קרא את התיאור הרשמי

אודות

UNICAF יש שותפות עם אוניברסיטת דרום ויילס להציע מגוון של קורסים.

ה אוניברסיטה של ​​הדרום ויילס הוא אחד הגדולים בבריטניה, מציע הזדמנויות יותר לקוחות פוטנציאליים טובים יותר. האוניברסיטה מובילה את סדר היום על פני מספר תעשיות עם פקולטות כולל:

  • עסקים וחברה
  • מיחשוב, הנדסה ומדע
  • תעשיות יצירתי
  • מדעי החיים והחינוך
UNICAF הוא חלק מארגון חינוכי (EDEX) שבו יש קמפוסים ומרכזי למידה במקומות בינלאומיים כגון קפריסין, יוון, רומניה, סין ואפריקה. UNICAF עובדת בשיתוף עם מספר שותפים ידועים כמו אוניברסיטת דרום ויילס באספקת החינוך העל-לאומי.

השותפות בין אוניברסיטת סאות 'ויילס ו UNICAF מפגיש את המשאבים והיכולות של שני הארגונים להציע פתרונות למידה חדשנית ותוכניות אשר מועברים באופן מלא באינטרנט לצרכים של מגוון רחב של אנשי מקצוע.

UNICAFUNICAF היא אחת מתוכניות המלגה הנדיבות ביותר הקיימות. התכנית תומכת בתלמידים הממוקמים באפריקה ומספקת הזדמנויות ללימודים לקראת התוכניות המקוונות המוצעות בשיתוף עם אוניברסיטת דרום ויילס במחיר נמוך בהרבה.

המטרה העיקרית של תוכנית המלגות של UNICAF היא להפוך את החינוך לזמין לסטודנטים מאפריקה ולספק הזדמנויות לסטודנטים אפריקאים להמשיך בלימודים מתקדמים ולהרוויח כישורים מוכרים בעולם.

התוכניות המוצעות הן בעלות מיקוד מקצועי מקצועי ומקצועי המועבר בפרספקטיבה בינלאומית, כדי להבטיח שהתלמידים מוכנים לעבוד בשוק העולמי ולקבל תשואה על ההשקעה בחינוך שלהם. UNICAF, כמו אוניברסיטת סאות 'ויילס על שורת השותפים, עושה את התוכניות של האוניברסיטה זמין באינטרנט או באמצעות תמיכה פתוחה למידה, מתן מצב של אמנות e-learning הסביבה וסטודנט אישי הוראה אקדמית ותמיכה.

לשותפים ניסיון רב במתן הוראה איכותית וחדשנית, תוך מתן פיתוח מקצועי מתמשך, המהווה נדבך חיוני באסטרטגיה אירופית לספק חוויה איכותית באקלים של צנע ולחצים תקציביים חמורים.

אוניברסיטת דרום ויילס אחראית על האיכות האקדמית של התוכניות והיא מעניקה את התואר.

UNICAF
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

University of South Wales Online Programmes through UNICAF

בריאות הציבור MSC יוצרת אנשי מקצוע שיכולים להוביל וליישם שינוי בבריאות הציבור על פני הבמה בעולם. קורס מאסטרס זה תומך בפיתוחם של אנשי מקצוע בתחום הבריאות הציבורית, ומאפשר ... [+]

MSC בריאות הציבור

בריאות הציבור MSC יוצרת אנשי מקצוע שיכולים להוביל וליישם שינוי בבריאות הציבור על פני הבמה בעולם. קורס מאסטרס זה תומך בפיתוחם של אנשי מקצוע בתחום הבריאות הציבורית, ומאפשר להם לנהל משא ומתן, לתכנן, ליישם ולהעריך יוזמות מדיניות ויוזמות. היא עוסקת גם בבעיות בריאותיות רחבות היקף הנובעות מתרבויות, הגדרות וסביבה מגוונות.

מטרה חינוכית הבנה קריטית של האופן שבו שיטות מחקר כמותיות / איכותניות וחקירה אפידמיולוגית משמשות ליצירת ופרשנות של ידע בבריאות הציבור. ידע מעמיק והבנה של בריאות הציבור על ידי מחקר ומחקר הנוכחי. להעריך באופן ביקורתי את המחקר הנוכחי ואת המלגה המתקדמת בתחום. השתמש במומחיות בלמידה עצמאית באמצעות חקירה של ידע וחקירה כדי לתרגל בפועל. להפגין יצירתיות וחדשנות בהתמודדות ופתרון בעיות הקשורות לבריאות הציבור עם אוכלוסיות מגוונות. באופן עצמאי עיצוב, הערכה והערכה של אסטרטגיות התערבות לקידום הבריאות או למניעת מחלות. ידע מעמיק ופיתוח מיומנויות מתקדמות להכשרת סטודנטים בתחום בריאות הציבור. יישום ידע ומחקר למקצועני (בתיאוריה ובפרקטיקה) כדי לעמוד בדרישות המשתנות והרב-תחומיות של בריאות הציבור. היכולת לממש יוזמה בתכנון התוכנית היצירתית, המובילה לשינוי וקבלת החלטות. דמים ... [-]
ארצות הברית ניו יורק יוון אתונה רומניה בוקרשט הממלכה המאוחדת לונדון מצרים קהיר גאנה אקרה מלאווי לילונגווה מאוריציוס פורט לואי ניגריה לאגוס סומליה מוגדישו זמביה לוסאקה ירדן אירבידי קפריסין קפריסין ברשת  + 22 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

UNICAF - is by your side on the road to success

Build your brilliant future you've always dreamed of!

כתובת מיקום
1745 Broadway
New York, ניו יורק, 10019 US
כתובת מיקום
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Athens, מרכז אתונה, GR
כתובת מיקום
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

Bucharest, בוקרשט, 060754 RO
כתובת מיקום
Kemp House, 152 City Road
London, אַנְגלִיָה, EC1V 2NX GB
כתובת מיקום
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Cairo, נפת קהיר, EG
כתובת מיקום
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Accra, אזור אקרה רבתי, GH
כתובת מיקום
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Fame & Shoprite),
Area 4,
Plot 67 Lilongwe,

Lilongwe, אזור מרכזי, MW
כתובת מיקום
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Louis, מחוז פורט לואי, MU
כתובת מיקום
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Lagos, לאגוס, NG
כתובת מיקום
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadishu, בנאדיר, SO
כתובת מיקום
Unicaf University, Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (opposite United Nations headquarters),
Longacres

Lusaka, מחוז לוסאקה, ZM
כתובת מיקום
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Irbid, נפת עירביד, JO
כתובת מיקום
Cyprus Online, CY
כתובת מיקום
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Lusaka, מחוז לוסאקה, ZM