Assumption College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המסורת הקתולית אמנויות ליברליות

בהנחה, אנו מחויבים לחקור בהתלהבות רבה את היחסים בין אמונה לבין התבונה. בהשתתפותם במסורת בת אלפיים שנה, מצטרפים תלמידי היום לדורות של מדענים, אמנים, סופרים ופילוסופים שעסקו בחיפוש אחר האמת על פני דיסציפלינות.
אנו מאמינים שהמסורת האינטלקטואלית הקתולית תהיה רלוונטית ומועילה במיוחד עבור ימינו, ומעודדת את צמיחת הנפש, הגוף והרוח באקלים פתוח ופתוח, שבו לכל מסורות האמונה יש קול.

מסורת ההצלחה

  • 98% מהסטודנטים משלימים את התואר בארבע שנים
  • 94% מהכיתה של 2017 היו מועסקים, רודף אחר החינוך, או העוסקים בשירות הקהילה בתוך שישה חודשים של סיום הלימודים
  • 85% מקבוצת 2017 סיימו לפחות התמחות אחת, הזדמנות מחקרית או חווייתית

הדרך לבניית מה העולם צריך

לדבר עם אחד הבוגרים המדהימים שלנו עשור לתוך הקריירה שלהם כמו ביוכימאי או שופט בית המשפט המשפחתי או כל מספר מקצועות אחרים ואתה תגלה למה אנחנו מתעקשים על חינוך מבוסס ערכים - אחד שנותן בוגרי כוח אינטלקטואלי עשוי ועוצמה של האופי הדרוש כדי לעסוק בשאלות הגדולות של החיים ולעבוד לטובת טוב יותר.

אנו מזכים את הסגל המסורתי של היום, ואת שורה ארוכה של קודמיהם, תוך שימת לב לקריאתו של מייסדנו, עמנואל ד'אלזון, אשר קרא לנו ללכת אל מעבר לאקדמאים ולחנך את האדם כולו. אתם תראו את ההתמקדות בתלמידים ואת הדגש שלנו על חיים טובים, בכל היבט של מה שאנחנו עושים, מהעיצוב של אולמות מגורים חדשים לתוכניות הכבוד הדינמיות שלנו להקמת קמפוס ברומא.

אנחנו גם חייבים חוב גדול של הכרת תודה על הבוגרים, ההורים, קרנות, שותפים עסקיים המסייעים להפוך את ההשערה בבירור חינוך אפשרי. רק על ידי עבודה משותפת, לעבר מטרות משותפות ועל פני הבדלים של גיל, תרבות, משמעת, ואמונה, אנחנו באמת יכולים להאיר את הדרך.

ערכים קתולים ואקדמאים חזקים

Assumption College , מוסד קתולי בחסות האוגוסטינים של ההנחה, המושרשת במסורת האינטלקטואלית הקתולית, שואפת ליצור בוגרות המוכרות לאינטליגנציה ביקורתית, לאזרחות מתחשבת ולשירות רחום. אנו ממשיכים את המטרות השאפתניות הללו באמצעות תוכנית לימודים המושתתת על האמנות הליברלית והמתפשטת לתחום הלימודים המקצועיים. בהשראת ההצהרה הקתולית על הרמוניה של האמונה וההיגיון, אנו שואפים, על ידי רדיפה אחר האמת, להפוך את מוחם ואת לבם של התלמידים. ההנחה מעדיפה גיוון ומקבלת בברכה אקומנית את כל המשתפים את מטרותיה.

הודעה מהנשיא

בחירת מכללה עשויה להיות ההחלטה החשובה ביותר שיש לך אי פעם לשקול. ייתכן שכבר קיבלת חומרים ממספר מוסדות אחרים, כמו גם רעיונות והמלצות של בני משפחה וחברים.

ישנן סיבות רבות, סטודנטים מוטיבציה בהיר לבחור להשתתף בהנחה. כפי שאתה לחקור את אתר האינטרנט שלנו, תוכלו למצוא שפע של מידע הקשור תוכניות מצוינות שלנו ואת הקהילה שלנו לסרוג. לעת עתה, אני רוצה לשתף שלוש סיבות שאני מזכיר לעתים קרובות ביותר כאשר מתארים את ההנחה לתלמידים פוטנציאליים ובני משפחותיהם.

למעלה מכללת אמנויות ליברליות עם עסקים חזקים תוכניות מקצועיות.

התלמידים שלנו נחשפים למגוון של דיסציפלינות שמרחיבות את דעתם ומגבירים את מיומנויות החשיבה הביקורתיות שלהם, כאשר הם מחשיבים רעיונות חדשים, דרכים חדשות להסתכל על העולם ודרכי חקירה חדשות. חברי סגל יוצרים סביבה מעוררת אקדמיה, המאתגרת את התלמידים כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם כאשר הם חושבים דרך הערכים שלהם והחיים שלהם. יחד עם זאת, הכישורים של התלמידים ללמוד בהנחה גם להכין אותם לקריירה מוצלחת ומתגמלת.

מסורת אינטלקטואלית קתולית, ייחודית בין מכללות.

במסורת האספיוניסטית אנו מעודדים צמיחה אינטלקטואלית, חברתית ואישית. אנו מתייחסים לדת ולאמונה ברצינות כחלק בלתי נפרד מהחוויה האנושית. אנו חוקרים שאלות המגיעות אל הרצונות העמוקים ביותר של הלב האנושי ומזהים את תפקיד האמונה וההיגיון בחיפוש אחר האמת. התלמידים שלנו נתקלים ברעיונות שתרמו להיווצרות תפיסה נוצרית על העולם, המשקפת את סוג החינוך שחזה על ידי האב עמנואל ד'אלזון, מייסד ה"אסאומפטיסטים". תהא אשר תהא אמונה של התלמיד, אנו מאמינים כי חווית ההנחה מספקת הזדמנויות לצמיחה רוחנית אישית ופיתוח של מערך ערכים אשר יעודד תלמידים להשתמש בידע שלהם בשירות לאחרים. זוהי אווירה מאתגרת מבחינה אינטלקטואלית, מתגמלת באופן אישי ומממשת מבחינה רוחנית.

מקום שבו אנשים מחפשים זה את זה.

כאשר אתה בוחר בהנחה, אתה יכול לסמוך על קבלת תשומת לב אישית מאנשים אדיבים, ידידותיים בכל רחבי הקהילה. סגל, מנהלי, צוות, דתי וסטודנטים עובדים יחד כדי להבטיח שכולם כאן מוערכים ותומכים. ההנחה היא קטנה מספיק, כך שאנשים מכירים תלמידים כפרטים, וגדולים מספיק כדי למצוא הזדמנויות מגוונות. חוויות בתוך הכיתה ומחוצה לה מסייעות לעצב "מצפן אישי" של התלמיד ולעודד צמיחה אינטלקטואלית, חברתית ואישית.

אם מאפיינים אלה משקפים את מה שאתה מחפש, אני ממליץ לך לחקור את האתר שלנו וללמוד עוד אודותינו. אני גם מקווה שתשקול ביקור בקמפוס היפה של הישיבה ופגישה כמה מהאנשים שהופכים את הקהילה שלנו כל כך מיוחד. תודה על התעניינותך בהנחה.

ברכות חמות,

פרנצ 'סוס Cesareo, Ph.D.
נָשִׂיא

מיקומים

ווסטר

כתובת
Salisbury Street,500
01609 ווסטר, מסצ'וסטס, ארצות הברית