קרא את התיאור הרשמי

סלסו ליסבון נולד בעיר ריו דה ז'נרו בתחילת המאה ה -20. הבן של מורים, הוא החל את חייו מקדיש את עצמו בפוליטיקה כמו מועצה ו המחוקק המדינה בשנת 1950. באותו זמן, הוא פתח פרויקטים של הרלוונטיות כלכלית וחברתית, מיוזמתה, נוסד ומתוחזק Vista Recovery המרכז בלה והרווחת עבודה לקטינים. להקטין את אי השוויון חברתי באמצעות חינוך איכותי היה חלום, החלום שלך.

בשנת 1964, הוא נטש פעילות פוליטית לייסד הברזילאי Atheneu קולג ', שמטרתה חטיבת ביניים ותיכון. המשך החלום שלה, שנוצר בשנת 1971, ליסבואה סלסו האגודה באוניברסיטה. איחוד סיפור ההצלחה שלה בשנת 1998, המוסד לכבוש את עמדת המרכז האוניברסיטאי, מציע, בנוסף לקורסים בניהול, סיום לימודים על הבריאות והסביבה.

סלסו Lisboa הוא במרכז האוניברסיטאי הטוב ביותר עבור הבריאות ואיכות החיים בריו דה ז'נרו. עם 45 שנות קיומה, המכון הכשיר יותר מ -20,000 סטודנטים בקורסים לתואר ראשון שלה. ישנם 14 אלף מ"ר של תשתיות בקמפוס יחיד בלב צפון אזור, מול תחנת אוטוסטרדת סמפאיו:

80 כיתות לימוד מחולקות 5 רחובות 18 מעבדות עבור שיעורים מעשיים 4 מעבדות מחשבים 3 אולמות כושר רב ספורט אקדמיה הספרייה

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

הקורס לפסיכולוגית סלסו ליסבון נועד לאפשר פסיכולוגים ואנשי חינוך להתערב בתחום חברתי, מתן הכשרה משולבת מבחינת multidisciplinarity, גמישות ויצירתיות, מתוך תצוגה נוכחית של פס ... [+]

הקורס לפסיכולוגית סלסו ליסבון נועד לאפשר פסיכולוגים ואנשי חינוך להתערב בתחום חברתי, מתן הכשרה משולבת מבחינת multidisciplinarity, גמישות ויצירתיות, מתוך תצוגה נוכחית של פסיכולוגיה.

הכשרת פסיכולוגים

קורס הפסיכולוגיה של סלסו ליסבון הטופס מקצועי הכללי עם התמחות דגש בפסיכולוגיה תאגידי בפסיכולוגיה קלינית. מהתקופה -7 תלמידים יכול לבחור בין שני דגשים: פסיכולוגיה קלינית (EC) ופסיכולוגיה מוסדית (EI).... [-]

ברזיל ריו דה ז'נרו
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
10 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Celso Lisboa - O sucesso custa menos do que você imagina