קרא את התיאור הרשמי

MERCY SANTA CASA דה סאו פאולו

האחים של סנטה Casa de Misericordia דה סאו פאולו הוא בת מאות שנות מוסד, ממוצא פורטוגזית, מוקדש, מאז המאה השש-עשרה, סיוע ליתומים, קשישים, עניים וחולים. מילת רחמים כוללת את התחושה הרגשית "לשים חסד, לב," המעשים לטובתם של אחרים. במשך זמן רב, זה היה בית החולים היחידים בעיר ובמידה שהסנאט פול הרחיב את אופקיה והאוכלוסייה גדלה, היה צורך להזמין מקום רב יותר לבית ולטפל בחולים.

בשנת 1884, בית חולים חדשים נפתח "בArouche הגבוה" על ידי איתור מעודכן, באותו המקום. בשנת 1912, ד"ר ארנלדו ויירה דה קרבאליו, מנהל קליני של בית החולים, שהוגש לנציב תלונות ציבור האחים פרויקט שעוגן בהוראת מדעי רפואה בבית החולים. בשנת 1913, החינוך הרפואי ביוזמת בפקולטה לרפואה וכירורגיה של. לפיכך, בית החולים של בית הקודש היה המקום הראשון להכשיר רופאים ומנתחים במדינת סאו פאולו.

באמצע שנתי ה -1930, עם הקמתה של אוניברסיטת סאו פאולו (USP), הכיסאות הקליניים של הפקולטה לרפואה של סאו פאולו בשימוש במחלקות של Santa Casa, והקורס "ד"ר ארנלדו "שולב בUSP, שיסוד כיסאות הועברו לבניין בשדרות Doutor ארנלדו בשנת 1945.

משינה 1933, סטודנטים מהמוסד הוראה רפואית אחר גם נהנו ממוצעי למידה בבית החולים מרכזי: בית הספר לרפואה של פאוליסטה, האוניברסיטה הפדרלית עכשיו של המדינה סאו פאולו (Unifesp), עד שנתי ה -50 ותחילת הפעילות בית החולים ראשון שנבנו באופן בלעדי עבור החינוך של המדינה, בית החולים סאו פאולו. באותו עשור היחידות של בית החולים Clinicas של USP היו להיות מופעלות ותלמידיו הועברו למתקן החדש.

לעובדות ההיסטוריות אלה, בית החולים של בית הקודש היה מקום הולדתו של בתי הספר לרפואה הראשונה בסאו פאולו. ייעוד זה להוראה, מחקר וסיוע התעקש והביא טענות היסטוריות לרופאי עתיד חזרו להשתתף בה. נכון לעכשיו הם נפגשו בממוצע מעל 8000 איש ביום בכל ההתמחויות רפואיות, עם יותר מ -1,200 מיטות זמינות לקבלה. חודשי מבוצעים מעל 90,000 ביקורים במרפאות חוץ וביקורים בחדר מיון 80,000 אחר, על 4000 אשפוזים, 3,000 פעולות ו -300 000 בדיקות במעבדות שלה ו -50 000 בדיקות בשירותים מצוינים של אבחון הדמיה. טיפול החירום בכל ההתמחויות ושירותי מורכבות גבוהה נלקח כהפניה באזורנו.

נקודת המבט, הפרופיל שלך, המחויבות שלך פילנתרופי הטיפול, מציע שכספים שהתקבלו בעמידה במערכת אחידה הבריאות (SUS) ורפואית המשלימים הושקעו בחזרה בבתי החולים שלהם, כך מוסד quadricentenária זה, לשמור את המידע העדכני ביותר ציוד רפואי, יחד עם אנשי מקצוע מיומנים, מציע האוכלוסייה של ברזיל לטיפול הרפואי הטוב ביותר האפשרי.

מכללה למדעי רפואה של הבית הקדוש של הסנאט פול

באוקטובר 1962, אז נציב תלונות הציבור, ד"ר Christiano Altenfelder סילבה, נלהב של הרעיון של יצירת בית הספר לרפואה, אמרה המועצה המנהלית שאושרה הקמתה של המכללה למדעי רפואה של פאולוס הקדוש הוא בית (FCMSCSP). הפורמט הדידקטי הוקם על ידי איגוד הרופאים של בית הקודש, בראשותו של פרופ 'אמיליו Athié, נלהב נוספת של רעיון בית הספר. שניהם כדין נחשבים המייסדים של בית ספר זה. הוא מאופיין כפרטי, פילנתרופי, ללא מטרות רווח, מנוהל על-ידי הקרן ארנלדו ויירה דה קרבאליו (HCVF).

ב -24 במאי 1963, שניתנה בכיתה ההשבעה של סטודנטים לרפואה בפקולטה למדעי רפואה של סנטה קאסה דה סאו פאולו על ידי פדרו ז'ורז' קלאמון האקדמי, רקטור האוניברסיטה של ​​ברזיל. ההכרה הרשמית של הקורס שהונפקה על ידי צו מס '62044 הפדרלי, מיום 4 ינואר 1968. המנהל הראשון של המוסד היה הפרופסור אמיליו Athié ואת הפוסט הזה כבר תפוס על ידי מורים אחרים, ומאז 2011 בבימויו של פרופ 'Valdir גולין, תלמידו לשעבר של הפקולטה.

בשנת 2000, משרד החינוך אישר את הקמתו של קורס סיעוד עם "" הקונספט ותחילת פעילות דידקטית בשנת 2001. באותה שנה, התואר הראשון בריפוי בדיבור אושר על ידי מתחיל את הפעילות החינוכית בשנת 2002, גם עם כיתה "" על ידי MEC. בשנת 2008, פעילות הייתה ביוזמת טלרפואה, מתן קורסים קצרים למוסדות רפואיים, כמו גם קורסים למידה מרחוק בפריסה, באמצעות אגף מערכות מידע שלה.

החל משינה 2015 החל את פעילותם של שתי מכללות טכנולוגי, מערכות ביו-רפואית, ורדיולוגיה, התמקד באימון מבצעי של מומחים בהתקנה, טיפול, ותיקון של ציוד גבוה ותחכום מתקדם בשימוש נרחב בסביבה רפואית בבית חולים, והמפיקים של ציוד הדמיה. נכון לעכשיו, רוב הסגל שלה בוגר הפקולטה, כמו גם החברים של שירותי בית החולים, עובד או תופסים עמדות פיקוד. כרגע יש 374 פרופסורים ורופאים 284 (75.9%), 77 (20.6%) ותואר שני 13 מומחים (3.5%), המלמדים 1,122 תלמידים בחמישה קורסים לבוגרים, 205 תלמידים מהקורסים לתארים מתקדמים "במובן צר" ו1,650 תלמידים של קורסים לתארים מתקדמים "Lato סנסו".

הוכנס במתחם בית החולים של האחים של סנטה Casa de Misericordia דה סאו פאולו, בית הספר למדעי רפואה של סנטה קאסה דה סאו פאולו הוא בין המוסדות להשכלה הגבוהים הטובים ביותר בארץ לרפואה כפי שהוערך על ידי משרד החינוך (Enade) בשנת 2013. תרומתם לפיתוח בבריאות היא שמעידה מחקר מדעי רב, שניהם בסיסיות כאזור קליני, עם כ -40 קבוצות מחקר רשומות במשרד המדע והטכנולוגיה. תלמידים ומורים לפתח מוכרים פעילויות מחקר טכנו-מדעי בגופים שונים כגון בית חולים מרכזי, בית החולים סאו לואיס גונזגה, מרכז משולב לבריאות נפש, בריאות-בית הספר מרכז Barra Funda ובית החולים הגריאטרי Dom Pedro II.

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Certificate

Faculdade de Ciências Médicas da Santa Casa São Paulo (FCMSCSP)

הסיעוד לתואר ראשון כמובן, פקולטה למדעי רפואה של סנטה קאסה דה סאו פאולו החל את הפעילות הדידקטית ופדגוגית שלה ב -26 במרס 2001. ... [+]

במהלך

הסיעוד לתואר ראשון כמובן, פקולטה למדעי רפואה של סנטה קאסה דה סאו פאולו החל את הפעילות הדידקטית ופדגוגית שלה ב -26 במרס 2001. יסודות קורס אחיות מקורקעים בבני אדם, המתמקדים בקידום טיפול, בריאות, המניעה ובריאות בתחומים שונים.

יש כמובן מבנה פדגוגי בקנה אחד עם שינויים מדעיים וחברתיים הנוכחיים, להכשרת אנשי מקצוע מוסמך לעבודה בשוק העבודה הנוכחית ולהתמודד עם האתגרים הקשורים לבריאות ציבור. מההתחלה, התלמיד עובר ניסיון מעשי אינטנסיבי במתחם בית החולים של האחים של סנטה Casa de Misericordia דה סאו פאולו, המספק מסוגל לפעול באופן מלא ובפיתוח הכישורים הדרושים כדי לממש את המקצוע צורה אתית ואנושית.... [-]

ברזיל סאו פאולו
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

M.D.

Faculdade de Ciências Médicas da Santa Casa São Paulo (FCMSCSP)

הארגון המבני ודידקטי של הרפואה לתואר ראשון קורס מבוסס על תכנית לימודים חדשניות עם מחלקות, שבו הדיסציפלינות הקשורות מקובצים כדי לייעל את הוראה וימנע חריגות בירוקרטיות וכספ ... [+]

במהלך

הארגון המבני ודידקטי של הרפואה לתואר ראשון קורס מבוסס על תכנית לימודים חדשניות עם מחלקות, שבו הדיסציפלינות הקשורות מקובצים כדי לייעל את הוראה וימנע חריגות בירוקרטיות וכספיות וgigantismos וניהול מבוסס על הכשרון ולעבור הפקודה. תכנית חסרת תקדים כזה בברזיל בשנת 1963 בעקבות אחרים, אחרי החוק של הוראות ובסיסים חינוך 1968. תכנית הלימודים מתמקדים בהכשרה של רופאים כלליים, הומניסטי, מבט ביקורתי ורעיוני.... [-]

ברזיל סאו פאולו
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית