South Baylo University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

פילוסופית מייסד

אוניברסיטת דרום Baylo הוא בית הספר אקופונקטורה הוותיק גדול בארץ, והיא נוסדה על שלושה יעדים עיקריים: ערך, שלום מקצועיות.

דוד י פארק, Ph.D., מייסד, דרום Baylo אוניברסיטת

ד"ר פרק הדוד י, מייסד דרום Baylo האוניברסיטה לאורך השנים הצטיינו הוא בתחומי עסקים וכלכלה. הכנה האקדמי שלו כולל תואר ראשון במנהל עסקים ומינהל ציבורי קלרמונט מקנה קולג ', תואר שני ותואר דוקטור בכלכלה מאוניברסיטת דרום קליפורניה.

במשך יותר משלושה עשורים, עד ה -90 המאוחרות, ד"ר פארק היה פרופסור בכלכלה באוניברסיטת La ורן, אוניברסיטת מרילנד, אוניברסיטת פוליטכניק של מדינת קליפורניה. באביב של 1977, ייסד דרום Baylo אוניברסיטת אשר התאגדה כתאגיד לתועלת הציבור ללא כוונת רווח בשנת 1980.

כמייסד של המוסד החינוכי AOM בגודלה בארצות הברית, ד"ר פארק ניסח את הפילוסופיה המייסדים של דרום Baylo אוניברסיטת בהתוויית שלושה יעדים עיקריים: ערך, שלום, ומקצועיות.

ערך

האוניברסיטה מעודדת בחינה ביקורתית של שיפוט ערכי של האדם עצמו ואת הגילוי של הערכים האמיתיים שעליו רכישת ידע מבוסס. הערכים החינוכיים של אוניברסיטת דרום Baylo לנוח על המנחה התלמיד לגלות ערכים אלה לנצל אותם ברכישת ידע.

שָׁלוֹם

האוניברסיטה אימצה מדיניות של קבלת לעצמה את מקום מפגש תרבויות וערכים שונים. בדרך זו בנות הדדיות ושיתוף פעולה עלולות להתרחש. מסיבה זו, האוניברסיטה מעודדת את ההרשמה של סטודנטים בינלאומיים השואפים ללמוד על תרבויות מגוונות להבנת אמונות הזולת. התוכניות החינוכיות של האוניברסיטה להציע סביבה שבה תרבויות מתמזגות כדי ליצור חוויה חינוכית להכרה בינלאומית.

מקצועיות

מאמצי האוניברסיטה כדי לסייע לתלמידים שלו להשיג מצוינות מקצועית על ידי מתן קורסים מאוד מיוחדים בתחומי בריאות ברית. האוניברסיטה מציעה הזדמנות לצמיחה מקצועית, הסיכויים להשגת מצוינות מקצועית, ואת היסודות להקמת חייו המקצועיים סיפוק של מחויבות ותרומה לחברה.

היסטורית SBU

דרום Baylo האוניברסיטה הוקמה בשנת 1977 בעיר לוס אנג'לס כמוסד להשכלה על-תיכונית. האוניברסיטה הקיפה שני בתי ספר: בית הספר אקופונקטורה and Oriental Medicine, ובית הספר למנהל עסקים. האוניברסיטה עברה Garden Grove, קליפורניה באביב 1982 תאגיד ללא מטרות רווח, לתועלת הציבור ובסתיו 1994, עבר שוב למקומו הנוכחי באנהיים, קליפורניה. לאחר מכן, בשנת 1997, בתי הספר מופרדים וכל הפכו בית ספר עצמאי. כתוצאה שעמד חופשי, בית הספר מוכר אקופונקטורה and Oriental Medicine, SBU המשיך לגדול הפך לאחד מבתי הספר AOM הגדול והיוקרתי בארה"ב.

כחברה מובילה בתחום רפואת אסיה, SBU מספק מרוכז חינוך והכשרת סטודנט המבוסס על ערך הליבה של HARMONY. הרמוניה של תפקודי הגוף, הרמוניה של הגוף והנפש, והרמוניה של החיים וטבע הם הבסיס מאוד של אקופונקטורה and Oriental Medicine.

משימה, ערך ומטרה

אונ' דרום Baylo היא מוסד מוקדש דיקור לקידום והרפואה המזרחי (AOM) באמצעות קידום למידה באיכות גבוהה, גילוי ידע ומצוין חדשים ביישום הקליני חינוך AOM לטובת קהילות מגוונות כולל תלמידינו מקצוע AOM, חולים והציבור. אנו שואפים לקבל תלמידים בעלי אופי יוצא דופן והישג אקדמי לחינוך והכשרה להפוך מתרגלי טיפול רפואי ראשוני מוסמכות ואכפתיות של AOM, מדענים ומורים.

הצהרה אוניברסיטת המשימה דרום Baylo

המשימה של אוניברסיטת דרום Baylo היא להרחיב את הידע המקצועי, הרפואי והמדעי של רפואה מזרחית ובריאות הוליסטית בקרב סטודנטים, אנשי סגל, והציבור הרחב באמצעות הוראה יעילה, פעילות מלומד וטיפול בחולים איכות.

דרום Baylo אוניברסיטת ערך

שווי אונ' דרום Baylo הוא להציג הרמוניה בתור להיות ערך רמת מעלה, ממחיש הרמוניה של תפקודי גוף, הרמוניה של גוף ונפש, והרמוניה של חיים וטבע. הם נחשבים היסוד של דיקור מזרחי לרפואה (AOM)

מטרת אוניברסיטת דרום Baylo

מטרת אוניברסיטת דרום Baylo היא לקדם בריאות טובה ואיכות חיים באמצעות חינוך, מחקר ומעשה AOM.

מטרות חינוכיות:

על מנת למלא את ייעודה, דרום Baylo האוניברסיטה מחויבת את המטרות הבאות:

כדי להכין את התלמידים עם הידע ומיומנויות כדי להצליח בסביבת הבריאות של היום ולתרום לקהילה עם ההנהגה שלהם, תובנה עסקית, ומיומנות מקצועית. כדי לקדם מצוין בהוראה מלומדת, למידה של תלמידים יעילים, רפואה מזרחית מצטיינת תוכניות בריאות הוליסטית. כדי לספק את הטיפול בחולה בתוקף עד הרפואה המזרחית וגישות הוליסטיות נוספות. כדי לעורר ולקדם פעילויות מחקר, מלומד והתפתחות מקצועית. כדי ליצור הזדמנויות בסביבה לסטודנטים לצבור ניסיון כישורים אקדמיים וקליניים. כדי לספק ולקדם הזדמנויות חינוכיות בזמן רלוונטי לחזק את סמכותה של נכנסים לתוך קריירה של הדיקור ורפואה מזרחית, ושטחי הבריאות הקשורות אליה. כדי להכין את התלמידים להיות מומחי בריאות עבודה מוכשר ומוצלח.

מיקומים

אנהיים

South Baylo University

כתובת
1126 North Brookhurst Street
92801 אנהיים, קליפורניה, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 714-533-1495

לוס אנג'לס

כתובת
2727 West 6th Street

90057 לוס אנג'לס, קליפורניה, ארצות הברית

אננדייל

כתובת
7535 Little River Turnpike, Unit 325-A

22003 אננדייל, וירג'יניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך