קרא את התיאור הרשמי

משימה ה פרנסס פיין בולטון בית הספר לסיעוד ב Case Western Reserve University מספק מנהיגות בפועל מחקר, חינוך, וחדשניות כדי לקדם את הבריאות ולהפחית את נטל המחלה. מוקדש מלגה בינתחומית, אנחנו מחויבים לשמירה על החתירה למצוינות בשירות לקהילות מקומיות וגלובליות.

חזון החזון שלנו הוא ליצור ולטפח סביבת למידה שבונה על המסורת שלנו של חקירה מדעית ומחויב לסטנדרטים הגבוהים ביותר של מצוינות במחקר, חינוך, ותרגול בקהילת העולם, ולהמשיך ההיסטוריה העשירה שלנו חדשנות ותרומה העולמית.

בחוד החנית של חדשנות סיעוד ומנהיגות פרנסיס פיין בולטון ביה"ס לסיעוד באוניברסיטת קייס ווסטרן ריזרב צברה מוניטין בתור חדשן בחינוך סיעוד, מחקר ומנהיגות.

אם ניקח גישה ניסויית לחינוך היה אחד התנאים העיקריים של מתנה 1923 של חברת הקונגרס פרנסס פיין בולטון של 500,000 $ כדי להעניק בית הספר-הגדול אי פעם בזמן לבית ספר באוניברסיטה הסיעוד. בולטון אמר כי למרות שאולי יש כל ודאות כי מאמץ מיוחד יצליח, בית הספר צריך להיות "חופשי בכל העת בעתיד לעסוק בניסויים אחרים, לשתף פעולה עם בתי חולים במאמצים אלה." רוח זו של שיתוף פעולה חדשני נותרה אחד מסימני ההיכר של פרנסס פיין בולטון ספר לאחיות.

עכשיו, בהנהגתו של דיקן מרי א קר, ביה"ס לסיעוד ממצבת את עצמה כדי לשפר את השפעתה על החינוך סיעוד, מחקר מלגה בינתחומית בפועל ברחבי העולם.

שינוי בחייהם באמצעות מנהיגות, מחקר וחינוך ביה"ס לסיעוד בולטון פרנסס פיין (FPB) באוניברסיטת קייס ווסטרן ריזרב הוא מנהיג מוכר בעולם בחינוך ומחקר סיעוד.

בית אל firsts רב FPB היא ביתם של האומה של הראשון:

דוקטורט בפועל בסיעוד תוכנית רופא אחות טיפול אקוטי תכנית סיעוד לטיסת אימון מתקדם תוכנית סיעוד לגרונטולוגיה דרישה סביב ניתוח BSN BSN עם אינפורמטיקה בכל ארבע שנים

מחקר מוביל שיתוף פעולה בין חברי סגל, סטודנטים, סוכנויות קליניות וקהילות תומך מחקר חדשני, המבוסס על תוצאה ואת לקידום הידע. תחומי מחקר והכשרה כוללים המדע סימפטום, משפחה / טיפול בקהילה, הזדקנות מעבר תוחלת חיים, ניהול עצמי של בריאות וחולי ו Neuroscience.

מיקום, מיקום, מיקום Case Western Reserve ממוקם מעגל אונ' מכה תרבותית ומדעית של 550 דונם על הקצה המזרחי של קליבלנד, אוהיו. יש התלמידים שלנו מוכן גישה למוסדות בריאות מובילה, כולל:

בתי חולים אוניברסיטת קייס המרכז הרפואי: בין בתי חולים אקדמיים המובילים בארה"ב, ויצרו במרכז המחקר הביו-רפואי הגדול באוהיו ואחד 20 העליון במדינה קליבלנד קליניק: נוהג הקבוצה רפואית השנייה בגודלה בעולם ובית החולים הגדולים באוהיו; אחד מ -10 בתי החולים בארה"ב מיועדת "המיטב של המיטב" על ידי US News & World Report לואיס סטוקס קליבלנד VA Medical Center: מוכר לתוכניות יותר של מצוינות קלינית מכל מרכז רפואי VA אחרים בארצות הברית רפואי MetroHealth מרכז: בית חולים הפניה האזורי כי הוא רק אחד מתוך 19 מרכזי טראומה רמה 1 עם יחידת לשרוף בו מוסד שיקומי המתמחה פגיעות בחוט השדרה

ניסיון קליני המכריע לסטודנטים BSN בוגר במדעים בסיעוד (BSN) תלמידים מתחילים clinicals שלהם בשבוע השלישי שלהם בקמפוס והשעון כמעט כפול מהממוצע הארצי של שעות קליניות במהלך זמנם בבית הספר לסיעוד.

תכניות חדשניות אקדמיות בין אם אתה סטודנט לתואר ראשון עם עניין בריאות, אבות מקצוע מנוסים מוכנים לקידום, או מישהו מחפשים מעבר לקריירה חדשה, יש FPB בנושא לימודים כדי לעזור לך להגשים את המטרות החינוכיות ומקצועיות שלך.

BSN (בוגר במדעים סיעוד) בוגר כניסת סיעוד (Master לסיעוד - מ.נ.) MSN (מגיסטר למדעים בסיעוד) התעודות של-master ההודעה DNP (דוקטור עיסוק סיעוד) PhD (דוקטור לפילוסופיה בסיעוד) חינוך ממשיך קהילה מגוונת של חוקרים

פרנסס פיין בולטון הספר לסיעוד Case Western Reserve University מאמינים בתרבות של הכללת המעודדת יחסים ואינטראקציות בין אנשים מרקעים שונים, משפר כבוד האדם, פעיל מפחית דעות קדומות ואפליה, ומשפר את איכות החיים של כל חברי הקהילה שלנו. סטודנטים מכל הרקע מעודדים להגיש בקשה להתקבל, וחוקר ביקור סגל מכל רחבי העולם הם מרכיבים רבים שנתיים של הסביבה שלנו.

בריאות גלובלית אנחנו ביתם של ארגון הבריאות הבריאות הפאן אמריקאי ארגון / העולם שיתוף פעולה המרכז לחקר והכשרה קלינית סיעוד ביתי ומציעים לתלמידים שלנו מספר הזדמנויות ללמוד או לנהל פרויקטים קליניים או שירות בחו"ל.

למידת שירות התלמידים שלנו להשתתף במספר פרויקטים המעורבים אזרחיים נדרשו, לא רק כדי להרחיב השקפות העולם והערכות מיומנות שלהם, אלא גם כדי לספק שירותי בריאות נגישים וחינוך לבריאות קריטי לילדים ומשפחות בקליבלנד, ברחבי הארץ ובעולם.

איכות ובטיחות FPB הוא מוביל וחדשני בהכנת אחיות עתידיות עם הידע, מיומנויות ועמדות צורך לשפר את האיכות ובטיחות ברציפות של מערכות בריאות.

מרכזי המצוינות מרכזי של FPB של אקסלנס מציעים שפע של שירותים וחוויות, לסטודנטים המשרתים, חוקרים, בתעשיית הבריאות והקהילה בכללותה.

פאן אמריקן ארגון הבריאות / ארגון הבריאות העולמי מרכז שיתוף פעולה שרה קול מכון הירש עבור Practices סיעוד ביותר בהתבסס על ראיות המרכז האוניברסיטאי להזדקנות ובריאות ניהול עצמי לקידום דרך מחקר ותרגום (SMART) מרכז הכללה מלאה של אנשים עם מוגבלות מחקר (FIND) מעבדה QSEN המכון דורותי Ebersbach המרכז האקדמי עבור סיעוד טיסה

  • הממומן על ידי המכון הלאומי לחקר סיעוד / National Institutes of Health

עמיתי הפקולטה

רבים מחברי הסגל שלנו הם עמיתי האקדמיה לסיעוד האמריקאי. פרנסס פיין בולטון הספר לסיעוד הוא גם גאה להיות 15 ופרופסורה ניחן (ועוד היד נטויה) -more יותר מכל ספר לאחיות אחרים בארץ.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

דוגמאות של הסמכות מתקדמות כוללות: ACLS עבור רופא אחות טיפול אקוטי מבוגרת גרונטולוגיה PALS עבור רופא ילדים אקוטי טיפול רפואי המפד"ל עבור רופא ומיילדות אחות בילוד ... [+]

דוגמאות של הסמכות מתקדמות כוללות:

ACLS עבור רופא אחות טיפול אקוטי מבוגרת גרונטולוגיה PALS עבור רופא ילדים אקוטי טיפול רפואי המפד"ל עבור רופא ומיילדות אחות בילוד CCRN עבור הרדמה רשימה זו אינה ממצה, ודרישות יכולות לשנות. צור קשר עם מנהל תוכניות עבור העיקריים שלך עבור הרשימה העדכנית ביותר של אישורים מתקדמים הנדרשים. [-]
ארצות הברית Cleveland
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Master

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

תכנית סיעוד הכניסה הבוגרת מיועדת לסטודנטים שמוכנים קריירה בסיעוד ולקבל תואר שני בסיעוד. ... [+]

קריירה חדשה בסיעוד

תוכנית סיעוד בוגר הכניסה מיועד לתלמידים שמוכנים קריירה בסיעוד ולקבל תואר שני בסיעוד. תואר שני זה מכין סטודנטים לאימון בתור generalist מתקדם רשום אחות להוביל יוזמות interprofessional, המבוסס על ראיות.

המאסטר של תואר בסיעוד גם מאפשר לך להמשיך תואר MSN, DNP, PhD, או DNP / PhD.

הבהרה תוכנית סיעוד בוגר הכניסה פרנסיס פיין בולטון הספר לאחיות הציע-בגרות פוסט, חינוך סיעוד כניסה בוגר מאז 1979 יש תלמידי MN למעלה מ -1,000 שעות של חוויות קליניות הסטודנטים שלנו להרוויח עד 15 לזיכויים רוב המטבעות העיקריים MSN יש סטודנטים את ההזדמנות להתנדב מרפאת חינם הפעלת סטודנטי CWRU לקבל חוויות למידה interprofessional התלמידים שלנו עוברים באופן שיגרתי מעל הממוצע הארצי על NCLEX, בחינת רישוי RN אסטרטגיות הוראה ולמידה מיועדות לצרכי הלימוד הייחודיים סיעוד הזנה אנשים ברמה הבוגרת כחלק מאונ' Case Western Reserve, פרנסס פיין בולטון הספר לאחיות היא גם סביבת מחקר אינטנסיבי מנהיג בחינוך קליני אנחנו מתגלגלים קבלה במהלך שנת הלימודים (ספטמבר עד מאי). בקשות נבדקות כאשר הם מלאים (ראו להלן). באפריל 1 הוא המועד האחרון להגיש את הבקשה המלאה להיבדק להרשמה בסמסטר הסתיו הבא - כלומר 1 באפריל, 2016 ההרשמה לסמסטר סתיו 2016. יישום מלא כולל את כל הפריטים על רשימת עבור יישומים; כלומר, את טופס הבקשה וכל הנדרש מסמכים תומכים. תנאי קבלה ... [-]
ארצות הברית Cleveland
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
20 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

PhD

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

... [+]

תכנית DNP מגיעה לשיאו סיומו המוצלח של פרויקט מלומד. הפרויקט המלומד הוא תוכנן על ידי הסטודנט בשיתוף עם ועדה בת שלושה חברים שאשרה מנהל התכנית. הפרויקט המלומד חייב להתמקד בבעיה הקשורה לשיפור תוצאות מטופל. הפרויקט מלומד יכול ללבוש צורה של תזה או כתב יד מתאים לפרסום. הנהלים ואת המוצר כתוב צריכים להיעשות על פי התקנות של בית הספר לסיעוד FPB.

ההגנה פתוחה סגל וסטודנטים; הכיסא קובע אם ההגנה פתוחה לאלה מחוץ לאוניברסיטה. הוועדה קובעת את ההלימות של הבחינה בעל פה לבין המוצר בכתב. סטודנט יעבור אם שניים או יותר מחברי הוועדה מסכימים כי התלמיד הגיב בהצלחה לשאלות במהלך ביטחון המוצר הכתוב עמד בסטנדרטים אקדמיים.... [-]

ארצות הברית Cleveland
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 - 5 חפש תואר דוקטור במשפטים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

... [+]

עם עד 8 נקודות זכות של חופפים קורסים בין תוכניות (תלוי MSN הגדולות), בדרככם אל PhD יכול להתקצר כמו שאתה פוגש את המטרה של תואר שני התמחות על פי בחירתך.

תנאי קבלה לתואר שלישי

דרישות יישום הם:

על המועמד להיות אחות מוסמכת (או שווה ערך בינלאומי) ויש לי תואר ראשון בסיעוד (או שווה ערך) או תואר שני בסיעוד. שלוש המלצות המתאר יכולת סיעוד מקצועי, הצלחה בתוכנית הדוקטורט, ואת הפוטנציאל לביצוע תרומה משמעותית סיעוד. שתיים המלצות אלה צריכים להיות מיחידים סיים PhD, רצוי בסיעוד. הצהרה דו-שלשתית לשלושה עמודים של מטרות אקדמיות וקריירות וכיצד עניין המחקר של המבקש עולה בקנה אחד עם המומחיות המחקרית של הפקולטה. תגובות כתובות לשאלות הכלולות בחבילת היישומים. ראיון עם שני חברי סגל. זה יכול להיעשות באמצעות הטלפון. ציון TOEFL הרשמי ... [-]
ארצות הברית Cleveland
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Why FPB? Learn more at Frances Payne Bolton School of Nursing