אנגלית 6 שנים תוכנית רפואית (MD)

כללי

תיאור התכנית

 • התכנית כוללת 3 שנים קדם-קליניות (הרצאות וסמינרים) ו -3 שנים קליניות (שיעורים קליניים בבתי חולים עם מטופלים, מרכז הסימולציה הרפואית והתמחות)
 • הכשרה רפואית לסטודנטים ב -6 בתי חולים קליניים באוניברסיטאות ברחבי העולם
 • מעל 900 בוגרים מאז 1993
 • הוראה זה הולך מעבר לדרישות תקן (יותר מ 5700 שעות ו 36 ECTS בשנה)
 • סטודנטים משלימים מרשם של כישורי תלמידים חיוני לתרגול הרפואי.

המחלקה האנגלית של הפקולטה השנייה לרפואה הוקמה בשנת 1993 באוניברסיטה הרפואית של ורשה לסטודנטים המעוניינים ללמוד רפואה באנגלית.

החטיבה מציעה תכנית רפואית לבוגרי תיכון ולבוגרים / בוגרי אוניברסיטאות. בתום התכנית מקבלים הבוגרים את התואר "דוקטורט" (MD) ומקבלים תעודה רפואית המוכרת באיחוד האירופי, ארה"ב, קנדה ומרבית מדינות העולם (לקבלת מידע מדויק על הכרה בדיפלומטיה במדינות מסוימות, התייעצות עם מעשים משפטיים הולמים ).

לאחר השלמת החלק המדעי הבסיסי של תוכנית הלימודים, התלמידים זכאים לשבת עבור USMLE (הרישוי הרפואי האמריקאי) שלב I עבור שלב USMLE שלב II על השלמת החלק הקליני של התוכנית.

סטודנטים זרים אשר מחליטים להתחיל את לימודי הרפואה באוניברסיטה הרפואית של ורשה יכולים לקבל תמיכה כספית על ידי המבקש הלוואות לסטודנטים בארצות המוצא שלהם.

בכל הנוגע להערכת הישגי התלמידים, הידע התיאורטי של הסטודנטים הרפואיים נבדק בצורה של בדיקות במהלך הקורסים או / ו בחינות בכתב / בעל פה בסוף הקורסים. תהליך הלמידה של התלמידים מפוקח על ידי צוות ההוראה במהלך כל הקורס. מיומנויות מעשיות / קליניות מוערכות באופן קבוע במהלך הקורסים, ובסופו של דבר בצורה של הקצאות.

מדע בסיסי והכשרה קדם-רפואית של תלמידי החטיבה האנגלית ניתנים בצורה של הרצאות, סמינרים ושיעורים מעשיים על ידי יותר מ -70 מחלקות ומרפאות של האוניברסיטה הרפואית של ורשה, המזוהה עם האוניברסיטה. מתקני הכשרה קלינית בבתי חולים קשורים מוערכים באופן שוטף על מנת להבטיח את היעילות ואת האיכות הגבוהה של הכשרה קלינית.

כל סגל ההוראה של תלמידי החטיבה האנגלית מועסק על בסיס משרה מלאה או על בסיס משרה חלקית. הם עובדים גם כמדענים או כמדעי רפואה במחלקות הבסיסיות של האוניברסיטה, מחלקות פרה-קליניות וקליניות.

קבלה

תוכנית הלימודים בת 6 שנים מוצעת לבוגרי בתי ספר תיכוניים, לבעלי תואר ראשון ולסטודנטים הלומדים במוסד להשכלה גבוהה.

התוכנית מותאמת לסטנדרטים של האיחוד האירופי (בהתאם להנחיה של הפרלמנט האירופי 2005/36 / EC) ומציעה למעלה מ -5,500 שעות לימוד ברפואה כללית, קורסים פרה-קליניים וקליניים.

מועמדים אשר שפת האם שלהם אינה אנגלית יידרשו להוכיח הוכחה של מיומנות אנגלית עם אחת התעודות הבאות:

 • IELTS דקות. 6.0 נקודות,
 • טופל דקות. 90 נקודות,
 • TOEICMIN. 700 נקודות,
 • רמת CEFR B2.

מועמדים בעלי תעודת בגרות ממדינה סקנדינבית חייבים לקבל את הסימנים הבאים במיומנות אנגלית בבעלות על תעודת בית הספר התיכון שלהם לעזוב את הבחינה הן כדלקמן:

 • נורבגיה: דקות כיתה 4,
 • שבדיה: דקות C,
 • דנמרק: דקות. כיתה 7.
עדכון אחרון: ינואר 2019

אודות בית הספר

The Medical University of Warsaw (MUW) is a top ranking medical university in Poland. MUW is a modern academic institution and dynamic research centre that specializes in clinical studies and theoreti ... קרא יותר

The Medical University of Warsaw (MUW) is a top ranking medical university in Poland. MUW is a modern academic institution and dynamic research centre that specializes in clinical studies and theoretical medicine. קרא פחות