קרא את התיאור הרשמי

הפקולטה לרפואה היא הפקולטה לרפואה הצעירה ביותר בצ'כיה. כיום יש בפקולטה כ -1,700 סטודנטים ב -27 תוכניות לתואר שני, עם למעלה מ -400 סטודנטים בשנה. בוגרי הם מצוידים היטב כדי להמשיך קריירה במגוון רחב של מקצועות רפואיים ובריאות. תכנית לימודי הליבה המוצעת על ידי הפקולטה היא 6 שנות מאסטר ברפואה כללית ("תואר שני" זה אינו דורש תואר ראשון קודם); תוכנית זו מעניקה לתלמידים מגוון רחב של ידע ומיומנויות מעשיות הדרושים כדי להמשיך בקריירה ברפואה.

ההוראה בפקולטה מתמקדת בפיתוח מערכי מיומנות מעשיים של התלמידים על ידי שילוב של מעשים מעשיים במערכת ההוראה החל מסמסטר א '. צריכת התלמידים מוגבלת על מנת לאפשר גישה אישית; הכשרה מעשית מאורגנת בקבוצות קטנות, כך שהתלמידים יכולים לחוות קשר אישי עם המטופלים. הפקולטה משתמשת במגוון של ציוד ושיטות הוראה מודרניות, כולל סימולטורים; אנחנו גם מציגה מערכת של שידורים חיים מבתי הקולנוע ההפעלה שנבחרו בבית החולים אוניברסיטת אוסטרבה, שהוא סיוע הוראה יקר. הפקולטה היא גם חלוצית השימוש בשיטות הוראה מבוססות סימולציה באמצעות מולטימדיה, כלי סימולציה מעשית, ומתקני הוראה ניסיוניים.

לסטודנטים יש הזדמנות לבלות חלק בלימודיהם בחו"ל - הן באירופה (יש לנו קשרים עם למעלה מ -40 מוסדות שותפים כחלק מתוכנית ארסמוס +) ומעבר לכך.

הפקולטה פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם בית החולים האוניברסיטאי אוסטראבה (הכולל מספר מחלקות מיוחדות), שני בתי חולים גדולים נוספים באוסטראבה, וכן מגוון של מוסדות רפואיים ומוסדות רפואיים אחרים ברחבי האזור, הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי.

בפקולטה יש נוכחות חזקה בקהילת המחקר הרפואי. צוותי המומחים שלה כוללים את מרכז Obesitology (פיתוח טיפולים להשמנה), המכון לרפואה דחופה (פיתוח תגובות לאירועים פוטנציאליים של טרור ביולוגי וסכסוכים צבאיים, פיתוח שיטות רפואיות וכירורגיות לאסונות מעשה ידי אדם וטבעי), הקליניקה ההמטונולוגית (ניהול גנומי מחקר לזיהוי שינויים גנטיים המתרחשים בחולים עם הפרעות המטולוגיות ומניעת טיפול יעיל) והמרכז למחקר אפידמיולוגי (המתמקד באפידמיולוגיה במחלות זיהומיות ולא זיהומיות וסביבת העבודה והעבודה). סדרי העדיפויות העיקריים של הפקולטה משקפים נושאים בעלי חשיבות מרכזית לבריאות הציבור הן ברמה הארצית והן ברמה האזורית. הסטודנטים בפקולטה מעורבים באופן הדוק במגוון פעילויות מחקר, המשתתפות באופן קבוע בתחרויות מענקי סטודנטים וועידות סטודנטים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • אִיטַלְקִית
  • צ'כיה

מוסד לימודים זה גם מציע:

M.D.

University of Ostrava - Faculty of Medicine

שש שנים זה שדה במשרה מלאה של סיום לימודי תואר שני מכין את הבוגרים למקצוע של רופא. זה נגמר עם תואר דוקטור לרפואה כללית. ... [+]

תוצאות למידה מרכזיות

בוגרים לרכוש ידע של דיסציפלינות ביו, המבנה ופונקציות של איברים בגוף יחידים, הליכי אבחון ומניעה, יכולת להגדיר תכנית טיפול ולבצע אותה. בוגרים חייבים להוכיח ידע מעמיק של דיסציפלינות ביו, גרימה של מחלות של מערכות גוף פרט, אלח דם חיטוי, יכולת לארגן ולהוכיח את הטיפול מנע, אתיקה רפואית, אמות מידה משפטיות בהתאם מקצוע הרפואה. הם להפגין את הידע של הטיפול התרופתי, עזרה ראשונה במקרה של כשל פתאומי של איברים, בעיקר על בסיס זיהומיות ודלקתיות, כשל של מערכת החיסון, אבחון וטיפול של גידולים ומחלות גנטית שנקבע. בוגרים מסוגלים לבצע בדיקה, מצביע, ולפרש תוצאות, אשר נחוצות הגדיר את האבחנה הנכונה, לספק לחולים צעירים ובוגרים עם טיפול רפואי, תקשורת עם מטופלים ובני משפחותיהם, ולשתף פעולה עם מומחי רפואה אחרים, שיטות שימוש טכנולוגיות תקשורת ומידע אלקטרוניות בשפת עולם אחד לפחות, לבחון את המועד הניתן לחולים, ולבצע את הבדיקה הכוללת. כמו כן, בוגרים להשתמש בידע של טכנולוגיות חדישות בפרקטיקה רפואית, להגדיר את הפעולות של בחינה מובילה לאבחנה. הם עושים שימוש בכלי תקשורת מודרניים לרכוש מידע חדש ולהחיל אותו לתוך בפועל, תוצאות נוכחיות בכנסים רפואיים.... [-]

צ'כיה Ostrava
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית