קרא את התיאור הרשמי

נוסדה על ידי החברה של ישו בשנת 1623 , היא אוניברסיטה קתולית, מוכר על ידי ממשלת קולומביה, שמטרתה לשרת את הקהילה האנושית, במיוחד קולומביה, המבקשים להקים חברה מתורבתת יותר, משכילה יותר צודקת, בהשראת ערכי הבשורה.

הוא מקדם הכשרה מקיפה של אנשים, ערכים אנושיים, פיתוח והעברת מדע ותרבות, ולתרום לפיתוח, הדרכה, ביקורת בונה ושינוי חברתי.

האוניברסיטה הראשונה בקולומביה עם הסמכה מוסדית

משרד החינוך , באמצעות החלטה 1320, זיכה את 12 יוני 2003 ב Pontificia Universidad Javeriana , לתקופה של שמונה שנים.

ההחלטה מדגישה כי האוניברסיטה "השיגה רמות איכות מספיקות, כך שעל פי הכללים המסדירים את העניין יוכר בפומבי עובדה זו באמצעות פעולה רשמית של הסמכה מוסדית".

משימה

אוניברסיטת Javeriana הוא מוסד קתולי להשכלה גבוהה, שנוסדה ומנוהלת על ידי החברה של ישוע, מחויבת עקרונות חינוכיים והנחיות של הישות המייסדת.

מומחי הוראה, מחקר ומצוינות שירות כמדינה משולבת אזורים, האוניברסיטה הבין-לאומית ובין-תחומית, ומציעה:

  • שילוב אינטגראלי של אנשים הבולטים באחריותם האנושית, האתית, האקדמית, המקצועית והחברתית הגבוהה;
  • יצירה ופיתוח של ידע ותרבות בראייה קריטית וחדשנית להשגת חברה צודקת, צודקת, מכובדת, מכובדת, מכובדת, מכובדת, מכובדת, מכובדת, של כבוד האדם.

    מס '576 מועצת האוניברסיטה, 26 באפריל 2013 הסכם ( הסכם הורדה )

התוכניות מועברות ב:
  • Spanish (Colombia)
  • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

PhD

Pontificia Universidad Javeriana

דוקטורט בתוכנית אפידמיולוגיה קלינית מבקש לספק חוויות אקדמיות המאפשרות את הכשרתם של החוקרים עם היכולת לבצע ולהדריך באופן עצמאי תהליכי חקירה התורמים לקידום הטיפול הקליני וה ... [+]

דוקטורט בתוכנית אפידמיולוגיה קלינית מבקש לספק חוויות אקדמיות המאפשרות את הכשרתם של החוקרים עם היכולת לבצע ולהדריך באופן עצמאי תהליכי חקירה התורמים לקידום הטיפול הקליני והבריאותי.

כמשמעת בסיסית של הרפואה הקלינית, הכשרת הרופאים בתחום זה נוטה לכיוון הדור או ההסמכה של שיטות התומכות בראיות, ומאפשרות לבצע תחזיות והתערבויות מוצלחות, מהפרקטיקה הקלינית, על תהליכי מחלות הבריאות.

כך מובן, פעילות המחקר של הדוקטורנטים והרופאים תהיה מכוונת לקראת יצירת שיטות מדויקות, מהימנות ותקיפות יותר ויותר לקבלת החלטות המשפרות את התנאים והנהלים לטיפול בחולה ולקידום בריאות זה מייצג את האפשרות של יצירת שיטות חדשות או מתן תשובות מדעיות לבעיות שנמצאות בפועל קליני.... [-]

קולומביה בוגוטה
ינואר 2020
Spanish (Colombia)
תכנית מלאה
תכנית חלקית
5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Pontificia Universidad Javeriana