קרא את התיאור הרשמי

ראשית באזור, מנהיג ברוסיה, מוכר בעולם

Kursk State Medical University ( KSMU ) הוא אחד המפעלים הרפואיים המובילים בחינוך ברוסיה. יותר מ -40 אלף רופאים, רוקחים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות האחרים הוכשרו ל -83 שנות קיומה.

פעילות האוניברסיטה מתבצעת בהתאם לדרישות תקני המדינה ותקנים בינלאומיים בתחום האיכות, הניהול וההוראות של האיגוד האירופאי לבטיחות איכותית בחינוך הגבוה.

המועצה הציבורית העצמאית "איכות אירופית" רשמה את KSMU בין מאה אוניברסיטאות הרוסית הטובות ביותר. מדי שנה, KSMU מוכיח את יעילותו אשר באה לידי ביטוי על ידי תוצאות הניטור של משרד החינוך והמדע של הפדרציה הרוסית. השיגו דרגות גבוהות בדירוגים הרוסיים והבינלאומיים של האוניברסיטה, כגון; דירוג האוניברסיטה העגול (RUR) שנערך על ידי המועצה המדעית והתעשייתית האירופית, דירוג בינלאומי ARES, סוכנות דירוג RAEX (מומחה RA), האוניברסיטה הלאומית דירוג ועוד.

מאז שנת 2016 KSMU עובדת באופן פעיל כחלק משלושת האשכולות הרפואיים האקדמיים: מערב אירופה, Stomatological, ו Chemicopharmaceutical.

כיום לומדים באוניברסיטה תשעה עשר אלף (19 אלף) לומדים באוניברסיטה: שבעה אלפים (7000) תלמידים מקבלים השכלה גבוהה, כ -900 סטודנטים - השכלה מקצועית משנית, למעלה מ -600 תושבים ודוקטורט, למעלה מעשרת אלפים (10000 ) מומחים לבריאות הציבור והשכלה גבוהה. בין התמחויות הגדולות של ההשכלה הגבוהה לימדו באנגלית בינוני הם; רפואה כללית, רפואת שיניים, בית מרקחת, כלכלה, ניהול, עבודה סוציאלית וביוטכנולוגיה.

KSMU יש תשעה (9) מבנים חינוכיים / קמפוסים מרוהטים עם ציוד מודרני. הכשרה של התמחויות של השכלה מקצועית גבוהה יותר מתמשכת מתבצעת ב שתים עשרה (12) הפקולטות של האוניברסיטה, כולל שישים וחמש (65) מחלקות. מחלקות קליניות הממוקמות על בסיס מוסדות רפואיים. Medico-Pharmaceutical College of KSMU מבצע מימוש של תוכניות חינוך מקצועי משני. 132 רופאים ו 408 מועמדים למדע לוקחים חלק בתהליך החינוכי ובחקר האקדמי.

פתרון הבעיות הנוכחיות של מתן מערכת הבריאות על ידי צוות מוסמך, השמדה של מחסור בצוות וחוסר איזון בארגונים רפואיים, מתן טיפול רפואי ראשוני, האוניברסיטה ליישם טכנולוגיות חינוכיות חדשניות כגון; יישום מערכת החינוך המתמשך של אנשי מקצוע בתחום הבריאות ובמיוחד על הקרקע של יצירת מודולים חינוכיים אינטראקטיביים הסמכה מומחים.

84074_KSMU01.jpg

נקודת המפתח היא בשיפור מתמיד של הידע והמיומנויות המקצועיים לאורך כל החיים, פיתוח מקצועי מתמיד והרחבת מקצועני הבריאות ניתנים למימוש תוכניות חינוכיות להשכלה גבוהה - תכניות לישיבה, תוכניות נוספות של הכשרה מקצועית ופיתוח מקצועי.

ב KSMU אימון נעשית ב 35 התמחויות של תושבות, 350 תוכניות של הסבה מקצועית ופיתוח מקצועי. באתר האוניברסיטה יש פורטל "חינוך רפואי מתמשך". בשנת 2017 ו 2018 היו מאומנים 794 KSMU בוגרי שהגיעו אלינו הכשרה מ 20 ישויות טריטוריאליות של הפדרציה הרוסית. כולם עברו בהצלחה את הליך ההסמכה של מומחים ראשיים נגד סטנדרטים תעסוקתיים "רופא מקומי כללי" ו "רופא ילדים כללי".

אימון סימולציה מתפתח באוניברסיטה. מרכז ההסמכה, הדמיית הדרכה מצויד 13 מעבדות עם גלגלי שיניים מלאה של רמה I-VI מציאותית.

עבודת המחקר האקדמי, המהווה חלק בלתי נפרד מפעילות האוניברסיטה, נועדה להכשיר את צוותי ההוראה הרפואיים, המדעיים, וכן את ביצועם של מחקרים יסודיים ויישומיים בבעיות ביו-רפואיות תיאורטיות וקליניות.

פרויקטים מדעיים מובילים מתבססים על המרפאות הניסוייות-ביולוגיות של KSMU וארבעת מכוני מחקר: מכון מחקר לאפידמיולוגיה גנטית ומולקולרית, מכון מחקר לרפואה ניסיונית, מכון מחקר של פתולוגיה כללית, מכון מחקר לפיזיולוגיה עם ציוד מודרני . דגימות הבנק הביולוגי (דם, דנ"א, רקמות) זמינות מ -10000 חולים עם מחלות שונות בקרן מכון המחקר לאפידמיולוגיה גנטית ומולקולרית.

זה נותן הזדמנות לבצע מחקר מדעי ברמה עולמית, כולל בהקשר של שיתוף פעולה עם ארגונים חינוכיים מדעיים של רוסיה ומדינות זרות.

KSMU יוזמת ומארגנת באופן שוטף ומארגנת כנסים רוסיים ובינלאומיים בנושאי רפואה, בתי מרקחת, פסיכולוגיה ומימוש טכנולוגיות פדגוגיות בתחום החינוך הרפואי.

האוניברסיטה הקדישה תשומת לב רבה למרכיב המדעי של שיתוף פעולה בינלאומי: הישגי מחלקות בתוכניות מחקר מדעי בינלאומיות עם ארגונים חינוכיים, מדעיים ורפואיים באוסטריה, קפריסין, פולין, מולדובה, ביילורוסיה ועוד.

KSMU מאשרת באופן קבוע את מעמדה של האוניברסיטה בעלת מוניטין בינלאומי גבוה. תחומי הליבה העיקריים של שיתוף פעולה בינלאומי הם ייצוא שירותי חינוך, פיתוח ניידות אקדמית של סטודנטים וסגל אקדמי, הסמכה של תוכניות חינוכיות של האוניברסיטה בחו"ל, שלמות התמונה של KSMU בשוק העולמי של שירותי החינוך וכן הלאה. האוניברסיטה משתפת פעולה עם 50 ארגונים חינוכיים, מדעיים ומרפאות רפואיות.

תוכניות החינוך של KSMU מוסמכות ב -15 מדינות זרות. האוניברסיטה היא הראשונה ברוסיה שיש פתח את הנציגות במלזיה (קואלה לומפור).

84076_47581_Screen_Shot_2016-07-28_at_17.19.26.png

כיום, כ - 2600 סטודנטים זרים מ 47 מדינות בעולם לומדים KSMU . מספר הסטודנטים הזרים עולה על 30% בסך אוכלוסיית התלמידים.

KSMU הוא חבר באיגוד הבינלאומי של האוניברסיטאות, איגוד הרופאים הסיניים הרפואיים הסינים ואת האיגוד הבינלאומי של האגודה לחינוך Stomatological.

מורים ומדענים זרים שונים השתתפו בפעילות החינוכית של האוניברסיטה בצורה של ניידות אקדמית.

בחודש יולי 2016 רקטור של KSMU פרופסור VA Lazarenko הוענק על ידי הפדרציה הרוסית צו נשיאותי סדר הידידות בהכרה של פיתוח בריאות, מדע הרפואה ושנים של עבודה מצפונית.

מידע כללי

 • שנת ההקמה: 7 בפברואר 1935
 • סוג המוסד: מדינה (בחסות תקציב הממשלה הפדראלית)
 • שפת ההדרכה: רוסית בינונית או אנגלית בינונית
 • סך הכל אוכלוסיית הסטודנטים: כ - 19,000 אזרחים, המורכבים מתלמידים מקומיים ובינלאומיים, סטודנטים לתואר ראשון וסטודנטים לתואר ראשון.
 • סטודנטים בינלאומיים: 2600 סטודנטים בינלאומיים מ 47 מדינות
 • מוכר / רשום על ידי: WHO, GMC, JPA, MMC
 • שכר לימוד: קבוע לכל אורך התוכנית.
 • משך הקורס: מסלול קדם-אקדמי - 7 עד 12 חודשים, התוכנית הרפואית - 6 שנים, בתי מרקחת ורפואת שיניים - 5 שנים, כלכלה, ניהול, עבודה סוציאלית וביוטכנולוגיה - 4 שנים.
 • תאריכי כניסה: צריכת ספטמבר / אוקטובר, פברואר / מרץ הכנסה

קמפוס תוססת

KSMU ממוקם בלב קורסק סיטי, מה שהופך את כל המתקנים לסטודנטים בינלאומיים במרחק הליכה. KSMU הוא מקום נהדר ללמוד, ליצור חברים חדשים, לקחת חלק בפעילויות ספורט ואירועים תרבותיים או פשוט להירגע בסביבה מגוונת ומסבירת פנים.

תמיכה ושירות סטודנטים

מ נהלי הגירה לענייני בטיחות, המינהל KSMU יסייע להבטיח את הלמידה שלך ניסיון חי בקורסק הוא כמו טרחה חינם ככל האפשר.

ביטוח בריאות

כל הסטודנטים הבינלאומיים יסופקו עם ביטוח בריאות הולם, תקף ברוסיה.

דִיוּר

מסופק לכל תלמידי KSMU .

שירות איסוף שדות התעופה

אחד העובדים של המינהל יהיה בשדה התעופה במוסקבה כדי לפגוש תלמידים חדשים וללוות אותם KSMU .

נציג האוניברסיטה

Trans רוסית החברה הבינלאומית נציג רשמי של KSMU מאז 1994.

קורסים לסטודנטים בינלאומיים

KSMU הייתה האוניברסיטה הראשונה ברוסיה להציע הכשרה מלאה תואר רפואי אנגלית בינוני. תחת המדיום האנגלי, KSMU יש את הזכות להכשיר מומחים בתחום של טרום אוניברסיטה (טרום רפואי) קורס, תואר ברפואה, רפואת שיניים ובתי מרקחת (MD / סטודנט לתואר ראשון) ו בוגר תואר שני.

תלמיד ברמה רגילה (או שווה ערך)

KSMU מספק הזדמנות לסטודנטים עם O- רמת הכישורים או ברמה עם סימני נמוך להמשיך לקראת תוכנית לתואר ראשון על ידי להרשם לקורס טרום אוניברסיטה (מראש רפואי) הצטרף עם בריטניה הענקת גוף ב PRE-U לימודי קרן. משך הקורס 7-12 חודשים יכין אותך ללימודים נוספים ב KSMU .

הנושא שנלמד בקורס הפרה-רפואי אנגלית בינונית:

 1. שפה רוסית
 2. מָתֵימָטִיקָה
 3. ביולוגיה
 4. כִּימִיָה
 5. פיזיקה

סטודנט מראש (או כל שוויון)

מועמדים בעלי תעודת השכלה ברמה גבוהה יכולים להתקבל לתואר (תכנית לתואר ראשון) רפואה, רוקחות או רפואת שיניים (רפואת שיניים) באנגלית.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית
 • רוּסִי

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Kursk State Medical University

הפקולטה מציעה תוכנית של חמש שנים של Stomatology. תהליך ההוראה-למידה נועד להדגיש את פיתוח היכולת המעשית. תשומת לב מיוחדת ניתנת להתפתחות האישיות וההרגלים של התלמידים, תוך ה ... [+]

הפקולטה לסטומטולוגיה נפתחה באוניברסיטה Kursk State Medical University בשנת 1997. כיום יותר מ -300 סטודנטים מאומנים בפקולטה.

הפקולטה מציעה תוכנית של חמש שנים של Stomatology . תהליך ההוראה-למידה נועד להדגיש את פיתוח היכולת המעשית. תשומת לב מיוחדת ניתנת להתפתחות האישיות וההרגלים של התלמידים, תוך הדגשת מיומנות אישית המהווה גורם מפתח לקריירה מוצלחת.

תוכנית הלימודים

התלמידים לומדים מקצועות כלליים (כימיה, ביולוגיה, מתמטיקה, פיזיקה, אנטומיה, פיזיולוגיה וכו ') במהלך השנים האקדמיות הראשונות והשניות. מאוחר יותר, ניתנת תשומת לב רבה יותר לתחומים חדשים בחקר המרקחת: ביולוגיה מולקולרית, ביוטכנולוגיה, ביו-פרמצבטיקה וביו-פרמצבטיקה. ההיבטים הקליניים של בית מרקחת מודרני מקבלים דגש חזק מדי שנה. תוכנית הלימודים כוללת 6 חודשי הכשרה מעשית בבתי המרקחת הציבוריים ובבתי החולים.... [-]

רוסיה רוסיה און ליין
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Kursk State Medical University

לימוד רפואה באנגלית בינוני באחד המפעלים הרפואיים המובילים בחינוך ברוסיה. אין צורך בקורסים "פרה-רפואיים" כפי שתוכנית הלימודים מספקת הכללה. זה שש שנות עבודה במשרה מלאה של י ... [+]

הסגל הוקם בשנת 1935. מאז יותר מ -20,000 רופאים הוכשרו על ידי סגל ההוראה. בין בוגרי הסגל בכל השנים, יש 120 ד.ס. ו יותר מ 650 Ph.D. בוגרים רבים הקימו בתי ספר חדשים ומגמות מדעיות מקוריות. אלה הם אקדמאים של האקדמיה הרוסית למדעי הרפואה VN Nikolaeva-Menshikova, VS Ryabtsev, Yu.K. Skripkin, VG Gostishev, המקביל, חברי RAMS AF Bykovsky, VL Guryev, אישור Skobelkin, G.Ye. אוסטרוברחוב.

לימוד רפואה באנגלית בינוני באחד המפעלים הרפואיים המובילים בחינוך ברוסיה. אין צורך בקורסים "פרה-רפואיים" כפי שתוכנית הלימודים מספקת הכללה.... [-]

רוסיה רוסיה און ליין
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Kursk State Medical University

בית הספר לרוקחות הוקם בשנת 1966. הפקולטה מכינה את התלמידים לקריירה בבית המרקחת תוך הבנה מעמיקה של תרופות ומחלות. תכנית הלימודים מקדמת אינטראקציה בין רוקחים ואנשי מקצוע בת ... [+]

בית הספר לרוקחות הוקם בשנת 1966. הפקולטה מכינה את התלמידים לקריירה בבית המרקחת תוך הבנה מעמיקה של תרופות ומחלות. תכנית הלימודים מקדמת אינטראקציה בין רוקחים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות. תוכנית הלימודים של בית המרקחת מציעה תוכנית מקצועית בת חמש שנים המובילה לתואר פרמצבטיקה.

שיטת הוראה

בתי הספר נלמדים בסמסטרים, כל אחד מהם מסתיים בבחינות או במצגות. הלימודים כוללים הרצאות (30% מתכנית הלימודים) וסמינרים / מפגשים מעשיים, המהווים את שיטות ההוראה העיקריות ומהווים 70% מהתכנית כולה. כל קורס כולל הרצאות, סמינרים, עבודת מעבדה, עבודה קבוצתית קטנה, פעילויות מבוססות תרגול, ומשימות. באמצעות מודל מערכות הגוף כהקשר משולב להוראה, תוכנית הלימודים נועדה לשבור את המחסומים בין דיסציפלינות, ולסייע לתלמידים ללמוד בצורה יעילה יותר. ההוראה משולבת, מקלה על חשיפתם של תלמידים למדעי היסוד וליישומם המקצועי בהקשר של טיפול בחולה. זה יהיה נתמך על ידי התמקדות הולכת וגוברת על הלמידה הקשורים בפועל, כפי שמעידים מיקומים ו-מבוסס סימולציה מבוססי למידה, כמו גם ניסיון נוסף בפועל הניתנים בבית.... [-]

רוסיה רוסיה און ליין
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Pre-Med

Kursk State Medical University

קורסי ההכנה ללימודי רפואה ומדעים מתקיימים במרכז הקדם-אוניברסיטאי שלנו מיועד לתלמידים המחזיקים ברמת O- או בכל מקביל. ... [+]

קורסי ההכנה ללימודי רפואה ומדעים מתקיימים במרכז הקדם-אוניברסיטאי שלנו מיועד לתלמידים המחזיקים ברמת O- או בכל מקביל.

בסוף התוכנית, הסטודנטים יקבלו תעודה כפולה, KSMU Pre-University

התוכנית הבינלאומית לחקר הבריאות שלנו מותאמת אישית ליעדי הלמידה ולמטרות של כל קבוצת תלמידים.

האירוח מסופק באכסניית הסטודנטים הסמוכה. שכר לימוד משתלמת.

למה לבחור KSMU ?בית הספר לרפואה מס '1 הרוסי עם למעלה מ 80 שנים של חוויות ההוראהשיטות למידה אפקטיביות של קבוצות קטנותמוכר על ידי WHO, GMC, JPA, MMC6 שנים קורס לימודי רפואה שנערך באנגליתעלינונוסדה בשנת 1935 עם יותר מ 80 שנים של חוויות בהוראת רפואההאוניברסיטה הראשונה ברוסיה להציע תוכנית רפואית מלאה במדיום אנגליתדרגה ראשונה בין האוניברסיטאות הרפואיות של רוסיה ב RUR World University Rankings 2018בסביבות 2,650 סטודנטים בינלאומיים מ -50 מדינות ברחבי העולם לומדים כיום באוניברסיטה... [-]
רוסיה רוסיה און ליין
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
7 - 12 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
Kursk State Medical University
C/O Mohammed Chahine
Karl Marx No.3, Main Campus, office 127
Kursk city, index: 305041

Russia Online, RU