אורולוגיה (CHM - למידה מקוונת)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

תוכנית זו מועברת על ידי האוניברסיטה בשיתוף עם המכללה המלכותית של המנתחים של אדינבורו ומוביל את הפרס של יחידת כירורגיה (CHM). הוא פועל לצד הכשרה קלינית ומשלים אימון במקום העבודה.

בהתבסס על תוכנית הלימודים הכירורגית הבריטית בבריטניה, היא מציעה לחניכים בניתוח כלי הדם וניתוח כלי הדם הזדמנות ללמוד נושאים רלוונטיים להתמחות ותומכת בהכנה לבחינות יציאה מקצועיות סופיות כגון FRCS ו- FEBU. המחקר שלך יאפשר לך לשפר את הידע מבוסס הראיות שלך ולשפר את הפרקטיקה הקלינית שלך.

בסיום תכנית זו יוכלו החניכים:

 • להפגין ידע מעמיק של התמחותם הנבחרת הנבחרת, ולהיות מסוגלים ליישם את הידע הזה להערכה ולניהול שיטתי של מטופלים כירורגיים במסגרת הטיפול הקליני הדחוף והחירום
 • להכיר בתרומת המנהיגות ובאחריותו של המנתח בניהול הרב-תחומי של מחלות כירורגיות מורכבות
 • לשקף באופן ביקורתי על הפרקטיקה הכירורגית היומיומית בהקשר של ההתקדמות האחרונה, ולעסוק בדיאלוג ביקורתי עם עמיתים ומומחים אחרים תת התמחויות
 • ליישם את העקרונות הכלליים של תכנון מחקר קליני, אתיקה וסטטיסטיקה כדי להעריך באופן ביקורתי את הספרות המדעית במחקר כירורגי, ולבצע פסקי דעת מושכלות על נושאים חדשים ומתעוררים בניתוח
 • לממש רמה גבוהה של אוטונומיה ויוזמה בפעילות מקצועית ברמה של תרגול עצמאי

Doctor

למידה מקוונת

התוכנית נלמדת באופן מקוון לחלוטין והתלמידים שלנו נתמכים באמצעות דיון אסינכרוני על ידי הפקולטה שלנו של אורולוגים יועץ.

טכנולוגיית הלמידה האינטראקטיבית המקוונת שלנו מאפשרת לך לתקשר עם צוות ההוראה הישיר שלנו מהנוחות של הבית או העבודה שלך.

סטודנטים מקוונים לא רק יש גישה משאבים אדירים של אדינבורו אבל גם להיות חלק מקהילה מקוונת באינטרנט, המפגיש תלמידים ומורים מכל רחבי העולם.

מבנה התוכנית

התוכנית פועלת על בסיס סמסטר במשך שנתיים וכוללת כ -10 שעות לימוד בכל שבוע, באופן מודולרי גמיש. צפוי כי חלק ממחקר זה יקבל אשראי או מראה 'במקום העבודה' פעילויות.

טבע למידה מרחוק באינטרנט של תוכנית זו היא מושלמת עבור רופאים עובדים דפוסי משמרת בלתי ניתנת לשינוי. תהיה לך גישה באיכות גבוהה, משאבים מקוונים אינטראקטיביים, כתבי עת אלקטרוניים וספרים מקוונים, כמו גם תמיכה טכנולוגית ייעודי.

שנה 1

מודולים חובה יכסה את היסודות הבסיסיים של המומחיות של אורולוגיה, כולל אונקולוגיה, andrology, מחלת אבן, אורולוגיה משחזר, אורולוגיה ילדים והשתלת כליה. כל מודול מבוסס על מקרים כירורגיים רלוונטיים וכולל לוחות דיונים ושיעורי מאסטר וידאו.

שנה 2

המודולים האקדמיים יחקרו את מתודולוגיית המחקר וההוראה, תוך מתן אפשרות לתלמידים לפתח את היכולת לנתח ראיות שפורסמו ולשפר את מיומנויות התקשורת הקלינית האינטראקטיבית והכתובה שלהם. לסטודנטים תהיה גם הזדמנות להשלים פרויקט מחקר אקדמי בשנת 2, למשל מחקר מקורי או סקירה שיטתית בתחום עבודה רלוונטי. לאחר השלמת התכנית, מעודדים את התלמידים לפרסם את מחקריהם במחקר בכתב.

הסטודנטים נתמכים לאורך כל התכנית באמצעות דיונים אסינכרוניים עם מדריכים אלקטרוניים המרפאים את כולם בתחום. לסטודנטים יש גם גישה למשאב למידה גדול, כולל מנויים לספרי מפתח מקוונים וכתבי עת. בדיקה שנתית (MCQ) מתקיימת בשנה השנייה, לאחר השלמת הליבה.

אפשרויות קריירה

פרס זה היה להדגיש את העניין שלך המומחיות ומחויבות המשך פיתוח מקצועי. זה נועד לאפשר לך ללמוד לבחינות הסופי כירורגי מקצועי באופן מובנה עדיין גמיש.

עם סיום, תוכל להוכיח ידע מעמיק של המומחיות כירורגית ויישום של ידע זה הערכה שיטתית וניהול של חולים כירורגי ב, בחירה קלינית דחופה חירום.

אם אתה רוצה להיות מעורב עם הוראה או מחקר תוכלו גם למצוא את זה ההסמכה שימושי.

דרישות כניסה

תואר רפואי (MBChB או שווה ערך) מוכר על ידי המועצה הרפואית הכללית וודאי רכשה MRCS שלך (או ציון דרך שווה ערך).

המועמדים בבריטניה חייב להיות מתקדם המתמחה אורולוגיה (בריטניה ST 4) ולהיות מבוסס על תוכנית אימון כירורגי בפיקוח בזמן ההרשמה.

מועמדים מחוץ לבריטניה חייב להיות השלמת מינימום של 24 חודשים של הכשרה בסיסית בניתוח 18 חודשים של הכשרה מיוחדת ב אורולוגיה לפני ההרשמה של CHM.

מנתחים שיש להם יועץ או קריירה לכתוב פוסט (או שווה ערך) ב אורולוגיה זכאים גם כניסה.

דרישות השפה האנגלית

כל המועמדים חייבים לקבל את אחד הכישורים הבאים כעדות ליכולתם בשפה האנגלית:

 • סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, שנלמד והעריך באנגלית ברוב המדינות דוברות אנגלית כפי שהוגדרו על ידי אשרות ויזות בבריטניה
 • IELTS אקדמי: סה"כ 6.5 (לפחות 6.0 בכל מודול)
 • TOEFL-iBT: סה"כ 92 (לפחות 20 בכל מודול)
 • PTE (A): סה"כ 61 (לפחות 56 בכל אחד מהקטעים "מיומנויות תקשורתיות", הסעיפים "מיומנויות אפשריות" אינם נחשבים)
 • CAE ו- CPE: סה"כ 176 (לפחות 169 בכל מודול)
 • טריניטי ISE: ISE II עם הבחנות בכל ארבעת המרכיבים

מעלות לימד והעריכו באנגלית חייב להיות לא יותר משלוש שנים בתחילת התוכנית לתואר שלך. בדיקות שפה חייב להיות לא יותר מאשר בת שנתיים בתחילת התוכנית לתואר שלך.

מלגות ומימון

אוניברסיטת אדינבורו מציעה מספר קטן של מלגות למועמדים מצטיינים. אלה הם תחרותיים מאוד.

הלוואות של ממשלת בריטניה לתואר ראשון

אזרחי בריטניה, אלה עם מעמד התיישבו, וכמה אזרחי האיחוד האירופי לא תושב בבריטניה יכול להיות זכאי לקבלת הלוואה לתואר ראשון לקראת שכר - ובמקרים מסוימים עלויות החיים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. קרא פחות