קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת קולג 'קמפבל למדעים מרקחת ובריאות (CPHS)

בשעה CPHS אנו מחויבים להכנת תלמידים מצטיינים בעולם הרחבת הטיפול הרפואי. המכללה מציעה תוכניות תואר כפולות ייחודיות, חינוך שירות אופקים והדרכה אישית. לתואר כפול אלה כוללים שני תארים כפולים מוצעים עם MS בתכנית מחקר קלינית: תואר שני במנהל עסקים ודוקטור לרוקחות. על ידי מרוויח אחד התארים האלה עם התוכנית mscr, יש לתלמידים הזדמנות להמשיך לפתח את כישורי המנהיגות שלהם, להבין טוב יותר את הצרכים הבריאות ולשפר את הקריירה שלהם.

תוכניות CPHS כי לבנות קריירה

אנו מציעים מגוון רחב של מעלות מדעי בריאות ולעודד חינוך בין-מקצועי. בשעת CPHS ההנפקות האקדמיות שלנו מורכבות משלוש תוכניות מקצועיות, שלוש תוכניות לתואר שני ושמונה לתואר כפול, יחד עם תואר ראשון. הם:

דוקטור לרוקחות דוקטור פיזיותרפיה מאסטר עיסוק עוזר רופא ריבונו של באינטרנט המחקר הקליני מאסטר למדעי התרופות מאסטר לבריאות הציבור דוקטור לרוקחות / MBA דוקטור מחקר קליני מרקחת / MS דוקטור לבריאות הציבור מרקחת / MS דוקטור למדעי תרופות מרקחת / MS דוקטור לרוקחות / MBA מחקר קליני MS / MBA רשות / MS לבריאות הציבור JD / MS לבריאות הציבור MS בריאות הציבור / MBA טרום מרקחת BS מחקר קליני BS למדעי תרופות סיעוד BS

קמפבל הוא מוסד הוראה ראשונה

קמפבל הוא מוסד הוראה בראש ובראשונה, כלומר תלמידים זוכים ליחס זהה לזה של אנשים אמיתיים, ולא רק מספר. חברי הסגל יודעים תלמידיהם לפי שם ויש לי את הידע ואת הזמן כדי לסייע לתלמידים שלהם ללמוד את המידע באופן יסודי.

תוכניות לתואר כפול כי לבנות קריירה

המכללה של אוניברסיטת קמפבל למדעים מרקחת ובריאות (CPHS) מציעה מגוון רחב של תוכניות לתואר כפול כדי לסייע לתלמידים לבדל את עצמם ולהרחיב את השכלתם עם הכשרה מיוחדת ב שדה נוסף, לפתוח את הדלת עבור משרות פנויות יותר.

משימה

המשימה של מכללת אוניברסיטת קמפבל למדעים מרקחת ובריאות היא לחנך תלמידים בסביבה נוצרית להיות אנשי מקצוע בתחום הבריאות אשר תתפקד ביעילות כחלק צוות בינתחומי של ספקי שירותי הבריאות כדי לענות על הצרכים הבריאות קיימים ועתידיים ומי לספק מנהיגות למקצוע ומקצועי ארגוניהם.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Campbell University

של MS באינטרנט מחקר קליני (mscr) תואר נועד להרחיב תלמידים להבנת מחקר קליני כולל פיתוח תרופות וניסויים קליניים. ... [+]

המאסטר של המדע המחקר הקליני (mscr) תואר הוא תוכנית מקוונת:

שנועד לחנך את התלמידים בהערכת ספרות, מערך מחקר, שיטות מחקר, ניהול נתונים, ניתוח סטטיסטי ופרשנות. מציעה את העוצמה והאיכות זהה של כיתות פנים אל פנים, אך ללא אילוצי זמן הנסיעה של כיתה רגילה. מאפשר לתלמידים מצטיינים אקדמי כמו גם בנסיבות מקצועיות בתחום המרגש וזה הולך וגדל של מחקרים קליניים מתוכנן במיוחד כדי לשפר את האינטראקציה בין עמיתים, סגל ואנשי מקצוע בתעשייה לשיאו עם פרויקט מחקר המבוסס על הריבית הטיפולית של התלמידים. תלמידים יכולים לעבוד באופן עצמאי או בשיתוף פעולה עם תלמיד אחר mscr. הפקולטה לשמש כיועצי פרויקט המחקר ברחבי ניסיון פרויקט מחקר כולו מכין בוגרים להיכנס לתחום בתפקידים כולל מנהלי נתונים, סופרים רפואיים, צגי מחקרים קליניים, רכזי מחקר, מומחים בענייני רגולציה, דירקטוריון סקירה מוסדי (IRB) מנהליים ומומחי פרויקט. בנוסף, בוגרים רבים להמשיך תארים מקצועיים בתחומי מדעי רפואה ובריאות יכול להועיל לסטודנטים בכל תחומי החיים, החל עובדים אנשי מקצוע, סטודנטים בתוכניות חינוכיות מקצועיות אחרות, כמו גם אנשים המבקשים לשפר את ההזדמנויות העסיקו. תכנית זו היא מקוונת לחלוטין ללא תושבות הנדרשות; ולכן, מועמדים בינלאומיים אינם זכאים לקבל בארה"ב ויזות סטודנט. ... [-]
ארצות הברית ראלי
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Campbell University Online Master of Science in Clinical Research Degree

Campbell CPHS promo

This is Campbell

Welcome to Campbell