורט) בכל תחום.
 • היית צריך עבד או היה ניסיון מרצון בתחום רפואי או הקשורים לבריאות ולהיות מסוגל להפגין מודעות רחבות ההיקף של רפואה.
 • עליך השגת ציון משביע רצון במבחן הכניסה בית הספר לרפואת הבוגר האוסטרלי (GAMSAT) או מבחן בית הספר לרפואת כניסה (MCAT). אנא ראה את GAMSAT או אתרי MCAT לפרטים נוספים (www.gamsatuk.org או www.aamc.org/students/applying/mcat/).
 • אם אנגלית לא הייתה השפה העיקרית בתואר שלך, אתה חייב גם לקחת IELTS (מערכת הבינלאומית שפה האנגלית בדיקה) או שווה ערך (לדוגמא, TOEFL). ציון IELTS של 7.0 הכוללים (עם ציון של 7.0 באלמנט נכתב ולא פחות מ 6.5 בכל גורם אחר) או שווה ערך נדרש.

ראיון

אם אתם מוזמנים לראיון לתכנית הרפואית סנט ג'ורג 'בניקוסיה, זה יהיה בצורה של ראיון רב Mini (MMI) וייערך באמצעות ועידת וידאו. המטרה של MMI היא לברר אם יש לך יותר מאשר הציונים שלך. אנחנו רוצים לקבוע אם יש לך את הכישורים המתאימים ותכונות כדי להשלים את הקורס בהצלחה ולעסוק ברפואה באופן מקצועי הראיון יהיה מורכב משמונה שאלות, חמש דקות כל אחד שנמשכת (40 דקות בסך הכל). אדם אחד (המראיין) ינהל שיחת סקייפ איתך, קורא כל שאלה והקלטת התגובות שלך. ברגע שהראיון נגמר, כל אחת מהתשובות שנרשמו יישלח לשמונה שמאים שונה שיעריך אותם. הציון הכולל שלך לאחר מכן ניתן יהיה מחושב ונשלח לועדת הקבלה להחלטה.

למה MMIs

גישת MMI היא שיטת הערכה חזקה ויעילה שהוא פחות סובייקטיבית מראיון פנל, הבטחת מטופלים מועמדים למדי. בנוסף, MMIs יאפשר לנו לפנות לראיונות בצורה יעילה יותר על ידי הערכה יותר מועמדים בפרק זמן קצר יותר, מה שאומר שתוכל למצוא את התוצאה של הראיון שלך מוקדם יותר. אנו שואפים לשלוח לך הצעת החלטה בתוך שבועיים מהראיון שלך.

הקרנות

אתה חייב לעבור בריאות משביעה רצון והקרנת המשטרה, כולל מסך ולחיסון נגד הצהבת מסוג B.

הזדמנויות קריירה

פוזיציות פקולטה

אוניברסיטת בית הספר לרפואת ניקוסיה מציעה תוכניות הלימוד הבאות:

 • של סנט ג'ורג ', אוניברסיטת לונדון הראשון של רפואה והתואר ראשון בניתוח (MBBS)
 • התואר ראשון כניסת דוקטור לרפואה (MD) 6 שנה הוענק על ידי האוניברסיטה של ​​בית הספר לרפואת ניקוסיה
 • תואר שני ברפואת משפחה לרופאים הוענקו על ידי האוניברסיטה של ​​בית הספר לרפואת ניקוסיה.

בשל ההתרחבות המתמשכת של בית הספר לרפואה, אנו מחפשים חברי סגל בעלי מוטיבציה גבוהה עם ניסיון כישורים, מחקר והוראה אקדמי רלוונטי בתחומים שמוצגים להלן:

 • האנטומיה
 • היסטולוגיה
 • פיזיולוגיה
 • הביוכימיה

המועמדים המוצלחים באופן פעיל יתמכו התוכניות הנוכחיות, כמו גם את צרכי ההתרחבות של בית הספר לרפואה ולעודד להמשיך תוכניות המחקר עצמאיות משלהם.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Nicosia is an independent, co-educational, equal opportunity tertiary education institution, combining the best elements in western education, quality standards and an international ... קרא יותר

The University of Nicosia is an independent, co-educational, equal opportunity tertiary education institution, combining the best elements in western education, quality standards and an international philosophy. קרא פחות