קרא את התיאור הרשמי

נשיא אוניברסיטת UNIPAC- אנטוניו קרלוס החלה את פעילותה בעיר Barbacena, בשנת 1965, ופרופ 'מייסדה בוניפציוס אנדראדה.

החבר UNIPAC-JF קמפוס השנייה של UNIPAC נשיא אוניברסיטת אנטוניו Carlos- מקורו בשנת 1996 עם הקמתה של הספר חשבונאות בד"ר חוסה Rua Cesario 175 במחוז של צעדים Fora Juiz de רישום ביקוש חזק.

שנתיים לאחר מכן, הוא התקין את הראשון כמובן קלינאות תקשורת Fora Juiz de, בהתחשב ציפייה קהילה חינוכית juizforana ויש ביקוש משמעותי בגלל בהעדר התקדמות בעיר ובאזור.

בשנת 2000 הוא נבנה הבניין החדש בחוות השכונה בתניה עם מעבדות מודרניות ומתקנים מיוחדים הדרושים למידה בתחומים אקדמיים שלהם למדעי הרוח, גופני ובריאות.

לפיכך, בהתאם לתוכנית ההתרחבות שלה נוצרו כמה קורסים עולה בקנה אחד עם הצרכים Fora Juiz de והסביבה האזורי, להפוך את קמפוס נפרד, נשיא אוניברסיטת אנטוניו קרלוס, שמירה על הפקולטה למדעי הרוח והמדע עם קורסים ממשל, חשבונאות הכשרת תקשורת המונים: העיתונות ותיירות; המכון לחינוך Fora Juiz de עם עליונה רגילה קורס בפקולטה למדעי הבריאות עם קורסים ביו-רפואה, חינוך גופני, סיעוד, רוקחות, פיזיותרפיה, תזונה, רפואה וטרינרית, מדעי הביולוגיה; הפקולטה לרפואה בבית הספר לרפואה; הפקולטה למשפטים ומדעי החברה עם מגרש חוק והמכון ללימודי טכנולוגיה סדרתית של Fora Juiz de עם קורסים וטכנולוגיה איכות הסביבה, טכנולוגיות בניהול שיווק וטכנולוגיה עסקים מידענות וטכנולוגיה בטיחות.

במהלך שנים, לאחר שסיימתי את מטרותיך אחרים שקלט את ביקושי Juiz de Fora, קורסים מסוימים בוטלו, ובכך להרחיב את מספר מקומות עבור הקיימים.

להיות בשנת הקיום -16 שלה כיום יש כ 230 מורים, כוללים רופאים, מורים ומומחים עומדים במלוא קביעות MEC ולפתח פעילויות ההוראה שלהם בכמה קורסים של המוסד על פי משימתם שהוא: "Reach עבור באמצע החינוך, מחקר רחב, ידע של פילוסופיה של מדע, טכנולוגית טכניקות בכלל, לתרום ולהשפיע על פיתוח תחומים החברתיים באזור מינאס ז'ראיס וברזיל, כמו גם להכשיר אנשי מקצוע למען הקהילה. "

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

המטרה הכוללת כמובן לרפואה וטרינרית הוא הכשרת רופאים כלליים, תוך ראייה הוליסטית, עם הכישורים והיכולות הדרושים פעילויות מניעה, אבחון וטיפול במחלות בעלי חיים, ייצור בעלי חיי ... [+]

איש המקצוע המאומן הוא גורם מוסמך לפעול בתחומי ניתוח חיה קלינית לוויה, מרפאת וניתוחים של חיות משק או ספורט וכן צוותות רבים תחומיים בתחומי בריאות הציבור, אקולוגיה, תברואה סביבתית ומניעת zoonoses. בפעילויות רביית ייצור בעלי החיים, פועל בתחומים של יצירת גידול בעלי חיים וייצור של הבשר והחלב של מינים שונים, כמו גם טכנולוגיה ובדיקה של מוצרים מן החי. חקלאות וניהול חקלאות ובקרה טכנית של מעבדות סמים בעלי חיים למפעלים מספוא גם תחומי התפקיד של וטרינר, בין רבים אחרים.... [-]

ברזיל ג'ואיז דה פורה
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

M.D.

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

במהלך לרפואת UNIPAC, הזדמנויות למידה בשפע זמינות להלכה ולמעשה, כוללים שירותים לאוכלוסייה בהתאם למקצוע שבו תלמיד מוכנס. ... [+]

במהלך לרפואת UNIPAC, הזדמנויות למידה בשפע זמינות להלכה ולמעשה, כוללים שירותים לאוכלוסייה בהתאם למקצוע שבו תלמיד מוכנס.

מה עושה את מקצועי מסייע יחידים וקהילות במניעה וטיפול של מחלות; מחקרים, מחקרים ופינוקי הפרעות ומחלות, בחירת הנהלים הטובים ביותר למנוע אותם להילחם בם; לבצע ניתוח אבחנה, בקשות לבדיקה, תרופות מרשם ועושה. כמו כן פועל במחקר על תרופות חדשות וציוד או להשתתף בתוכניות מניעת תברואה ותכנון רפואה חברתית. ... [-]
ברזיל ג'ואיז דה פורה
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית