קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת ניקוסיה הוא, מוסד עצמאי, שיתוף חינוכי הזדמנות שווה בחינוך שלישוני, המשלב את האלמנטים הטובים ביותר בחינוך מערבי, תקני איכות ופילוסופיה בינלאומית.

ממוקם בניקוסיה, בירת קפריסין, אי שנמצא בצומת של שלוש יבשות, האוניברסיטה הפכה במהירות למרכז חינוך גלובלי. בינלאומי בפילוסופיה, האוניברסיטה מארחת סטודנטים מכל רחבי העולם, בסביבת למידה רב-תרבותית, קידום ידידות, שיתוף פעולה והבנה.

האוניברסיטה רודפת מצוינות בחינוך באמצעות סטנדרטים גבוהים הוראה, בסביבה אקדמית שיפור מתמיד. חוץ מזה הוראה בכיתה, האוניברסיטה מציעה הזדמנויות לתלמידים להיות מעורב במגוון רחב של פעילויות, כולל מועדוני סטודנט, ספורט, הרצאות וימי עיון ציבור כולו.

האוניברסיטה מעורבת באופן פעיל בפרויקטים של מחקר אירופיים ומקומיים כשותף וכמוסד תיאום. בנוסף, אוניברסיטת ניקוסיה קיבלה אישור לאמנת אוניברסיטת ארסמוס והוא משתתף רשמי במערכת האירופית העברת אשראי (רישומם). אוניברסיטת ניקוסיה גם מעורבת באופן פעיל בקהילה עם קמפיינים לגורמים שונים, ובכלל זה שמירה על איכות סביבה. בהכרה על עבודה זו המוסד קיבל את הפרס היוקרתי "Global 500" מהאומות המאוחדות. דוגמאות נוספות לשירות קהילה כוללות קמפיינים למלחמה ברעב בעולם וגיוס כספים למטרות ראויות. בפרויקט מתמשך, אסירים עזרה פרופסורים לרכוש ידע ומיומנויות במחשוב, אמנות ופסיכולוגיה.

מסורת אקדמית מעודדת את רוב האוניברסיטאות בעולם לאמץ את שמה של העיר המארחת אותם. ואכן, זה קורה כמעט ככלל כאשר העיר בשאלה קורה להיות עיר הבירה. אוניברסיטת ניקוסיה גאה בקשרים והמעמד ששמו מעביר. לשם כך, האוניברסיטה מחויבת לשמירה על מיקומה בחזית חינוך, מחקר ושירותים חברתיים; בקנה אחד עם המוטו המתמשך של המוסד: "המצוינים בחינוך".

ההיסטוריה שלנו

אוניברסיטת השורשים של ניקוסיה התאריך חזרה עד 1980 ומוסד קודמו, Intercollege. מתחיל קטן, בניקוסיה, בירת קפריסין, Intercollege תחילה הכין תלמידים לעבור בהצלחה את בחינות חיצוניות של גופי חינוך מקצועיים, תוך זמן קצר לאחר שהחל להציע תוכניות הלימוד שלה. בעניין של כמה שנים, במכללה שהתרחבה מאוד פעילותה, והוסיף שני קמפוסים בשתי ערים גדולות האחרות, מתפתח ל" מכללה הגדולה והמכובדת ביותר בקפריסין "(על פי סקרי דעת חוזרות ונשנות של חברות מחקר עצמאיות).

סטטוס האוניברסיטה

אוניברסיטת ניקוסיה יצאה בשנת 2007, בעקבות שינויים בחקיקה המקומית הרלוונטית ותהליך הסמכה מקיף. דרך ארבעת בתי הספר שלה, האוניברסיטה מציעה מגוון רחב של תוכניות אקדמיות של מחקר, בשתי רמות לתואר שני לתואר הראשון ו( ראשון, שני ותואר דוקטור). Intercollege נשאר מוסד עמית, המשלימה את היצע המחקר של האוניברסיטה באמצעות תוכניות המשך מקצועיות וקצרות שלה, ובאמצעות מגוון רחב של תוכניות משותפות בשותפות עם אוניברסיטאות בבריטניה.

האוניברסיטה הפרטית המובילה בקפריסין

היום, אוניברסיטת ניקוסיה היא האוניברסיטה העצמאית המובילה בקפריסין; התוצאה של עבודה קשה ושיטתית על ידי כל, הממשל, הסגל וצוות, כמו גם, את התרומה הכוללת של המוסד להשכלה גבוהה, לא רק בקפריסין, אלא גם באזור. זה הוא שיאו של מסע מתמשך, שהחל לפני יותר מ- 30 שנים, והקים את האוניברסיטה כספק מוביל שלישוני חינוך בקפריסין - בקנה אחד עם המוטו המתמשך של המוסד: "מצוינות בחינוך".

בית הספר לרפואה הראשונה בקפריסין

בשנת 2011, באוניברסיטה של ​​ניקוסיה קובעת בית הספר לרפואה הראשונה בקפריסין, ומשיקה את בוגר כניסת 4-השנה MBBS תכנית (התואר הראשון ברפואה והתואר הראשון בניתוח), התכנית הרפואית הראשונה בקפריסין, בשיתוף פעולה עם ג'ורג 'הקדוש של, האוניברסיטה של לונדון, אחד מבתי הספר לרפואה המובילות בבריטניה.

אוניברסיטת בית הספר לרפואת ניקוסיה מציעה כעת תוכניות הלימוד הבאות: 1. תואר דוקטור לרפואה (MD) 6 שנות undergraduateentry הוענק על ידי האוניברסיטה של ​​ניקוסיה 2. תואר שני ברפואת משפחה לרופאים הוענקו על ידי האוניברסיטה של ​​ניקוסיה 3. סנט ג'ורג ', אוניברסיטת לונדון הראשון ברפואה והתואר הראשון בניתוח (MBBS), תואר ברפואה בריטי בוגר כניסה של 4 שנים שהיא באיכות המובטחת על ידי המועצה הרפואית הכללית בבריטניה. תואר זה מוצע במסגרת הסכם זיכיון.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • יווני

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

University of Nicosia Medical School

יש סנט ג'ורג 'היטב הגיע מוניטין כבחירה פופולרית ותחרותית לתלמידים פונים לרפואה. תכנית הכניסה לתואר השני נוצרה בשנת 2000 כדי למשוך מועמדים בוגרים שכבר היה תואר ושחוו את הח ... [+]

מבוא לתכנית

יש סנט ג'ורג 'היטב הגיע מוניטין כבחירה פופולרית ותחרותית לתלמידים פונים לרפואה. תכנית הכניסה לתואר השני נוצרה בשנת 2000 כדי למשוך מועמדים בוגרים שכבר היה תואר ושחוו את החיים בעולם שמחוץ לחינוך. כמובן משך עניין נפוץ והוכר במהירות ברחבי בריטניה כחלוצים, חדשני וחדשני.

עכשיו כמובן כבר שונו ושופר - התוצאה של משוב מתלמידים וצוות לאורך השנים. הפילוסופיה מאחורי הקורס בנויה סביב גישה ממוקדת-תלמיד כלפי למידה בשילוב עם הלימוד דרך חוויה. זה מרוכז מבוסס בעיה ומטופל, מההתחלה של הקורס. מקבלות מיומנויות קליניות ותקשורת את החשיבות המגיע להם, סימולציה להיות סיוע הוראת מפתח - אם מדומה חולים, בובות, או סימולציות מבוססות מחשב מורכבים המדינה של האמנות. E-learning הוא עוד כלי למידה חשוב, תלמידים יש גישה למשאבי אתר אינטראנט וספרייה של סנט ג'ורג '. רפואת הבסיס המדעי חזק הדגיש במהלך הקורס, אבל במיוחד בשנתיים הראשונות. בית הספר בקפריסין מצויד בחדר נתיחה חדש ללמוד אנטומיה באמצעות דגימות prosected, הדמיה, מודלים אנטומיים ולמידה בעזרת מחשב.... [-]

קפריסין ניקוסיה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

M.D.

University of Nicosia Medical School

בית הספר לרפואה הראשון בקפריסין מציע תואר 6 שנים ברפואה למסיימי תיכון: ... [+]

6-שנה לתואר ראשון כניסה

בית ספר לרפואה ראשון בקפריסין מציע תואר 6 שנים ברפואה למסיימי תיכון:

תכנית לימודים חדשניים עם חשיפה קלינית מוקדמת ניסיון בחינוך רפואי בינלאומי מתקנים חדשים, היי-טק סיוע כספי פרופיל תכנית מטרות כלליות

תכנית זו של מחקר מספקת לתלמידים את ההזדמנות כדי לקבל חינוך איכותי ברפואה. מטרות התכנית הכלליות הן: (1) כדי להכשיר את התלמידים לעיסוק ברפואה המבוססת על ראיות מדעיות.... [-]

קפריסין ניקוסיה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MSc

University of Nicosia Medical School

האתגרים-אם הבריאות של היום חיזוק מערכות בריאות, שיפור איכות הטיפול בחולה שלנו, או שיפור גישה לטיפול רפואי-דורשים טיפול ראשוני חזק. ... [+]

תעודה לאחר תואר ראשון ותואר שני ברפואת המשפחה

בית הספר לרפואה הראשונה שהוקמה בקפריסין מציעה תעודה לאחר התואר ראשון (PgDip) והאב (MSc) ברפואת משפחה:

תארים אקדמיים הוענקו במקביל על ידי אוניברסיטה של ​​ניקוסיה וסנט ג'ורג ', אוניברסיטת לונדון תכנית ההמשך לפיתוח מקצועי מובנה לרופאים עובדים בהגדרת הטיפול הראשונית מועבר דרך פורמט למידה מעורבב המשתמש e-learning גמיש ההזדמנות להיות חבר הבינלאומי של בריטניה הקולג 'המלכותי של רופאים כלליים (RCGP) מבוא לתכנית ... [-]
קפריסין ניקוסיה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
18 - 60 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית