אופטלמולוגיה קלינית (CHM - למידה מקוונת)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

זה שני חדש במשרה חלקית במשרה חלקית תוכנית מאסטרס לימד באופן מקוון לחלוטין, מוצע במשותף על ידי אוניברסיטת אדינבורו המכללה המלכותית של המנתחים של אדינבורו, ומוביל את התואר השני של כירורגיה (CHM). זה פותח עם תמיכה של NHS החינוך עבור סקוטלנד (NES).

ChM נועד לתמוך בחניכים אופתלמולוגיה מתקדמים בבריטניה ובעולם באמצעות תוכנית הלימודים אשר מזהה את האינטרסים שלהם אופטלמטיים subpecialist כהכנה לבדיקת היציאה ואת בית החולים מבוסס בפועל.

התוכניות שלנו מיושרים עם תוכניות הלימודים הן של FRCSEd והן בדיקות FRCOphth בבריטניה ואירלנד, מה שהופך מעלות אלה מאוד אטרקטיבי לסטודנטים מקומיים ובינלאומיים.

ChM מספק הכשרה מתקדמת עבור רופא עיניים רפואי כירורגי מתכונן לבחינות המילגה של המכללה המלכותית של המנתחים של אדינבורו (RCSEd) ואת המכללה המלכותית של אופתלמולוגים (RCOphth) בבריטניה ואירלנד אלה מתקרבים ייעוץ. בסיום תוכנית זו יוכלו התלמידים:

 • להפגין ידע מעמיק של התת-התמחות הנבחרת הנבחרת שלהם, ולהיות מסוגלים ליישם את הידע הזה לצורך הערכה שיטתית וניהול של מטופלים רפואיים וכירורגיים במסגרת הטיפול הקליני הדחוף והחירום
 • להכיר בתרומת המנהיגות ובאחריותו של רופא העיניים בניהול הרב-תחומי של מחלות רפואיות וכירורגיות מורכבות
 • לשקף באופן ביקורתי על פרקטיקה רפואית וכירורגית יומיומית בהקשר של ההתקדמות האחרונה, ולעסוק בדיאלוג ביקורתי עם עמיתים ומומחים התמחויות אחרות
 • ליישם את העקרונות הכלליים של תכנון מחקר קליני, אתיקה וסטטיסטיקה כדי להעריך באופן ביקורתי את הספרות המדעית במחקר רפואי וכירורגי, וכן לקבל החלטות מושכלות על נושאים חדשים ומתעוררים ברפואה ובניתוח
 • לממש רמה גבוהה של אוטונומיה ויוזמה בפעילות מקצועית ברמה של פרקטיקה רפואית וכירורגית עצמאית

Ophtalmology

למידה מקוונת

התוכנית נלמדת באופן מקוון לחלוטין. הסטודנטים נתמכים על ידי דיון אסינכרוני עם מדריכים אלקטרוניים - כל הקלינאים המובילים בתחומם - ויש להם גישה למשאב למידה גדול, כולל מנויים לספרי מפתח מקוונים וכתבי עת. הסטודנטים צפויים להוביל סמינרים אלקטרוניים ומועדונים אלקטרוניים.

טכנולוגיית הלמידה המקוונת שלנו היא אינטראקטיבית באופן מלא, עטורת הפרסים ומאפשרת לך לתקשר עם צוות ההוראה הישיר שלנו מהנוחות של הבית או העבודה שלך.

לסטודנטים המקוונים שלנו אין גישה למשאבים המעולים של אדינבורו, אלא גם להיות חלק מקהילה מקוונת תומכת, המביאה תלמידים ומורים מרחבי העולם.

מבנה התוכנית

התוכנית פועלת על בסיס סמסטר מעל 2 שנים כרוכה בערך 10-15 שעות של מחקר בכל שבוע באופן גמיש, מודולרי.

התוכנית נמסרת באמצעות סביבת למידה מובנית התומכת במגוון סגנונות למידה ומאפשרת גמישות רבה בדפוסי הלימוד שלהם.

ליבה, מודולים חובה בכל תחום של רפואת עיניים קלינית מיושרים לתוכניות הלימודים של FRCSEd ו FRCOphth. אלה נלמדים ומוערכים תוך שימוש בגישה קלינית המבוססת על בעיות, הנתמכת על ידי סקירת מערכת של חומר הקורס. הידע וההבנה יוערכו בבחינת MCQ רשמית שנועדה לשכפל את בחינות היציאה הקרובות של החניכים.

המודולים האקדמיים (ליבה ומומחה) מאפשרים לתלמיד לחקור מתודולוגיה של מחקר והוראה, כמו גם לפתח מיומנויות המבטיחות יכולת לנתח ראיות שפורסמו ולחקור מיומנויות תקשורת קליניות אינטראקטיביות וכתוביות. התלמידים נדרשים להשלים את עבודת הדוקטורט של ביקורת אקדמית בתחום עבודה תת-תחום מתאים, כמו זה הנובע מפרסום בעיתון של עמיתים.

שנה 1

 • אופטלמולוגיה 1
 • הליבה אופתלמולוגיה
 • מדעי יסוד יישומיים, בחינות ואסטרטגיות כירורגיות
 • החלטה קלינית, טיפול, הימנעות וניהול סיבוכים
 • אבחון וטכנולוגיות בקליניקה
 • אופטלמולוגיה חריפה, טראומה וטכניקות כירורגיות מתקדמות

שנה 2

המודולים האקדמיים יחקרו את מתודולוגיית המחקר וההוראה, תוך מתן אפשרות לתלמידים לפתח את היכולת לנתח ראיות שפורסמו ולשפר את מיומנויות התקשורת הקלינית האינטראקטיבית והכתובה שלהם. לסטודנטים תהיה גם הזדמנות להשלים פרויקט מחקר אקדמי בשנת 2, למשל מחקר מקורי או סקירה שיטתית בתחום עבודה רלוונטי. לאחר השלמת התכנית, מעודדים את התלמידים לפרסם את מחקריהם במחקר בכתב.

הסטודנטים נתמכים לאורך כל התכנית באמצעות דיונים אסינכרוניים עם מדריכים אלקטרוניים המרפאים את כולם בתחום. לסטודנטים יש גם גישה למשאב למידה גדול, כולל מנויים לספרי מפתח מקוונים וכתבי עת. בדיקה בכתב (MCQ)) מוחזקת בשנה השנייה, לאחר השלמת מודולי הליבה.

 • אופטלמולוגיה 2
 • Core פעילות אקדמית (ePortfolio רפלקטיבית)
 • בחינה (MCQ ו- EMI)
 • פעילות אקדמית מומחית (פרויקט מחקר)

אפשרויות קריירה

התוכנית תציע חלופה להכשרה קלינית / מעבדתית עבור אותם תלמידים שאינם רוצים לקחת פסק זמן של הכשרה. היא תפתח את התיק האקדמי של המתאמן ותאפשר פרויקטים רפואיים / כירורגיים חיוניים לקריירה פעילה.

תוכנית CHM נועד לעקוב אחר הלימודים FRCSEd ו FRCOphth ולהכין את המתאמן המתקדמים לבחינות מקצועי שלהם.

הפרס של CHM ידגיש את המחויבות של המתמחה להמשיך בפיתוח מקצועי יבטיח יתרון תחרותי כאשר פונים לקבלת עמדות יועצים.

דרישות כניסה

תואר רפואי (MBChB או שווה ערך) מוכר על ידי המועצה הרפואית הכללית. אתה צריך גם להיות מבוסס על תוכנית הדרכה בפיקוח.

המועמדים בבריטניה היו צריכים להשלים את ההכשרה הראשונית (ST 1/2) או אימון הליבה (CT 1/2) ואת אימון הביניים המוקדם (ST 3), ויהיה בדרך כלל מתחיל אימון ביניים שלהם (ST 4).

מועמדים מחוץ לבריטניה ומועמדים שאינם נמצאים בתוכנית הכשרה מוכרת חייבים להוכיח כי הקורס רלוונטי ישירות לאימון הניתוח שלהם בתחום העיניים.

היית צריך להשלים מינימום של 24 חודשים של אימון הליבה של התמחויות כירורגיות 18 חודשים של הכשרה מיוחדת ב אופתלמולוגיה לפני ההרשמה.

אנו נשקול גם את בקשתך אם אתה רופא עיניים מבוסס, מתרגל באופן עצמאי.

דרישות השפה האנגלית

כל המועמדים חייבים לקבל את אחד הכישורים הבאים כעדות ליכולתם בשפה האנגלית:

 • סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, שנלמד והעריך באנגלית ברוב המדינות דוברות אנגלית כפי שהוגדרו על ידי אשרות ויזות בבריטניה
 • IELTS אקדמי: סה"כ 6.5 (לפחות 6.0 בכל מודול)
 • TOEFL-iBT: סה"כ 92 (לפחות 20 בכל מודול)
 • PTE (A): סה"כ 61 (לפחות 56 בכל אחד מהקטעים "מיומנויות תקשורתיות", הסעיפים "מיומנויות אפשריות" אינם נחשבים)
 • CAE ו- CPE: סה"כ 176 (לפחות 169 בכל מודול)
 • טריניטי ISE: ISE II עם הבחנות בכל ארבעת המרכיבים

מעלות לימד והעריכו באנגלית חייב להיות לא יותר משלוש שנים בתחילת התוכנית לתואר שלך. בדיקות שפה חייב להיות לא יותר מאשר בת שנתיים בתחילת התוכנית לתואר שלך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. קרא פחות