קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת דרום פלורידה (USF) הוא גדול, ציבורית 4 שנים בהצטיינות באוניברסיטה, בוגר, מומחה ו תואר דוקטור. מערכת USF כוללת שלושה מוסדות מוסמכים בנפרד: USF; USF סנט פטרסבורג; ו USF Sarasota-Manatee. מערכת USF משרתת יותר מ -49,000 תלמידים, ויש לה תקציב שנתי של 1.6 מיליארד דולר והיא מדורגת במקום ה -41 במדינה בהוצאות מחקר בין כל האוניברסיטאות, ציבוריות או פרטיות. USF מתגאה על היותה אוניברסיטת מחקר רב השפעה עולמית המוקדש להצלחה התלמיד.

הקולג 'של USF לרוקחות (COP) הוא אחד מ 14 מכללות בתוך USF המערכת. USF COP הוא חלק של USF בריאות הארגון, שהיא שותפות של USF הבריאות היא שותפות של אוניברסיטת דרום פלורידה Morsani מכללת לרפואה, מכללת סיעוד, המכללה לבריאות הציבור, המכללה לרוקחות, בית הספר של מדעי הביו-רפואה ובית הספר לפיזיותרפיה ומדעי השיקום; ואת הרופאים של USF בריאות. USF הבריאות היא חלק בלתי נפרד מאוניברסיטת דרום פלורידה, אוניברסיטת מחקר רב השפעה, המוקדש להצלחה של סטודנטים.

בהתאם המשימה של USF COP, אשר שואפת "מהפכה הבריאות" USF COP הקים את המשרד של תוכניות בוגר (OGP). החזון לתואר שני במכללה כולל השתלמויות והדרכות בתחום המחקר, כולל השתלמויות דידקטיות (הן מקוונות והן פנים אל פנים) במספר תחומים של בתי מרקחת, יצירת סביבת למידה מגוונת לסטודנטים ולסגל, ויצירת מתקדם הזדמנויות למידה באמצעות טכנולוגיות מתפתחות.

היעדים האסטרטגיים של OGP כוללים:

 • כדי לשפר את הגיוס המקומי, הבינלאומי, ההרשמה ושימור של סטודנטים לתואר שני המשקף מגוון
 • לשאוף לשפר את החוויה האקדמית ואת איכות החיים של סטודנטים לתארים מתקדמים
 • כדי להמשיך במימון מחקר ולנהל ולפרסם מחקר המוביל הזדמנויות להצלחה סטודנטים לתואר שני
 • כדי לשתף פעולה עם מכללות USF אחרים ומוסדות SUS לפתח יוזמות יצירתיות המקדמים מחקר סטודנט לתואר שני
 • כדי לשמש כמובילה בקידום תוכניות בין-תחומיות לתואר שני.

תוכניות חינוכיות המוצעות כוללות תעודות בוגר ותואר שני במדע בננוטכנולוגיה פרמצבטית. דוקטור לפילוסופיה (PhD) הוא תת-פיתוח. נקודות גאווה:

 • ד"ר שיאם Mohapatra, דיקן שותף מייסד של USF COP Office of Graduate תוכניות, הוא inductee של FL ממציאים היכל התהילה. הוא היה אחד מתוך שישה ממציאים inducted inuugural טקס אינדוקציה על תרומתו ננוטכנולוגיה ביו. זה אינדוקציה מציב אותו לצד שורות של ממציא מיזוג אוויר קירור, ממציא של Gatorade, ותומס אדיסון.
 • מערכת USF הוענק שיא 458,500,000 $ בחוזים ומענקים בשנת הכספים 2016.
 • מערכת USF מדורגת במקום ה -9 באומה בין האוניברסיטאות הציבוריות ו -21 בעולם כולו עבור פטנטים בארה"ב מאליו בין כל האוניברסיטאות על פי בעלי קניין רוחני האגודה / NAI (2015).
 • USF Tampa היה אחד הטובים ביותר 100 ערכים הטובים ביותר במכללות ציבוריות (# 66) על ידי מימון אישי של Kiplinger לשנת 2016.
 • האוניברסיטה של ​​דרום פלורידה המערכת היא ביתם של סטודנטים הגוף של כמעט 50,000 תלמידים המייצגים מעל 130 מדינות שונות.
 • US News and World Report (USNWR) מדורגת USF טמפה כמו מכללת הטוב ביותר עבור ותיקי (2016).
התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

University of South Florida College of Pharmacy

Nanopharmacy ו nanomedicine הוא מדע בין תחומי ייחודי המשלב את הידע של מדעי הטבע והנדסה עם בית מרקחת ורפואה לפתח nanopharmaceuticals. ... [+]

Nanopharmacy ו nanomedicine הוא מדע בין תחומי ייחודי המשלב את הידע של מדעי הטבע והנדסה עם בית מרקחת ורפואה לפתח nanopharmaceuticals. ננוטכנולוגיה היא שדה הולך וגדל עם גידול צפוי של 13-19% בין 2012 ו 2022, ויצירת 5,400 מקומות עבודה חדשים. משכורות טווח בין $ 50K ל 80 K עם תואר MS.

המאסטר של המדע ב Nanotechnology התרופות (MSPN) נועד להכשיר את התלמידים במיומנויות שהם יצטרכו להבין את ההתקדמות הטכנולוגית המתפתחת במדע ב הננו וכיצד ננו חדש ותהליכים ניתן ליישם משלוח סמים, אבחון, ניטור טיפול, התחדשות רקמות, רפואה אישית ועוד. תוכנית זו נועדה לגשר על הפער בין ננוטכנולוגיה לרפואה, מתן לתלמידים ידע מתקדם, מיומנויות וניסיון מעשי בתוך עקרונות, טכנולוגיה, ויישומים בתוך אזור זה מרגש וחדשני. התוכנית מציעה כעת שתי ריכוזים אקדמיים אופציונליים:... [-]

ארצות הברית טמפה
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

USF Health Professor Shyam Mohapatra Named to Florida Inventors Hall of Fame

Welcome to the University of South Florida

USF Health Video