קרא את התיאור הרשמי

נוצר בשנת 1872 וממוקם בליון, צרפת, עם קמפוסים בינלאומיים מרובים, בית הספר למנהל עסקי em ליון הוא בית ספר למנהל עסקים אירופאי עליון מוקדש ללימודי המשך לניהול יזמי ובינלאומי. המוסד דורג בראש 100 בעולם התעסוקה עולמית (# 2 בית הספר למנהל עסקים בצרפת, # 64 בעולם) על ידי להשכלה הגבוהה טיימס הבולט בין בתי הספר למנהל עסקים כמה הוענק ברחבי העולם שלוש הסמכות בינלאומיות (AMBA, Equis ו AACSB).

עם אונליין על ידי מבוססת על הרעיון "יצרנית מוקדם" שבו על ידי התלמידים מעודדים מאוד לפתח רוח ולהתנסות היזמות שלהם, בית הספר למנהל עסקים emlyon הוא מקום שבו אתה לטפח את הרעיונות שלך כדי לגרום להם במציאות. היום, להיות יצרנית פירושו שליטת גורלכם, להיות השחקן והיזם של קיומך, את סיפוריהם של עשה זאת בעצמך כדי האם זאת יחד ברוח של שיתוף פעולה. תפיסה זו משקפת את החזון של בית הספר למנהל עסקים emlyon של היזם: יחיד, שמנסה, ניסויים, עושה טעויות, מתחיל שוב ולומד כמו שהם הולכים. היזם מבית הספר לעסקים emlyon היא יצרנית ו מובר מוקדם. הוא יצרנית מוקדם.

הידע שלו באימון מבוסס הוא על תאוריה ועל ניהול חברה ביום-יום.

האיכות הייחודית שלה מושתת על חדשנות בהוראה ובגישה יזמית לחינוך וניהול.

קמפוסים 5

  • em ספר למנהל עסקי ליון ממוקם בסביבה כפרית נעימה רק 15 דקות מהמרכז של ליון. הבניינים המודרניים הממוקמים ב18-דונם פרק גדול לספק 30,000 שטחי המשרדים והוראה מצוידים ברשת WIFI.
  • קמפוס שנחאי - השגשוג הכלכלי בסין, הכח בעולם 3 הגדול ביותר הכלכלי והשילוב ההדרגתי של מודלים כלכליים ותרבותיים באסיה בתהליך הגלובליזציה באופן דרסטי שינו את התפיסה מערבית מסורתית.
  • אתר אולטרה מחובר וחדשני, בקמפוס פריז היא חלק הקמפוס של בית הספר למנהל עסקים em ליון הגלובליזציה approach.The 5,500 מ"ר האוסמן בסגנון ממוקם בלב פריז, ליד "גאר דה ליון" תחנת הרכבת.
  • יש להם ליון הספר למנהל עסקים גם קמפוס ממוקם ב סנט אטיין, צרפת קזבלנקה, מרוקו.

יתר על כן, אזכור התרבותי באירופה ובעולם הדובר האנגלי נמצא בסין מתמודדת עם ערכים וגישות שהם שונים לחלוטין. שמירה על תצפיות אלה בחשבון, קמפוס זה מטרתו לחשוף את התלמידים לתרבות הסינית בפרט ולתרבות מזרח אסיה בכלל.

הרכב פקולטה וארגון

הפקולטה מורכבת מפרופסורי 113 במשרה מלאה ומאורגנת במחלקות 4:

  • שווקים וחדשנות
  • אסטרטגיה וארגון
  • כלכלה, כספים, בקרה
  • ניהול, משפט ומשאבי אנוש
דירוג בית ספר:

בית הספר לעסקים החינוך Times Higher # 2 בצרפת # 64 בעולם אוניברסיטת התעסוקה העולמי דירוג 2015

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

emlyon business school

תוכנית זו ילמד אותך מתודולוגיות רבות עוצמה לניהול פרויקטים חדשניים ושיתופי פעולה, לספק לך ידע מוצק וזריזות כשמדובר בטכנולוגיות דיגיטליות: נתונים, IoT, אינטליגנציה מלאכותי ... [+]

להיות מומחה מסוגל לנווט בתעשייה של היום מושפע על ידי בינה מלאכותית ושינוי דיגיטלילסטודנטים בעלי תואר ראשון לפחות בכל תחוםMSc אושרה על ידי Conférence des Grandes Ecoles18 חודשים, התמחות של 6 חודשים כללהלימד באנגליתנמסר ליון18 חודשים כדי לקבל מיומנויות טכניות וניהולקבל את המיומנויות לניהול פרויקטים מאתגרים: תוכנית זו תלמד אותך מתודולוגיות רבות עוצמה לניהול פרויקטים חדשניים ושיתופי פעולה, תספק לך ידע מוצק וזריזות בכל הנוגע לטכנולוגיות דיגיטליות: נתונים, IoT, בינה מלאכותית ולהתמקד בבעלות על האתגרים של מערכת אקולוגית זו ובעלי העניין השונים שלה.לפתח היקף גלובלילהבין את הצרכים הספציפיים של תעשיית זה: שינוי חדשנות במערכת האקולוגית הפכו אתגר גדול עבור חברות, חברות ייעוץ, חברות סטארט-אפ בכל מגזרי הפעילות, אבל תעשיית הבריאות יש את הפרטים העיקריים שלה. לפתח את הלך הרוח שיעזור לך לשנות את המגזר באמצעות נתיב למידה חדשני.תכנית... [-]
צרפת ליון הרפובליקה העממית של סין שנחאי פריז הממלכה המאוחדת לנקשייר גרמניה מינכן  + 5 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Discover the emlyon learninghub

We are early makers

כתובת מיקום
emlyon business school
Lyon-Ecully Campus
23, av. Guy de Collongue

Lyon, אוברן-רון-אלפ, 69134 FR
כתובת מיקום
emlyon business school Asian Campus
2F, Global Education Center, East China Normal University
N°3663 Zhong Shan North Road

Shanghai, שנחאי, 200062 CN
כתובת מיקום
emlyon business school
Paris Campus
15 Boulevard Diderot

Paris, איל-דה-פראנס, 75012 FR