קרא את התיאור הרשמי

אודות LCCC

Lorain County Community College , שנוסדה בשנת 1963, מסייעת לתושבים מקומיים לקבל את ההכשרה וההשכלה הדרושה להם כדי לחיות את חייהם הטובים ביותר מזה למעלה מ 50 שנה.

בין אם המטרה שלך היא תואר מקורב, הכשרה נוספת של כוח אדם או תואר מתקדם, יש לנו תוכנית שתענה על הצרכים שלך.

LCCC גאה לשמש אבן פינה למחוז לוריין. המכללה מספקת הזדמנות לסטודנטים להשלים:

  • תואר ראשון
  • לשייך תארים
  • תעודות לטווח קצר
  • הכשרה בכוח העבודה

באמצעות השותפות האוניברסיטאית של LCCC, אתה יכול להרוויח תואר ראשון ושני מ- 14 אוניברסיטאות ומכללות באוהיו. אנחנו גם המכללה הקהילתית הראשונה באוהיו שמציעה תואר ראשון משלה.

LCCC שומר על שכר הלימוד - כיום שכר הלימוד השני הנמוך ביותר באוהיו - כך שתוכלו לסיים את הכישורים הדרושים לכם לתעסוקה - ולא עם הרבה חובות.

כתוצאה מהמחויבות המתמשכת שלנו לסטודנטים שלנו, LCCC נבחרה למכללה הקהילתית העליונה במדינה להצטיינות בהצלחת סטודנטים על ידי האיגוד האמריקני למכללות קהילתיות (AACC).120187_120139_InternationalStudents.jpg

בוגרי השתכרות גבוהה

כשאתה בוגר, השכלת ה- LCCC שלך מציבה אותך במצב של כמה מהרווחים הגבוהים ביותר על ידי בוגרי מכללות בקהילה במדינת אוהיו ובחמישים המובילים במדינה. בשנת 2016 המכללה דורגה במקום השני באוהיו ובמקום ה -41 בכלל בוגרי המכללות הקהילתיות בעלות השכר הגבוה ביותר, על פי Payscale Human Capital. Payscale היא חברת מידע על שכר, הטבות ופיצויים, המאגדת נתונים על רווחי חיים במשך מאות מעלות ומלגות גדולות. LCCC גם כן השיג את הגבוה ביותר בקרב כל המכללות הקהילתיות באוהיו ברווחים לבוגרים בדו"ח ערך מוסף של 2015 על ידי תוכנית המדיניות של מטרופוליטן בברוקינגס.

Lorain County Community College היא חלק ממערכת האוניברסיטאות באוהיו, אחת המערכות הציבוריות המקיפות והגדולות ביותר להשכלה גבוהה במדינה. המכללות הציבוריות באוהיו, אוניברסיטאות ותוכניות לחינוך מבוגרים משרתות כמעט 600,000 סטודנטים ומציעות כל אפשרות החל מ- GED ועד לדוקטורט, ומבטיחות שלכל אוהיו גישה נוחה להשכלה גבוהה ואיכותית במחיר סביר. בקר במערכת האוניברסיטאית באוהיו למידע נוסף.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Associate of Applied Science

Lorain County Community College

התוכנית לסיעוד לתואר שני מכינה את הבוגרים לתפקד כאחיות רשומות בבתי חולים, בתי אבות וסוכנויות בריאות אחרות. אחיות רשומות מקדמות בריאות ללקוחות באמצעות טיפול היגייני; הוראה ... [+]

חבר במדע יישומי בסיעוד

תכנית הסיעוד לתואר שני מכינה את הבוגרים לתפקד כאחיות רשומות בבתי חולים, בתי אבות וסוכנויות בריאות אחרות. אחיות רשומות מקדמות בריאות ללקוחות באמצעות טיפול היגייני; הוראה; הערכת מערכות גוף; יישום תהליך ההנקה, כולל אמצעי טיפול שהורה הרופא; וטיפול שיקומי. עם סיום התכנית, הבוגר זכאי להיבחן בבדיקת NCLEX לרישיון כאחות מוסמכת. Lorain County Community College הסכמי ביטוי עם מכללות ואוניברסיטאות, כולל תוכניות המוצעות על ידי השותפות האוניברסיטאית של Lorain County Community College של Lorain County Community College .... [-]

ארצות הברית Elyria
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
5 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
1005 North Abbe Road
44035 Elyria, Ohio, ארצות הברית