קרא את התיאור הרשמי

Cruzeiro do Sul Educacional נוסד בשנת 1965 בסאו פאולו וכיום מורכב מהמכללה לצלב דרומי, SP SP; Universidade Cruzeiro do Sul, SP - SP; מרכז האוניברסיטה מודול, Caraguatatuba - SP; מרכז האוניברסיטה הפדרלית המחוזית, ברזיליה - DF, האוניברסיטה של ​​העיר סאו פאולו, SP - SP, אוניברסיטת פרנקה, מכללת רמה גבוהה ומכללת CTEC בפרנקה - SP, מכללת סן סבסטיאן ומטרת מכללת סן סבסטיאן - מרכז בסן סבסטיאן - SP, הפקולטה Caraguatatuba, Caraguatatuba - SP; ולאחרונה על ידי אוניברסיטת גבירתנו של מרכז חסות, CEUNSP מכללה, מכללת Itu וסאלטו הסיטי קולג 'בערים Itu וסאלטו SP.

היתרון האסטרטגי של הקבוצה הוא העובדה של עבודה עם מוסדות, מותגים ועמדות שונות כשווקים הספציפיים והמאפיינים של הערים שבן הוא מקיים מוסדות חינוך. כל המוסדות לשמר את זהותם מבלי לוותר על העקרונות האתיים ואידאלים של חינוך המנחים את הפעולות של קרוז חינוכי הדרום, המתרגם לחלק מהמדדים האקדמיים הטובים ביותר בין מוסדות חינוך ברזילאים.

 • סימנים למעלה בהערכה הראשונה חוץ המוסדי של משרד החינוך - MEC.
 • הדרך הטובה ביותר לאמנות חזותית בסאו פאולו בסקר הלאומי של סטודנטים ביצועים - Enade.
 • קורסים למעלה במדעי חברה של ברזיל בבחינה הלאומית של סטודנטים ביצועים - Enade.
 • קורסי הנדסת הייצור הטובים ביותר בסאו פאולו בסקר הלאומי של סטודנטים ביצועים - Enade.
 • כמובן פיזיותרפיה הטובה ביותר של סאו פאולו בסקר הלאומי של סטודנטים ביצועים - Enade.
 • הגיאוגרפיה הטובה ביותר כמובן ברזיל בבחינה הלאומית של סטודנטים ביצועים - Enade.
 • כמובן הטובים ביותר של ההיסטוריה בסקר הלאומי של סטודנטים ביצועים - Enade.
 • ביו-רפואה: הדירוג הגבוה ביותר בMEC.
 • רפואי: רק קורס של סאו פאולו מוכר עם מושג מרבי. בחבר חלוץ oportunities בריאות הלמידה הגלובלית ברזיל, - GHLO, קונסורציום שנוצר על ידי האיגוד רפואי האמריקאי מכללות.

 • התכנית לתואר הראשון הטובה ביותר, על פי CNPq.
 • גידול במספר הפרסומים מדעיים בISI Web of Science.
 • אישור הדירוג הטוב ביותר בבדיקת OAB-DF.
 • המקום הטוב ביותר בחוף Enade, הצפון של סאו פאולו.
 • יותר מ -200 קווים של מחקר ממוסד.
 • 66 קבוצות מחקר רשומות בCNPq.
 • 04 דוקטורט ו -11 תוכניות של האמן.
 • 51 מלגות למדעיות ייזום CNPq.

מאפיינים והישגים כאלה הם התוצאה של ניהול מחויב, מובנה ומשותף בין מורי מייסדים, חברי הקהילה האקדמית ואנשי מקצוע בשוק מוכר.

היסטוריה קצרה

הסיפור החל בשנת 1965 כאשר קבוצה של מורים צעירים שנוצרה בבית ספר בסאו פאולו, השכונה מיגל פאוליסטה סאו: המכללה לצלב הדרומי. עם מספר הגדל וההולך של תלמידים ולקוחות פוטנציאליים חדשים בשנת 1972, היה מורשה להציע קורסי תואר, עם הקמתה של הפקולטה Cruzeiro do Sul. זה היה ביוזמת משם, האספקה ​​להשכלה גבוהה.

לאחר 21 שנים של עבודה קשה והרבה מסירות בשינה 1993, מגיע להכרה ממשרד החינוך, המעניק לצלב הדרומי ברמה הגבוהה ביותר בין מוסדות להשכלה גבוהים, בתואר של האוניברסיטה.

מאז, הוא זו שיזם סדרה של פעולות שיקדמו מחקר מדעי. אפילו בשנתי ה -90, זה היה מיושם תכנית מוסדית מלגות למדעיות ייזום של Cruzeiro do Sul ונערך האסיפה -1 מדעי ייזום של האוניברסיטה.

התמקדות בעתיד ומחפש פתרונות טכנולוגיים שיספקו חינוך איכותי, מחקר בחינוך מרחק בוצע, יצירת המבחנים הראשונים עם סביבות למידה וירטואליות ויצירת מרכז חינוך המרחק, Cruzeiro הקמפוס הווירטואלי הנוכחי do Sul.

בחיפוש אחר חינוך מעולה בשנת 2001 היה ההתמקצעות של דין וPro-מעונות כמרים, משהו בלתי מתקבל על דעת בהקשר של מוסדות פרטיים להשכלה גבוהה בברזיל.

באותה השנה, בקמפוס אנליה פרנקו, בשכונה יוקרתית של סאו פאולו, נחנך, מראה בבירור את הרצון להרחיב את תחום הפעילות בעיר. בתקופה זו, בהוקרה על פעילות הארכה מקודמת על ידי המוסד מאז הקמתה, האוניברסיטה מובילה את המשימה הבינלאומית הראשונה של תכנית אוניברסיטת השותפות במוזמביק - אפריקה.

השימוש בכלים טכנולוגיים להחיל חינוך ממוסד עם השימוש של Blackboard, בוגר החינוך, וגם עם הפיתוח של EClass, סביבת למידה וירטואלית, Cruzeiro אוניברסיטת do Sul. צעד חשוב נוסף היה ההכללה של התכנית לתואר הראשון באוניברסיטה בתכנית המוסדית למדעי ייזום של CNPq Exchange.

בשנת 2004, שני אירועים חשובים לציון בהיסטוריה של האוניברסיטה: תחילת הפעילות של קמפוס חופש במרכז העיר, ובאישור שני האדונים הראשונים: רפואת שיניים ומדע והמתמטיקה הוראה.

החלום של יצירת קבוצה של מוסדות להשכלה גבוהים פרטיים שbalizasse עקרונות והתחייבויות האתיים לחינוך מתחיל לקרום עור וגידים, עם הרכישה של מודול המרכז האוניברסיטאי, חוף צפון פאוליסטה מוסד להשכלה גבוה הגדול והמסורתי ביותר .

והאיחוד של האוניברסיטה המשיך עם פתיחת קמפוס נוסף: הקמפוס Pinheiros, באזור המערבי של סאו פאולו, ופריסה של שני דוקטורטים: רפואת שיניים ומדע והמתמטיקה הוראה.

גם בשינה 2008, צעד נוסף לקראת האיחוד של קבוצת קרוז חינוכי הדרום הוא נתון, עם הרכישה של המרכז האוניברסיטאי של המחוז הפדרלי, המוסד הפרטי הראשון להשכלה גבוהה בברזיליה.

בשנת 2012, עיר אוניברסיטת סאו פאולו, מוסד מסורתי ומוכר לאיכות הקורסים שלהם בבריאות ועל תפקידיו בלמידה מרחוק, הצטרפה לצלב הדרומי חינוכי, ובכך, הרחבת הביצועים של הקבוצה ב טריטוריה לאומית ותורמים, עם הידע שנרכשו במשך 40 שנות קיומה, לשיפור המתמיד של קורסים המוצעים על ידי כל מוסד חבר בקבוצה.

התאגד בשנת 2013, מכללת הרמה גבוהה, המכללה הטכנית ואוניברסיטת פרנקה - UNIFRAN, אשר בבעלותה המדדים הרשמיים הטובים ביותר של איכות בין אוניברסיטאות פרטיות ברזילאיות.

בין השנים 2014 ל -2015, הפך לחלק מקבוצת המכללה סן סבסטיאן - סן סבסטיאן - SP, מטרת מכללת סן סבסטיאן - סן סבסטיאן - SP, הפקולטה Caraguatatuba - Caraguatatuba - SP, אוניברסיטת מרכז גבירתנו של חסות - Salto ו- ITU - SP, מכללת CEUNSP - Salto - SP, מכללת Itu - Itu - SP מכללה וקפיצה - קפיצה - SP.

נכון לעכשיו, שמונה מוסדות להשכלה גבוהים מציעים לתואר ראשון, לתואר שני ולהתמודד תוכניות מרחק והושטה, כיבוד מאפיינים מקומיים ודרישות. בדרך זו, לאסוף מוסדות להשכלה גבוהה רלוונטיים אקדמי ומותגים מוכרים בשווקים שלהם הן המטרות של קרוז חינוכי הדרום.

התוכניות מועברות ב:
 • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL)

הקורס נותן הסטודנטים למידה מעשית מכוונת לשוק המקצועי ידי סגל מורכב מורים ורופאים בעלי ניסיון רב בתחומם. מתחם וטרינרית מפותחי שיטות הוראה, מחקר, רחבה, כמו גם טיפול קליני ו ... [+]

במהלך

הקורס נותן סטודנטים למידה מעשית מכוונת לשוק המקצועי ידי סגל מורכב מורים ורופאים בעלי ניסיון רב בתחומים שלהם בהתאמה של קומפלקס וטרינרית atuação.No מפותחים שיטות הוראה, מחקר, רחבה, ו טיפול רפואי וכירורגי של בעלי חיים קטנים וגדולים, המשלים את ההוראה התיאורטית.

יש המבנה התומך שלה שלושה חדרי ניתוח, שמונה מרפאות לטיפול קליניות, מעבדות קליניות, גידול בעלי חיים ורפואה מונעת, חדרי נתיחת טכניקה כירורגית, מעבדות אנטומיה מיקרוסקופית, חדר נוזל ותעשיית ההדמיה ( הרדיולוגיה, אולטרסאונד אקו), כמו גם חצר טיפול בבעלי חיים גדולים, דוכנים במלונות לשמירת חיות מורכבות ותחת טיפול. ... [-]

ברזיל סאו פאולו
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL)

הקורס נותן סטודנטים למידה מעשית מכוונת לשוק המקצועי ידי סגל מורכב מורים ורופאים בעלי ניסיון רב בתחומים שלהם בהתאמה של קומפלקס וטרינרית atuação.No מפותחים שיטות הוראה, מחק ... [+]

במהלך

תלמיד השיניים (DDS בעתיד) הוא איש מקצוע עם הומניסטיים, קריטי ומהורהר במקצוע, עובדים בכל הרמות של בריאות פה, המבוסס על עקרונות אתיים ומשפטיים, מחויב המציאות החברתית, תרבותי וכלכלי של המדינה. החינוך ההומניסטי חיוני מקצועי הבריאות כפי שהיא תפעל ו תתייחס עם בני אדם מתן מצבים בינאישיים רבים, הדורשים הכנה בתחומי מדעי הרוח. ידע מדעי ייתן הכנה הטכנית הסטודנט, עם מיומנויות התנהגות המאפשרת להחליט ולפעול בבטחה וביעילות במניעה והטיפול של מחלות פה ולסתות וקידום בריאות כללית של המטופל שלו. רפואת שיניים היא מקצוע אשר דואג לבריאות הפה של אנשים, עובד מניעה, מרפא ושיקום המחלות של הפה. התלמיד מקבל חינוך שיאפשר לך לאבחון וטיפול במחלות הפה ומחלות מערכתית עם תופעות אוראלי. לפיכך, באימון שלהם, למידה נדרשת מאזורים שונים של ידע עם תוכן בסיסי מקצועי כי הוא למד עם גישת הוראה שונה. הקורס מוצע בקמפוסים של סן מיגל וחירותו, הציעו בשעות היום והלילה, שנמשך 8 סמסטרים, יש עומס עבודה כוללת של 4007 שעות. עבודת שוק מקצועי כשזה מוצא מוכן לשמש רופא כללי או כללי, עשוי לפעול באחד מהתחומים הבאים: בריאות הציבור; לטיפולי שורש: טיפול שורש; לפריודונטיה: טיפול חניכיים; רפואת שיניים: שחזורים של השיניים; פרוטזה: שיקום פונקציה של שן או החלפה של שיניים חסרות; רדיולוגיה: בדיקות רנטגן ובדיקות נוספות על ידי שימוש בתמונות; חולים עם צרכים מיוחדים; רפואת שיניים לילדים: מניעה וטיפול בתינוקות וילדים; כירורגיה: נהלי חילוץ פשוט או ניתוח נרחב כללו עד להסרת גידול; רפואת שיניים משפטיות: זיהוי גופות, מיומנויות פליליות ואנשי מקצוע דרך השיניים; לייזר ברפואת שיניים: לייזרים מתח גבוה ונמוך ב התמחויות שונות.... [-]

ברזיל סאו פאולו
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
8 - 8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Conheça a Universidade Cruzeiro do Sul