ATI College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עם למעלה מעשור של ניסיון בהוראת תוכניות בריאות בעלות הברית, ATI College היא מובילה באולטראסאונד כללי וחינוך אקוקרדיוגרפיה. תוכניות הלימודים מתוכננים באופן מקיף לחלוטין ומלא להכין אותך לקריירה מרגשת בענף הבריאות.


ATI College מכינה את התלמידים להשגת יעדיהם העתידיים בתחום הנבחר של הקריירה המקצועית בהתאם למטרות הבאות:

מתן הכשרה אקדמית ומקצועית מצויינת של סטודנטים לקריירה בתחום ההתמחות הנבחר שלהם.

 • לסייע בפיתוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים של הישגים לתלמידים.
 • לספק עידוד חיוני של חשיבה ביקורתית חיונית בעולם המקצועי.
 • כדי לסייע לתלמיד בהשגת מטרות אלו, הקימה ATI סביבה מקצועית המורכבת מ:
  • סגל משכיל
  • מחלקת שירותי קריירה המוקדשת לסיוע בבוגרים בקבלת תעסוקה בתחומי עיסוקם;
  • תוכנית לימודים המוקדשת לנושאים הקשורים לקריירה המשלבת חינוך תיאורטי עם הכשרה מעשית, ובכך מאפשרת לתלמידים לרכוש ידע ומיומנויות במגוון תכניות קריירה, הנמצאות בביקוש חזק על ידי מעסיקים;
  • הדרכה על הידיים על ציוד מודרני שנערך בסביבה מקצועית מגורה במקום העבודה;
  • נוכחות, מדיניות התנהגותית ומדיניות לבוש שנועדה לחקות את רוב הגישה המקצועית שתכין את התלמידים להצלחה מקצועית בשוק העבודה.


ATI College הוא מוסד פרטי שאושר על ידי הלשכה עבור הודעות פרטית חינוך (2535 Capitol Oaks Drive, Suite 400, סקרמנטו, קליפורניה, 95833) על פי החינוך קוד קליפורניה סעיף 94311.

על אף שהמוסד אושר לפעול על - ידי הלשכה לשעבר לחינוך פרטי ותעסוקתי, הבקשה של המוסד לאישור מחדש לתפעול לא נבדקה על ידי הלשכה לפי פרק זה.


הִיסטוֹרִיָה

ATI College הוא ATI College פרטית פרטית המכללה המערכת התמקדה תוכניות מוכווני טכנולוגיה. הקמפוס הראשי הממוקם Norwalk קליפורניה החלה את פעילותה בינואר 1998 ואז נפתח בקרוב הקמפוס סניף ATI בטוסטין קליפורניה בחודש פברואר 2004.

בחודש אוגוסט 2008, ATI בקמפוס סניף עברה את המיקום שלה כדי 1125 E. 17th רחוב N251 Suite בעיר סנטה אנה כדי להתאים טוב יותר את אוכלוסיית התלמידים הגוברת. המכללה ממשיכה להציע סוגים שונים של קריירה ממוקדת תוכניות מקצועיות למבוגרים למבוגרים בלוס אנג 'לס ו Orange County.

בחודש יוני 2013, הקמפוס סניף ATI אוחד עם בית הספר הראשי ב 12440 Firestone Boulevard Suite 2001 בעיר Norwalk.


משימה

משימתה של ATI היא לשפר את חיי העמים באמצעות הכשרה מקצועית במיומנות עבודה.

סטודנטים המבקשים להצליח כמקצוענים ומדריכים המבקשים ללמד תלמידים כאלה, דורשים סביבת למידה המחויבת לסטנדרטים גבוהים של הוראה.

ATI College מבקש לענות על צרכים אלה ואתגרים על ידי לימוד התלמידים לפתח ידע ברמה גבוהה בתחום הקריירה שלהם, לפתח כישורי חשיבה אנליטית וביקורתית, לעזור להבין את המשמעות של משמעת עצמית, לרכוש ביטחון עצמי, לפתח היחס המקצועי והיכולת לעמוד בציפיות המעסיקים בעולם המקצוענות.

ATI מוכר גם על ידי סוכנות מוכר מוכר ארצית - Accrediting הוועדה של קריירה בתי ספר ומכללות (ACCSC) מאז אוגוסט 2002.


מִתקָן

הקמפוס הראשי של ATI ממוקם ב 12440 Firestone Blvd. Suite 2001, Norwalk, קליפורניה. ממוקם בנוחות ליד I-5, בקמפוס Norwalk יש גישה קלה לתחבורה ציבורית עם המתקן מצויד במעבדות, כיתות למטרות כלליות, טרקליני סטודנטים ומשרדי ניהול כל אשר מוארים היטב וממוזגים.

מעבדות המחשבים מצוידות במחשבי Pentium IV למדריכים, מושבים עד 20 תלמידים בהרצאת סוג הרצאה עם כל תחנת סטודנטים עם יחידות מחשב Pentium IV עם גישה לאינטרנט.

אומדן מדה מרובע הכולל של מתקן Norwalk הוא 12,000. מעבדות הדמיה מצוידות בציוד רפואי לתמיכה בחוויות הלמידה של התלמיד. כל מעבדה בקמפוס הראשי ובתחום הסניפים מצוידת בשני מעגלים, תלת-ממדיים

ספריית בית הספר / מרכז משאבים מצויד עם אוסף הנוכחי של מדריכים, ספרי עיון, וכתבי עת שנועד לתמוך כל הקורסים הקורס.

בנוסף, הספרייה מצוידת בשש תחנות מחשב להכשרה פרטית, חונכות ומחקר.

הספרייה מציעה שירותי מחשב לכלל התלמידים, אנשי הסגל והפקולטה של ​​המכללה. שעות הספריה הן בימים שני עד שישי, 8: 00-10: 00 הספריה סגורה בסופי שבוע ובחגים.


הַאֲמָנָה

ACCSC

ATI College מוסמכת מוסדית על ידי ועדת Accrediting של קריירה בתי ספר ומכללות (2101 וילסון Boulevard, Suite 302, ארלינגטון, וירג'יניה 22201).

BBPE

ATI College אושרה על ידי הלשכה פרסומים פרטיים וחינוך (2535 Capitol Oaks Drive, Suite 400, סקרמנטו, קליפורניה, 95833) על פי החינוך קוד קליפורניה סעיף 94311.

SEVIS

ATI College מורשית על פי החוק הפדרלי (ארה"ב והגירה ואכיפת מכס, תוכנית סטודנטים ותוכניות חילופי סטודנטים: SEVP MS 5600, DHS / ICE - 500 רחוב 12, SW, Washington Washington DC 20598-5600) לסטודנטים זרים מהגרים מאז 2003 ATI College מאושרת להעניק אשרות סטודנטים מסוג I-20 לסטודנטים בין-לאומיים בהתאם לתוכנית הסטודנטים והתוכנית הבינלאומית.

ED

ATI College אושרה להשתתף סטודנטים סיוע כספי תוכניות מורשה על ידי כותרת IV של חוק ההשכלה הגבוהה של 1965 על ידי משרד החינוך האמריקאי (400 מרילנד אווניו, SW בוושינגטון 2020-20-5140) מאז 2004.

VR

ATI College מוסמך לקבל סיוע שכר לימוד מהמחלקה לענייני ותיקי מחלקת קליפורניה לשיקום.

מיקומים

נורוואלק

כתובת
Norwalk Campus
12440 Firestone Blvd. Suite 2001

90650 נורוואלק, קליפורניה, ארצות הברית

לוס אנג'לס

כתובת
3460 Wilshire Blvd., Suite 550
90010 לוס אנג'לס, קליפורניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך