קרא את התיאור הרשמי

מסלול של צמיחה, הישגים והצלחה!

אנו באוניברסיטה של ​​העיר סאו פאולו - UNICID, אנחנו מוסד מודל בנוף הלאומי, מחויב לחינוך ולחדשנות.

התהילה והכוח שהשגנו בארץ הן התוצאה של 40 שנים של מסירות, עדכון מתמיד והשקעות גבוהות בתשתיות.

השורות הבאות בחשבון של אופן בו אנו בנויים סיפור ההצלחה הזה.

שלנו לשמור בהיסטוריה שלנו ברצינות והמטרה העיקרית להכשרת אנשי מקצוע מוסמך יותר מאז שינה 1972, כאשר המוסד נוצר על ידי קבוצה של אנשי חינוך בראשותו של פרופ 'רמו רינלדי. בשלב זה, עדיין היינו ידוע כבית הספר לאזור המזרח של סאו פאולו (FZL).

היה ראשון להתקין השכלה גבוהה במחוז סאו פאולו של Tatuape, בחלק המזרחי של העיר, וגם הראשון להציע את הקורס בפיזיותרפיה בשנת 1984, מתמשך נבחר כאחד הטובים בברזיל על ידי מדריך הסטודנטים היוקרתי, שפורסם על ידי Editora באפריל.

בשנת 1992, הוכר כאוניברסיטה, התחלנו לקרוא האוניברסיטה של ​​העיר סאו פאולו - UNICID.

בשנת 1995, אנחנו חלוצים בהנפקת התקשורת כמובן, התייחסות למוסדות רבים אחרים להשכלה גבוהה תחת הדרכתו של MEC.

בשינה 2000, כל סטודנט לתואר ראשון באוניברסיטה (היסטוריה, חינוך, ספרות, מדעי חיים, מתמטיקה וחינוך גופני) באו להיות מוכנסות בתכנית להכשרת המורים, על מנת לעמוד במדיניות החינוכית של MEC, שהמליץ ​​דינמי חדש בתוך פרספקטיבה בין-תחומית. התכנית הפכה להתייחסות בסביבה החינוכית.

במהלך ארבעת עשורים אלה, אנו מחזקים אותנו הרבה בתחום הבריאות והתחלנו להיחשב התייחסות בעניין זה. בתחילה, הצענו סיעוד, פיזיותרפיה ורפואת שיניים ובשנת 2004 התחלנו להציע את הקורסים לרפואה וביו-רפואה, שהוקמו עם ציון מרבי לMEC. היום, אנו מוסיפים 32 שנות ניסיון בתחום ויותר מ 6000 בוגרים ופועלים בשוק, מה שהופך את הקורסים העמוסים ביותר והיוקרתיים ביותר במגזרים מקצועיים.

בשינה 2008, הנדסת מכטרוניקה בהנדסת חשמל, הנדסה אזרחית וסביבתית הנדסה הפכה לחלק מהרשימה של קורסים לתואר ראשון שלנו. בנוסף, השקנו קורסים החדשים לתואר ראשון טכנולוגיה בבניית בניין, עיצוב גרפי, בין השאר.

בשנת 2009, התחלנו להציע את הקורס לארכיטקטורה ואורבניזם, אשר נותן רקע מוצק ויש מוקד ההבחנה על אחריות סביבתית.

עוצמות אחרות מרפאות שלנו והמעבדות שלנו מצוידים במכשור טכנולוגי מתקדם ביותר והסגל שלנו מאוד מנוסה ומוסמך. ללמד מחויבות, אנו דורשים מסירות ולחייב את התלמידים ומורים ותוצאות חיפוש המתמיד לחדשות ועדכונים בתחום.

אנו נמצאים כעת אחד המוסדות הטובים ביותר להשכלה הגבוהים בארץ, המשלב אתיקה מקצועית ידע מוצק ושתמיד הולכים לפי החידושים של השוק הגלובלי, המציעים יותר מ -60 קורסים לתואר ראשון לתואר ראשון וטכנולוגיה, קורסים לתארים מתקדמים Lato סנסו ומובן צר, באדם, באזורי הבריאות, עסקים, תקשורת, מדעים משפטיים, תוכניות קורסים ושותפויות מדויקת ותיירות, בין יתר, וכמה ארכה בברזיל ובחו"ל. שנת 2012, שנה של סגר UNICID, מסומנת רגע של התרחבות של המוסד, שהפך לחלק מחינוך הצלב הדרומי, שחובר על ידי Cruzeiro מכללת do Sul, סאו פאולו - SP; Universidade Cruzeiro do Sul, סאו פאולו - SP; מרכז האוניברסיטה מודול, Caraguatatuba - SP; אוניברסיטת פרנקה, פרנקה sp; מרכז האוניברסיטה הפדרלית המחוזית, ברזיליה - DF, סן סבסטיאן המכללה, סן סבסטיאן - SP; הפקולטה Caraguatatuba, Caraguatatuba - SP; אוניברסיטת גבירתנו של מרכז החסות, Salto ו- ITU - SP, ועיר אוניברסיטת סאו פאולו, סאו פאולו - SP, איחוד כוחות ויצירת פעולה חזקה יותר, תחרותי ויכול להציע אפשרויות טובות יותר חינוכיות להכשרת הסטודנטים שלנו

אמשיך לכתוב היסטוריה של הישגים והצלחה גדולים!

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

תכנית לימודים מאפשר שותפויות עם מספר תחומים והכשרת serviçosExcelência: הדירוג הגבוה ביותר במשרד החינוך הברזילאי (MEC) ומיקום אופטימלי בEnade 2010. ... [+]

על הקורס תכנית לימודים מאפשר שותפויות עם מספר תחומים והכשרת serviçosExcelência: הדירוג הגבוה ביותר במשרד החינוך הברזילאי (MEC) ומיקום אופטימלי בEnade 2010. השייכים לאזור הבריאות המוכר של האוניברסיטה של ​​העיר סאו פאולו - יש UNICID במהלך ביו-רפואת תכנית לימודים מודולרית. ההצעה היא לשלב דיסציפלינות בסיסיות ודיסציפלינות קליניות ביחידות, כגון מודול התוקפנות וההגנה, העוסקות פתולוגיה תוכן, מיקרוביולוגיה, אימונולוגיה, פרזיטולוגיה בין outros.Metodologia שונה. הגישה כולה לתוכן תכנית לימודים משתמשת מתודולוגיה פעילה של הוראה ולמידה יכולה לעורר ביו-רפואי בעתיד לפתח חשיבה ביקורתית מכינה אותו לתחום המקצועי. לכן, אנו ממליצים לתלמיד ללמוד ללמוד וללמוד על ידי עושה, מקבלים profissional.Parcerias הכשרה והסמכה ובכך יותר טוב עם מכוני מחקר ומעבדות. בדרך זו, תלמידי גישה לחינוך שלם שיאפשר להם לעבוד בשותפות עם מכוני מחקר, תעשיות פיתוח טכנולוגיות, מעבדות אבחון משלימות וחיזוי של מחלות בבני אדם, כמו גם ניתוח מזון סביבתי ו, מחקרים / ניתוחים גנטיקה של אדם וביולוגיה מולקולרית. תאוריה לעשייה! בנוסף, השלמת תכנית בריאות הבינתחומי בקהילה (Pisco), שדות שהפעילות הן הגדרות הקהילה, צוותי תכנית הבריאות באוניברסיטת המשפחה ושירותים רפואיים ראשוניים, לאפשר לתלמידים בקשר מתמיד עם אוכלוסייה והפרקטיקה של המקצוע. מכין אותם ובכך לשרת את הקהילה, שילוב צוותי בריאות ציבור, ביצוע תכנון, פיקוח ובקרה של תוכניות בריאות למניעת האיכות doenças.Infraestrutura ומעבדות מודרניות. האוניברסיטה מפגישה תשתיות באיכות הגבוהה ביותר, עם מעבדות מודרניות, כמעבדה הצעירה קליני ניתוח, אשר תורמת להוראה, מחקר, בריאות ושירות לקהילה, עם מצוינות ואיכות טכניות. ... [-]
ברזיל סאו פאולו
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

השייכים לאזור בריאות UNICID המוכר, בית הספר לרפואה משתמשת בשיטת הוראה-למידה שונה, ממוקד-תלמיד. ... [+]

על הקורס מצוינות בחינוך: הדירוג הגבוה ביותר במשרד החינוך הברזילאי (MEC). השייכים לאזור בריאות UNICID המוכר, בית הספר לרפואה משתמשת בשיטת הוראה-למידה שונה, ממוקד-תלמיד. למידת החקר (PBL - הלמידה מבוססת בעיה) מאפשרת גישה בין-תחומית ומקיפה למצבים בריאותיים של האוכלוסייה, תוך שימת דגש על היחס האנושי ומוסר במקצוע והמטופל, בתוך המציאות של מערכת Unified הבריאות של ברזיל (SUS) . מההתחלה, התלמיד עודד לפתח חשיבה קלינית וללמוד לקבל החלטות המבוססות על ראיות מדעיות. בנוסף, מבצע פנימייה במוסדות הבריאות הטובות ביותר בעיר, כגון בית החולים לעובדי מדינת המדינה, בית החולים לילדים של ישו העירוני ילדים ובית החולים ליולדות ליאונור מנדס דה בארוס. יישום מעשי בתרחישים שונים: יחידות בריאות בסיסית, מרפאות חוץ, חדרי מיון ובתי חולים של מורכבות בינונית וגבוהה. ... [-]
ברזיל סאו פאולו
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
12 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית