Logan University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מאז 1935, אוניברסיטת לוגן נותרה מקורקעת חינוך כירופרקטי, תוך המשך העשרה של אופציות אקדמיות עם הצעות תואר מדעי הבריאות.

אוניברסיטת לוגן בוגרי מעסיקים גישה הוליסטית לבריאות ואיכות חיים כדי לענות על הביקוש טיפולים פחות פולשנית, בעלות נמוכה יותר טיפול מקיף להוביל את תעשיית הבריאות משולבת. באמצעות תוכנית לימודים אקדמית חדשנית, המבוססת על תוצאות, המדגישה טיפול בהשגחה על ראיות, הזדמנויות טבילות קליניות מגוונות, טכנולוגיה מתפתחת ופרקטיקות מוכחות, בוגרי אוניברסיטת לוגן מאומנים, בטוחים ומוכנים לעתיד. ב לוגן, התלמידים שלנו מלמדים את עקרונות הטיפול הרפואי הממוקד בחולה. התלמידים שלנו, אנשי סגל וקלינאים הם לערער לשפר את בריאות המטופלים תוך הפיכת מערכת הבריאות טוב יותר עבור כל החולים.

כאשר אנו מניחים את תפקיד המנהיגות, המטופל ייהנה. כמובילה בתחום הטיפול הרפואי המשולב, אנו מבטיחים שחולים יקבלו טיפול ברעיונות של כל אדם. אנו משחזרים פונקציה, להקל על הכאב, לקדם בריאות ולספק לחולים איכות חיים משופרת. זה ה לוגן הֶבדֵל.

הודאת סטודנטים הבינלאומיים

אנו מוכנים לקבל את פניכם לקהילת לוגן! אוניברסיטת לוגן היא יעד אקדמי איכותי היוצר אנשי מקצוע מובילים בתעשייה מכל רחבי העולם - כולם על אחד הקמפוסים היפים ביותר בארצות הברית.

רכזי הקבלה הבינלאומיים שלנו

  • סיוע עם הבקשה שלך ומעבר לארצות הברית.
  • גליון I-20 שלך ולעזור בהשגת ויזה F-1 שלך סטודנט
  • להציג את מועדוני הסטודנטים של אוניברסיטת לוגן, ארגונים, כמו גם את העיר התוססת של צ'סטרפילד ואזור סנט לואיס.

הגשת בקשה לאוניברסיטת לוגן כתלמידה בינלאומית

אם אתה גר מחוץ לארצות הברית, או למד בבית הספר התיכון מחוץ לארה"ב, החלת על אוניברסיטת לוגן בדרך כלל לוקח שלושה שלבים:

  • השלם יישום מקוון.
  • שלח תמלילים של כל החינוך המשני שלך לוגן.
  • שלח את כל ציוני הבחינה הרשמיים שלך.

הבדל בין הבדלים תרבותיים באמצעות כירופרקטיקה

ניסיון קולג 'של אדם מוגדר לעתים קרובות על ידי האינטרסים האקדמיים שלהם, כמה טוב הם להצטיין בתוכנית וכיצד הם מצליחים לאחר סיום הלימודים. אבל בלוגאן, הניסיון במכללה לא רק הוגדר על ידי אנשי אקדמיה, אלא גם על ידי סטודנטים תומכים ועידוד לקבל מן הסובבים אותם, הרחבת עולמיות שלהם ולהכין אותם להצלחה עתידית בכל תחומי החיים.

ב לוגן, אוכלוסיית הסטודנטים מייצג יותר מ -15 מדינות, כולל קנדה, ברזיל, פורטו ריקו וונצואלה. הודות לאוכלוסיית הסטודנטים הבינלאומית ההולכת וגדלה וכמיהה של סטודנטים אמריקאים להשתתף במרפאה בחו"ל, החלה לוגן את ארגון הסטודנטים הבינלאומי (ISA), ארגון שמקדם גיוון תרבותי ומודעות ברחבי הקמפוס והקהילה של לוגן.

"אנו מספקים פלטפורמה לאינטראקציה בין סטודנטים בינלאומיים לבין הסטודנטים הלוגניים, המעודדים ותומכים בקשרי שיתוף פעולה בין הבדלים תרבותיים", אמר קמי קליין ריטר, סטודנט שליש 5 מברזיל ונשיא השב"כ. "המטרה שלנו היא לקדם ולאחד את מקצוע הכירופרקטיקה העולמי באמצעות השראה, יושר ומנהיגות". בשיתוף עם הקונגרס העולמי של סטודנטים לכירופרקטיקה (WCCS), שיתוף פעולה בין-לאומי של סטודנטים לכירופרקטיקה, הרשות מציעה לתלמידים הזדמנויות ללמידה ושיתוף פעולה עם קבוצה מגוונת של אנשי מקצוע בתחום הבריאות בעתיד מרחבי העולם.

לדברי קמי, הקבוצה מביאה מדי פעם רופאים לטיפול בחוויות של העולם האמיתי עם תרגול כירופרקטיקה באזורים אחרים בעולם. "זה שונה מחוץ לארה"ב, וחשוב לדעת את החוקים והתקנות השונים לתרגול כירופרקטיקה במדינות שונות", אמרה.

למרות שכמי משרתת כיום את השליש השלישי שלה כנשיאת האגודה, החזון שלה לארגון הוא רק ההתחלה. היא מקווה לערב סטודנטים נוספים ברמה עולמית, במטרה לאחד את המקצוע ולתמוך אחד בשני. "הרבה אנשים חולמים על העתיד, ואנחנו העתיד", אמר קמי. "להסתבך עכשיו פירושו שיש לנו הזדמנות להתחיל את העתיד בהווה". בתמיכתם של הסטודנטים הלוגניים וחברי סגל רבים, קמי וקציניה קשרו יחדיו תלמידים מכל רחבי העולם עם שלושה אינטרסים משותפים עיקריים: התשוקה שלהם לטיפול רפואי, כירופרקטיקה והעולם הסובב אותם. "לימוד חוויות החיים של סטודנטים ורופאים בתחום הכירופרקטיקה מעבר למרפאת לוגן הוא חוויה מאוד ענוגה והזדמנות ייחודית לצמוח כמו עתיד DC".

מיקומים

צ'סטרפילד

כתובת
1851 Schoettler Rd.
MO 63017 צ'סטרפילד, מיזורי, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך