Medaille College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

זה Medaille College

Medaille College היא Medaille College פרטית וחסכית ארבע שנים עם קמפוסים בבאפלו, רוצ'סטר ואונליין. מדייל מתמקד בהצלחתך כסטודנט וכמקצוען עתידי בכך שהיא מציעה תכניות לתארים מתקדמים לתארים מתקדמים בסביבות לימוד מעשיות, מבוססות מתרגלים בקמפוס ובקהילה המערבית של ניו יורק.

למה מדייל?

אנו מכינים אותך למחויבות לכל החיים לקיימות אזרחית ולהצלחה מקצועית על ידי הענקת גישה מוקדמת להכשרה בקריירה. אתה עושה יותר מאשר ללמוד מספרי לימוד. אתה לומד על ידי עשייה. במקום לקרוא כיצד ליישם נוהלי פסיכותרפיה, אתה צופה באנשי מקצוע אמיתיים בפגישה. במקום ללמוד תוכניות עסקיות ישנות, אתה עובד עם צוות כדי לפתח תוכניות חדשות החוסכות עסקים אמיתיים בבאפלו.

הקהילה שלך היא הכיתה שלך במכללת Medaille College . הלמידה משתרעת הרבה מעבר לארבעת קירות אולם ההרצאות. אתה יוצא לשטח ופותר בעיות אמיתיות הנוגעות לקהילה המקומית שלך. צרו אלגוריתם שמתאים טוב יותר לחונכים לבני נוער באחיות הגדולות של האחים הגדולים. כך מדריכה Medaille אותך להיות אדם אתי ואחראי על כל חייך.

מערכות היחסים שאתה בונה במדייל נמשכות כל החיים. אתה מתחיל לבנות רשת מקצועית ביום שאתה מגיע לקמפוס. המדריכים שלך מתייחסים אליך פחות כסטודנט ויותר כקולגה לעתיד. הבוגרים שלנו חוזרים תמיד לקמפוס לסדרות דוברים מיוחדות, דיוני פאנלים או סתם כדי לומר "הי." ברגע שאתה הופך להיות בן למשפחת מדייל, יש לך מערכת תמיכה המשתרעת מעבר לקמפוס באפלו שלנו, שכן תלמידי מדאל עושים הבדלים בכל רחבי העולם.

אתה יכול לעשות את ההבדל על ידי השתתפות בפעילויות סטודנטים, מועדונים וארגונים ואתלטיקה. למדייל מועדון כמעט לכל עניין בקריירה ותוכנית אקדמית. היה שחקן קבוצתי בקהילה או בחדר הכושר כשמדאל שדה קבוצות אתלטיות מצליחות ב- NCAA III III לגברים ונשים. לא משנה מה האינטרסים שלך, כולנו משחקים באותה קבוצה במדייל. כולנו מאבריקס.

בלי קשר לסוג הסטודנט שאתה, Medaille College מכינה אותך לכל הבא. מדייל הוא המקום בו אתה מרכז תשומת הלב. זה המקום בו אנו מתמקדים בהצלחה שלך. זה המקום בו המכללה פוגשת קריירה.

משימה

המשימה של Medaille College היא לחנך ולפתח אנשים מוסמכים להישגים אקדמיים, הצלחה בקריירה ומעורבות אזרחית ובכך לתרום לדמוקרטיה בריאה ומגוונת.

חָזוֹן

Medaille College תהיה ידועה כמובילה במתן השראה והזדמנות לסטודנטים, סגל, צוותים, בוגרים וקהילה על ידי תמיכה בפיתוח אקדמי, טרנספורמציה אישית חיובית ותחושה חזקה של אזרחות.

ערכים

סַקרָנוּת

אנו מחויבים לעורר סקרנות אינטלקטואלית מעוררת השראה כבסיס להישגים אקדמיים, מקצועיים ואזרחיים. אנו מחויבים לשימור ותמיכה בסביבה חינוכית של יצירתיות, תשוקה וחדשנות.

אקסלנס

אנו מבקשים לקיים ולתמוך בתרבות של צמיחה אינטלקטואלית ואישית. אנו מעודדים את המרדף אחר הרמות הגבוהות ביותר להישגים אקדמיים, אזרחיים ואישיים.

יושרה

אנו מחויבים לספק אווירה של אמון, ונעסוק את העולם באופן פעיל ביושר, בכבוד, באחריות, בכבוד ובחמלה. אנו מחזיקים את עצמנו בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אתיקה ואחריות אישית.

קהילה

אנו מעריכים את הקהילה כביחד של אנשים מגוונים המנסים ליצור חברה כוללת, תומכת ושיתופית.

איפה המכללה פוגשת קריירה

תלמידי מד"א לומדים בעשיה. אתה עושה יותר מאשר לקרוא על אופן הטיפול במחלות, אתה מעניק טיפולים על בעלי חיים חיים במעבדה חדישה. אתה לא סתם כותב תסריט לשידור טלוויזיה, אתה מפיק אחד בשידור חי באולפן. למדייל מעבדות אינטראקטיביות המספקות לך חוויה מעשית שלא תסולא בפז.

איזו דרך טובה יותר להתכונן לקריירה העתידית שלכם מאשר ללמוד למקום העבודה לצד אנשי מקצוע אמיתיים? למידה חווייתית היא לב לבה של ה- Medaille Advantage כשאתה ממוקם בתחום עם סטאז ', מדריכי קדם, ומטלות הוראת סטודנטים. העשרה נוספת מגיעה מסדרות רמקולים, מסביבות למידה בצוות ובקוהורט ותצפיות. פרויקט אבן הגז הוא ההזדמנות שלך לסכם את הכל וליצור פתרונות משמעותיים לנושאים אמיתיים בתחום שלך. אתם תהיו מוכנים טוב יותר לנחות את עבודת החלומות שלכם מאשר התחרות שלכם מכיוון שחוויתם איך זה במקום העבודה ויודעים לפתור בעיות בעולם האמיתי.

למידה שהיא מבוססת מתרגלים, ממוקדת סטודנטים וחווייתית, הופכת את מדייל למקום בו המכללה נפגשת בקריירה.123846_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg דילן גיליס / Unsplash

אבן הפינה שלנו - הצלחה של סטודנטים

ההישג העיקרי אליו אתה עובד בהשכלה גבוהה הוא תואר. Medaille College קיימת מערכת מוכחת המסייעת להבטיח את ההצלחה האקדמית שלך ואת סיום הלימודים בזמן. מרכז התמיכה האקדמית, שירותי נכות, מרכז הייעוץ ותכנון קריירה הם עמודי התווך של מרכז הצלחת הסטודנטים של מדייל. חנות אחת זו מתפקדת לאותה מטרה: השג את התואר הרצוי לך כמה שיותר מהר.

כיצד מושגים זאת? באמצעות חונכות והדרכה צמודה. הפקולטה והיועצים עוזרים לך לפתח תוכניות הצלחה אקדמיות, להשיג לך את התמיכה הדרושה לך בכדי להצליח בכיתה, לסייע לך בלוח הזמנים של הכיתה, לעזור לך להציב יעדים בר השגה ולסיים אותך בזמן. למדייל יש את המערכות במקום שמציבות אותך במצב הכי טוב שאפשר להצליח. אתה לעולם לא נשאר בלי מישהו לפנות אליו לקבלת הדרכה. המנטורים שלך עדיין עובדים באנשי מקצוע. הם מספקים לך תובנה לגבי מה שנדרש כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלך במקום העבודה. מדייל מעמיד אותך בדרך להצלחה אקדמית ומקצועית.

אפשרויות חינוך והזדמנות

Medaille College לך את התואר שאתה רוצה במהירות ובצורה חסכונית. אל תיתן לשום דבר להפריע לך להגיע למלוא הפוטנציאל שלך. לא משנה היכן אתם נמצאים בחיים, למדיין יש מגוון אפשרויות חינוך והזדמנויות. אתה יכול לזהות לוח זמנים ותבנית שעובדים עבורך. בסופו של יום, כולנו עובדים למען אותה מטרה: סיום הלימודים שלך.

אתם עשויים לחשוב שיש מעט מאוד זמן לחינוך שלכם. אנו מבינים שהחיים יכולים להפריע. זו הסיבה שמדייל מספק מגוון מצבי מסירה שיעזרו לכם להרוויח את התואר הרצוי לכם, ובכל זאת דואגים לאחריותכם היומית. Medaille מקל עליך להירשם לשיעורים ולהתכונן לכל קורס בנפרד. אתה יודע בדיוק למה לצפות בכל אחת מהשיעורים שלך. אין הפתעות. ההכלאות של חינוך מדייל פירושה שתקבל את אותה למידה מרוכזת, חוויתית, מבוססת סטודנטים, בין אם אתה לוקח שיעורים בקמפוס או באינטרנט.

הקהילה היא הכיתה שלך

הדברים שאתה חווה ועושה בקהילה עוזרים לעצב לא רק את עתידך אלא את עתידם של אחרים. תלמידי מד"א לומדים מעבר לארבעת קירות הכיתה. הקהילה שלך היא סביבת הלמידה שלך. באמצעות למידה אקטיבית ו- EQUIP, Medaille College מתמקדת בקיימות אזרחית. EQUIP מלמדת סטודנטים לתארים מתקדמים כיצד לזהות, להעריך ולפתור סוגיות אמיתיות בקהילות שלהם. כל סטודנט מסוגל לשינוי גדול ולקשרים סגליים בקמפוס עם פיתרון בעיות בעולם האמיתי. מה שלומדים היום מיושם מחר ומשפיע על הקהילה שלך. השכלת המדייל שלך משפיעה ישירות על הסביבה שלך בדרכים חיוביות.

לדוגמה, סטודנטים למתמטיקה פיתחו אלגוריתמים של תאימות כדי לעזור לאחים הגדולים של האחיות הגדולות להתאים טוב יותר למתנדבים וליצור קשרים חזקים יותר. סטודנטים לתואר שני במנהל עסקים מפתחת תוכניות עסקיות לעסקים חדשים או נאבקים בבאפלו. אוסטריה 166, למשל, מהווה כיום מסעדת ציון דרך מרכזית בזכות תלמידי מדייל חדשניים שפיתחו אסטרטגיה עסקית יצירתית שהשיקה את הצלחתה.

הצלחה אמיתית היא כשאתה מבין כמה אתה יכול להיות משפיע. תלמידי מד"א נלמדים מאחריות אזרחית מהיום הראשון. חקור את הקהילה שלך, הבין את המייג'ור שלך, מעורב את עצמך והפיק ידע חדש. כך אתה משנה את הקהילה שלך במדייל, שם המכללה פוגשת קריירה.

על מדאל בופלו

קמפוס באפלו של Medaille College יושב בלב העיר וחולק את המגוון התרבותי של באפלו ואת רוח התחייה מחדש. הקמפוס ממוקם במיקום נוח בצומת כביש 198 ושדרת פארקסייד, במרחק צעדים בלבד מפארק דלאוור, החלק המרכזי העצום של אדריכל הנוף המפורסם פרדריק חוק אולמסטד, הפארקים הידועים בעולם ומערכות הפארקים.

מדייל נמצא רק כמה דקות מהספורט, האומנויות והתרבות המקצועית של העיר באפלו. בין אם אתם חדשים באזור או שגריםם במערב ניו יורק כל חייכם, קל לנצל את כל מה שיש למכללה ובופלו להציע.

בנוסף לפארק דלאוור, קמפוס באפלו צמוד לגן החיות של באפלו וממוקם בסמוך לגלריית האמנות אלברייט-נוקס, מוזיאון באפלו למדע וחוף הים של המסדרון המחודש, המכונה Canalside. בנוסף, מפלי הניאגרה וטורונטו נמצאים במרחק נסיעה של 30-90 דקות נסיעה.

לאחר שתחקרו בקמפוס של מדייל, תוכלו לגלות עוד יותר אפשרויות. הירגעו על ידי תפיסת קפה בבית הקפה של Commons, התאמנו במרכז הכושר בגודל 3,000 מטר מרובע או למדו בטרקלין Fireside. בנוסף, כיתות הלימוד שלנו מיועדות לספק לך את הכישורים והניסיון הדרושים להצלחה בעולם האמיתי.

הקמפוס מציע חנייה בשפע ונגיש בקלות באמצעות רכב, אוטובוס או רכבת מטרו. Medaille College מוגשת על ידי תחנת המעבר המהירה של בית חולים הומבולדט NFTA, ומעבורת מחזור זרימה נעה לעתים קרובות בין חניון עזר בגן החיות של באפלו וקמפוס.

על מדייל רוצ'סטר

קמפוס רוצ'סטר של מדייל, הממוקם בנוחות ליד לולאה חיצונית של רוצ'סטר (I-390/590) בברייטון, נועד לספק לסטודנטים את הכלים והטכנולוגיה הדרושים להצלחה אקדמית.

במתקן תשע כיתות, שכל אחת עם קיבולת של 24 תלמידים וכוללת חבילת טכנולוגיה משלה. הכיתות מצוידות בעזרים אורקוליים ומחוברות לחיבור נגישות לאינטרנט. לכל קבוצת סטודנטים תיבת דואר באגף הכיתה.

ספרייה בגובה 700 מ"ר כוללת עמדות עבודה למחשבים וחדר רב-תכליתי המספק מקום לפגישות וסדנאות של עד 60 איש. הספרייה זמינה לשימוש סטודנטים לפני השיעורים ואחריה, מציעה מגוון משאבים מועילים, כגון כתבי-עת עדכניים, ספרי לימוד לעסקים ומבחר פופולרי מתחומי ניהול, משאבי אנוש ומנהיגות.

משרדי הנהלה בקמפוס כוללים שירותי סטודנטים, שירותים אקדמיים וקבלה.

מיקומים

באפלו

כתובת
Agassiz Circle,18
14214 באפלו, ניו יורק, ארצות הברית

רוצ'סטר

כתובת
South Winton Road,1880
14618 רוצ'סטר, ניו יורק, ארצות הברית