קרא את התיאור הרשמי

מאז 1935, אוניברסיטת לוגן נותרה מקורקעת חינוך כירופרקטי, תוך המשך העשרה של אופציות אקדמיות עם הצעות תואר מדעי הבריאות.

אוניברסיטת לוגן בוגרי מעסיקים גישה הוליסטית לבריאות ואיכות חיים כדי לענות על הביקוש טיפולים פחות פולשנית, בעלות נמוכה יותר טיפול מקיף להוביל את תעשיית הבריאות משולבת. באמצעות תוכנית לימודים אקדמית חדשנית, המבוססת על תוצאות, המדגישה טיפול בהשגחה על ראיות, הזדמנויות טבילות קליניות מגוונות, טכנולוגיה מתפתחת ופרקטיקות מוכחות, בוגרי אוניברסיטת לוגן מאומנים, בטוחים ומוכנים לעתיד. ב לוגן, התלמידים שלנו מלמדים את עקרונות הטיפול הרפואי הממוקד בחולה. התלמידים שלנו, אנשי סגל וקלינאים הם לערער לשפר את בריאות המטופלים תוך הפיכת מערכת הבריאות טוב יותר עבור כל החולים.

כאשר אנו מניחים את תפקיד המנהיגות, המטופל ייהנה. כמובילה בתחום הטיפול הרפואי המשולב, אנו מבטיחים שחולים יקבלו טיפול ברעיונות של כל אדם. אנו משחזרים פונקציה, להקל על הכאב, לקדם בריאות ולספק לחולים איכות חיים משופרת. זה ה לוגן הֶבדֵל.

הודאת סטודנטים הבינלאומיים

אנו מוכנים לקבל את פניכם לקהילת לוגן! אוניברסיטת לוגן היא יעד אקדמי איכותי היוצר אנשי מקצוע מובילים בתעשייה מכל רחבי העולם - כולם על אחד הקמפוסים היפים ביותר בארצות הברית.

רכזי הקבלה הבינלאומיים שלנו

  • סיוע עם הבקשה שלך ומעבר לארצות הברית.
  • גליון I-20 שלך ולעזור בהשגת ויזה F-1 שלך סטודנט
  • להציג את מועדוני הסטודנטים של אוניברסיטת לוגן, ארגונים, כמו גם את העיר התוססת של צ'סטרפילד ואזור סנט לואיס.

הגשת בקשה לאוניברסיטת לוגן כתלמידה בינלאומית

אם אתה גר מחוץ לארצות הברית, או למד בבית הספר התיכון מחוץ לארה"ב, החלת על אוניברסיטת לוגן בדרך כלל לוקח שלושה שלבים:

  • השלם יישום מקוון.
  • שלח תמלילים של כל החינוך המשני שלך לוגן.
  • שלח את כל ציוני הבחינה הרשמיים שלך.

הבדל בין הבדלים תרבותיים באמצעות כירופרקטיקה

ניסיון קולג 'של אדם מוגדר לעתים קרובות על ידי האינטרסים האקדמיים שלהם, כמה טוב הם להצטיין בתוכנית וכיצד הם מצליחים לאחר סיום הלימודים. אבל בלוגאן, הניסיון במכללה לא רק הוגדר על ידי אנשי אקדמיה, אלא גם על ידי סטודנטים תומכים ועידוד לקבל מן הסובבים אותם, הרחבת עולמיות שלהם ולהכין אותם להצלחה עתידית בכל תחומי החיים.

ב לוגן, אוכלוסיית הסטודנטים מייצג יותר מ -15 מדינות, כולל קנדה, ברזיל, פורטו ריקו וונצואלה. הודות לאוכלוסיית הסטודנטים הבינלאומית ההולכת וגדלה וכמיהה של סטודנטים אמריקאים להשתתף במרפאה בחו"ל, החלה לוגן את ארגון הסטודנטים הבינלאומי (ISA), ארגון שמקדם גיוון תרבותי ומודעות ברחבי הקמפוס והקהילה של לוגן.

"אנו מספקים פלטפורמה לאינטראקציה בין סטודנטים בינלאומיים לבין הסטודנטים הלוגניים, המעודדים ותומכים בקשרי שיתוף פעולה בין הבדלים תרבותיים", אמר קמי קליין ריטר, סטודנט שליש 5 מברזיל ונשיא השב"כ. "המטרה שלנו היא לקדם ולאחד את מקצוע הכירופרקטיקה העולמי באמצעות השראה, יושר ומנהיגות". בשיתוף עם הקונגרס העולמי של סטודנטים לכירופרקטיקה (WCCS), שיתוף פעולה בין-לאומי של סטודנטים לכירופרקטיקה, הרשות מציעה לתלמידים הזדמנויות ללמידה ושיתוף פעולה עם קבוצה מגוונת של אנשי מקצוע בתחום הבריאות בעתיד מרחבי העולם.

לדברי קמי, הקבוצה מביאה מדי פעם רופאים לטיפול בחוויות של העולם האמיתי עם תרגול כירופרקטיקה באזורים אחרים בעולם. "זה שונה מחוץ לארה"ב, וחשוב לדעת את החוקים והתקנות השונים לתרגול כירופרקטיקה במדינות שונות", אמרה.

למרות שכמי משרתת כיום את השליש השלישי שלה כנשיאת האגודה, החזון שלה לארגון הוא רק ההתחלה. היא מקווה לערב סטודנטים נוספים ברמה עולמית, במטרה לאחד את המקצוע ולתמוך אחד בשני. "הרבה אנשים חולמים על העתיד, ואנחנו העתיד", אמר קמי. "להסתבך עכשיו פירושו שיש לנו הזדמנות להתחיל את העתיד בהווה". בתמיכתם של הסטודנטים הלוגניים וחברי סגל רבים, קמי וקציניה קשרו יחדיו תלמידים מכל רחבי העולם עם שלושה אינטרסים משותפים עיקריים: התשוקה שלהם לטיפול רפואי, כירופרקטיקה והעולם הסובב אותם. "לימוד חוויות החיים של סטודנטים ורופאים בתחום הכירופרקטיקה מעבר למרפאת לוגן הוא חוויה מאוד ענוגה והזדמנות ייחודית לצמוח כמו עתיד DC".

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BSc

Logan University

... [+]

מועמדים לתואר ראשון במדעים בביולוגיה אנושית חייבים להיות בעלי לפחות 50% מהנדרטים הנדרשים בלוגאן. [-]
ארצות הברית צ'סטרפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 - 4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MSc

Logan University

עם שילוב של תכניות לימודים ויישומים קליניים קוליים, בוגרי תכנית המדעים לתזונה וביצועי אנוש ילמדו לנתח את מצב התזונה והבריאות, להעריך את הליקויים בתזונה, כמו גם אלרגיות למ ... [+]

עם שילוב של תכניות לימודים ויישומים קליניים קוליים, בוגרי תכנית המדעים לתזונה וביצועי אנוש ילמדו לנתח את מצב התזונה והבריאות, להעריך את הליקויים בתזונה, כמו גם אלרגיות למזון, ולהציע למטופלים תזונה המבוססת על ראיות והמלצות על סגנון חיים.

לוגן משפר את הידע של התלמידים על ידי שילוב יסודות של ביוכימיה תזונתיים, מטבוליזם, בריאות ואיכות חיים עם שיטות מחקר המשמשים תזונה. הבוגרים מוצאים קריירה בתחומי הבריאות הציבורית, החינוך, התזונה והתקשורת הרפואית, ייעוץ ועסקים בתחום התזונה במגזר הפרטי והציבורי.... [-]

ארצות הברית צ'סטרפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 5 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Logan University

מגיסטר למדעים במדעי הספורט והשיקום (MSR) הוא תכנית בינתחומית מקיפה ומקיפה המיועדת לספק הכנה ייחודית לפגיעה בספורט וביצועי ביצועים. התלמידים מוכנים על ידי הזדמנויות למידה ... [+]

הכשרה מתקדמת חיונית עבור אנשי מקצוע מתכננים לעבוד עם ספורטאים. תואר מתקדם מתקדם ברמת המורה יגדיר את המתרגלים בנפרד מעמיתיהם. תכנית זו גם תכין את הבוגרים להזדמנויות במחקר ובהוראה.

מגיסטר למדעים במדעי הספורט והשיקום (MSR) הוא תכנית בינתחומית מקיפה ומקיפה המיועדת לספק הכנה ייחודית לפגיעה בספורט וביצועי ביצועים. התלמידים מוכנים על ידי הזדמנויות למידה דידקטיות להעריך, לטפל ולשקם כאב אקוטי וכרוני, כמו גם פתולוגיה של שרירים ושלד. המקבל של תואר MSR יהיה בעל כישורים חיוניים להערכה, טיפול, שיקום וניהול של פציעות הקשורות לספורט.... [-]

ארצות הברית צ'סטרפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 5 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

PhD

Logan University

אוניברסיטת לוסאן דוקטורט למקצועות הבריאות (DHPE) מתמקדת בקידום הבריאות באמצעות תהליך החינוך. זה נועד לספק אנשי מקצוע הבריאות את הכלים הדרושים כדי להיות מחנכים מוצלח במקצו ... [+]

אוניברסיטת לוסאן דוקטורט למקצועות הבריאות (DHPE) מתמקדת בקידום הבריאות באמצעות תהליך החינוך.

זה נועד לספק אנשי מקצוע הבריאות את הכלים הדרושים כדי להיות מחנכים מוצלח במקצוע הבריאות שלהם נבחר. תוכנית זו מקוונת מספקת עובדים עסוקים עובדים את הגמישות כדי להשלים את הדוקטורט תואר ולשמור על התעסוקה הנוכחי שלהם.

הקורסים נועדו לספק ידע מעשי ומיומנויות בתחומים של פיתוח תוכניות, עיצוב והערכה, מנהיגות אקדמית, טכנולוגיה חינוכית, סטטיסטיקה ומחקר. בוגרי התוכנית הופכים להיות מחנכים בריאות, סגל אוניברסיטאי או מנהלי אוניברסיטאות.... [-]

ארצות הברית צ'סטרפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Logan University

הדוקטור של אוניברסיטת לוגן של תוכנית הלימודים כירופרקטיקה שואפת להיות מבוססות על עדויות מבוססות על מנת ליצור רופאים מוכנים בפועל של כירופרקטיקה. החינוך הלוגני מבוסס על תו ... [+]

הדוקטור של אוניברסיטת לוגן של תוכנית הלימודים כירופרקטיקה שואפת להיות מבוססות על עדויות מבוססות על מנת ליצור רופאים מוכנים בפועל של כירופרקטיקה. החינוך הלוגני מבוסס על תוכנית לימודים אקדמית המעוגנת במסורת הלוגאן, ומשתלבת במחקר הנוכחי, בטכנולוגיה ובפרקטיקות מוכחות כדי לחנך את הכירופרקטור של מחר.

התלמידים מוצגים מוקדם במגוון נושאים, המאפשר שילוב של הקורסים בכיתה עם בפועל על הידיים בפועל. סטודנטים הלוגאן להשקיע 40% מזמנם בשנה הראשונה שלהם על הידיים על מיומנויות קליניות. על ידי מתן ניסיון מעשי בחינוך עם מגוון רחב של הזדמנויות טבילה קלינית, בוגרי לוגן בטוחים ומוכנים יותר.... [-]

ארצות הברית צ'סטרפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית