ארסמוס מונדוס תואר שני בבריאות הציבור באסונות

כללי

תיאור התכנית

הזדמנויות מקצועיות


מטרת התוכנית של המאסטר היא, באמצעות ידע, ניסיון ומחקר, לבנות יכולות שיצמצמו את הסיכונים לאסון ולתרום טוב יותר ממוקד יותר בריאות הציבור מבוסס הקלה לאחר אסונות.

תכנית EMMPHID כוללת סדרה של יכולות שיאפשרו לסטודנטים להפגין ידע והבנה של תפקידה של בריאות הציבור במצבי אסון, כולל הן פקודה רחבה של השדה והן ידיעה עמוקה יותר של תחומים ספציפיים, יחד עם תובנה במחקר הנוכחי עבודת פיתוח ולהפגין ידע מתודולוגי עמוק יותר הקשור במסלול הלימודים הנבחר שלהם.

במסגרת זו המטרה היא להכשיר אנשי מקצוע שיכולים לבצע את פעילותם בתחום בריאות הציבור במצבי חירום ואסון בסוכנויות ציבוריות או פרטיות, סוכנויות וחברות העוסקות במניעת אסון, תגובה, התאוששות, שיקום ותכנון, ארגונים בינלאומיים , משרדי ממשלה או משרדי ממשלה הקשורים להגנה אזרחית, לארגונים לא ממשלתיים, לחוקרים חברתיים וכו '.

רשימת קריאה


EMMPHID הוא קורס של שנה אחת של 60 אשראי ECTS. מאסטר זה ילמד בעיקר באנגלית ומבנהו מורכב משלושה מרכיבים: (I) רכיב הליבה המשותפת של Disaster Core באוניברדאד דה אוביידו (Oviedo, Spain), המתמקד בהערכת סיכוני אסון, ניהול סיכונים והפחתת סיכונים, מערכות מחקר של סוגי אסון; (II) רכיב מסלול בחירה עם שתי אפשרויות אפשריות לסטודנטים: תגובת בריאות הציבור לאסון בקרולינסקה (Institutet) בשטוקהולם, שבדיה, או באפידמיולוגיה ובמחקר באוניברסיטה קתולית בלובין (בריסל, בלגיה); ו (ג) התמחות ותזה של מאסטר.


נושאים:

אוניברסיטה דה אוביידו

 • קורס מבוא (2 ECTS)
 • הערכה, ניהול ואסון הפחתת הסיכון (7 ECTS)
 • סוגי אסונות (3 ECTS)
 • תגובת אסון כללית (8 ECTS)

קרולינסקה

 • תגובת בריאות הציבור לאסונות (20 ECTS)

האוניברסיטה קתוליק דה לווין

 • מתקדם אפידמיולוגיה אסון שיטות מחקר (20 ECTS)

את כל

 • התמחות (5 ECTS)
 • עבודת גמר (15 ECTS)


דרישות גישה


תוכנית EMMPHID מכוונת למגוון רחב של אנשי מקצוע אשר מבצעים או מתכננים לפתח את פעילותם בתחום בריאות הציבור במצב חירום ואסון, הן מהיקף הפעילות והן מבחינת המחקר.

כדי להיות זכאי לתכנית אב זו, על המועמד להיות בעל תואר ראשון מוכר בתחומים הקשורים לבריאות, ניהול ומנהל או מדעי החברה (מינימום של שלוש שנות לימוד באוניברסיטה ו מינימום של 180 ECTS, או שווה ערך לפי התקנות בארץ המוצא ובתקנות האירופיות).

יתר על כן, על המועמדים להוכיח רמה אנגלית C1 (IELTS (ציון מינימלי של 6.0 עם לפחות 5.0 נקודות בכל סעיף), TOEFL (מבוסס נייר) לפחות 575 נקודות עם 4.0 בחלק הכתיבה, TOEFL (IBT) 79 נקודות עם לפחות 17 נקודות בכל סעיף). על המועמדים ממדינות דוברות אנגלית לספק מכתב רשמי מהאוניברסיטה שלהם, שממנו הם סיימו את ההוכחה כי אנגלית היא אמצעי ההוראה, אשר יוערכו על ידי הוועדה האקדמית.


אופן: נדרשת נוכחות

מרכז הוראה:

 • אוניברסידאד דה אוביידו (אוביידו, ספרד)
 • Karolinska Institutet (שטוקהולם, שבדיה)
 • University Catholique de Louvain (לאובן, בלגיה)


שכר לימוד

שכר הלימוד לתכנית המאסטר EMMPHID יהיה:

 • שכר לימוד לתלמידי תואר ראשון באירופה (תלמידי ב '): 4,000 אירו לסמסטר, 8,000 אירו לתוכנית הלימודים המלאה
 • שכר לימוד לתלמידי תואר שלישי (סטודנטים מסטודנטים א '): 6,000 אירו לסמסטר, 12,000 אירו עבור התוכנית האקדמית המלאה

דמי הלימוד השונים קשורים לתקנות האוניברסיטה ולמימונם בחלקה על ידי מסים ארציים. ועדת הקונסורציום עשויה לקבוע מדיניות המלגה ווויתור. ניתן לעדכן את העלויות עבור מהדורות נוספות של תכנית המאסטרס.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Oviedo is a public institution of higher education and research in the Principality of Asturias. With over 400 years of history, it offers a full range of undergraduate degrees adapt ... קרא יותר

The University of Oviedo is a public institution of higher education and research in the Principality of Asturias. With over 400 years of history, it offers a full range of undergraduate degrees adapted to the European Higher Education Area (EHEA) in all branches of knowledge and postgraduate degree programmes in collaboration with national and international universities and more than 250 companies. קרא פחות