קרא את התיאור הרשמי

קמפוס הבריאות Vinohrady התחיל הפיתוח שלה בתחילת המאה ה -20, עד אז בשולי העיר. בשנת 1902, הקיסר פרנץ יוזף הראשון נחנך בית החולים Vinohrady כבית החולים העיקרי אזרחי מחוזות Královské Vinohrady ו Žižkov. בשנת 1925 במכון הבריאות הממלכתי openin וסביבתו. מוסדות שניהם החלו בקרוב לשחק תפקיד מפתח בפיתוח הבריאות בפראג, בוהמיה וצ'כיה. לפני חלוקת הפקולטה לרפואה בשנת 1953, הוא ההשתתפות במוסדות שמשו לאימונים של סטודנטים לרפואה, בהתבסס על פעילות שיטתית של צוות הראוי לציון שלהם.

של בית החולים Vinohrady, היו כלומר פרופ עיניים יוסף ינקו, מגלה טוקסופלסמוזיס עיניים (M. Jankumi); פרופ של ריאות ניתוח בטן Emerich פולק; המייסד בוריאן פרנטישק פרופ ניתוחים פלסטיים צ'כיים. לאחר מלחמת העולם השנייה: מייסד diabetology צ'כוסלובקיה פרופ Jiří Syllaba, קרדיולוג המפורסם פרופ Vratislav ג'ונאס, מייסד ד"ר להמטולוגיה צ'כיה Jiří Janele, פרופ ' לנוירולוגיה J. Šebek, פרופ ' של E. לרפואה משפטית קנובלוך או ראש doc במוסד הפסיכיאטרי. V. Petráň.

של צוות מכון הבריאות הממלכתי כלומר: פרופ 'איוון Honl, אשר הקים את מכון פסטר הטיפולי הראשון על terrritory של מדינתנו. צוות של מכון זה השתתף בתוכניות ברחבי עולם רבות של ארגון הבריאות העולמי אחרי מלחמת העולם השנייה, בין יתר ב מיגור העולמי של אבעבועות קטנות (פרופ 'קארל Raska). בהתבסס על מסורת כה עשירה, זה היה ריאלי להקים סגל רפואי חדש בקמפוס הבריאות Vinohrady.

הפקולטה שלנו מתייחס למסורת של לימודי הרפואה באוניברסיטת קארל כפי שהוא נוצר אחד מארבעת הנושאים הבסיסיים שעל הקמתו בשנת 1348. מ שנת הלימודים 1882-1883, בפקולטה לרפואה, בדיוק כמו השאר של האוניברסיטה, הייתה מחולקת לשני חלקים - גרמנים וצ'כית. ב -17 בנובמבר 1939 יחד עם כל בתי הספר צ'כיה אחרים, החלק צ'כיה מאוניברסיטת נסגר. הפסקה זמנית זה בחינוך צ'כיה נמשך עד 1945. לאחר מכן, יחד עם השלמה של אונ' גרמנית, הפקולטה לרפואה הגרמניה בוטלה. רכושה הוסגר בפקולטה לרפואה הצ'כית. בשנת 1953 המשרד להשכלה גבוהה חלק את הפקולטה לרפואה בפראג לשלוש פקולטות נפרדות: הפקולטה לרפואה כללית (כולל רפואה שינים), הפקולטה לרפואת הילדים, והפקולטה היגיינה. זה האחרון הפך הפקולטה 3rd הנוכחי לרפואה למעשה 1990.The כי הפקולטה עצמאית חדשה של היגיינה נוצרה בשנת 1953 הביאה כמה שינויים יסודיים: הפקולטה זה נשמר מוקד רפואי בסיסי, על אף שהוא מתמחה בתחומי ההיגיינה מְנִיעָה. מצד אחד התמחות זו מופעלת לפתח בכל ענפי היגיינה ברפואה שלנו שלאחר המלחמה, אך מצד שני היא בעת ובעונה אחת מוגבלת והגביל את היקף מימושה של התלמידים בפרקטיקה הקלינית.

ההוראה הרפואית בבית העידן הקומוניסטי הייתה ממותגת ידי בגישה מבוססת פורמליסטית ו קדר למדי. מאז נובמבר 1989 אנחנו הצלחנו לבצע כל השינויים המהותיים בארגון נדרשי הפקולטה למימוש הרפורמות בתוכניות הלימודים ו מחקר החדשות. שמו של הפקולטה שונתה לפקולטה 3rd לרפואה, אוניברסיטת קארל, אשר הדגיש את המיקוד בכלל העיקרי שלה. Assoc. פרופ 'סיריל Höschl, MD, היה הדיקן הראשון של הפקולטה נבחרה בבחירות החופשיות לאחר המהפכה ב -1989. הסנאט האקדמי הוקם אז יחד עם המועצה המדעית שכיום מגייסת חברים זרים מצטיינים רבים. היו תחרויות עבור כל העמדות המובילות ב בפרט מכונים, מרפאות, לתפקידי אונ' אחרים. תכנית הלימודים עבר ארגון מחדש, כך תכנית המחקר משקפת את הכיוון הכללי של פקולטת שילוב אזור פתח נושאים מונעים. שפע של עובדים ממקטעים מגוונים של משרד הבריאות והאקדמיה למדעים של הרפובליקה הצ'כית מעורב ישירות הפדגוגית וכן פעילויות מחקר של הפקולטה.

בספטמבר 1992 בניין הפקולטה החדש ברחוב רוסקה נפתח. זה בתים בלשכת הדיקן, מחלקות תיאורטיות שונות, מחלקות של היגיינה ונושאי מניעה, ו, ואחרון אחרון חביב, מרכז המידע מדעי, שהוקם בשנת 1992. במאי 1991 גב 'מרגרט מ ברטרנד, פרופסור קנדי ​​של השפה האנגלית, הקים פרס התלמיד המצטיין של הפקולטה להיות מוענק מדי שנה בטקס הסיום. תנאי לימודים ועבודה מדעית השתפרו עם הפתיחה בקומה 6 שזה עתה נבנתה בניין הסגל העיקרי במאי 2000, אדיבים בין יתר המחלקה לתזונה ומעבדות של כימיה וביולוגיה מולקולרית. שיפור נוסף ספג במאי 2006 חלק recontructed של מכללת הסיעוד על רוסק 91 שם המחלקה לאתיקה רפואית, הסיעוד ושפות זרות מבוססות עכשיו. ביקורי Students' בחו"ל הופכים לחלק בלתי נפרד הוראה בפקולטה. השתתפות בתוכניות מדע ומחקר בינלאומיות והרצאות של מומחים זרים לאפשר הפקולטה לפרוש כנפיים ולהקים מלגות מדעיות חדשות תועלת הדדית. זה הופך לפשוט שיפורים באיכות חומר לימוד, מחקרים של שיטות חדשות, נהלים, וגישות, ובכך ליצור תנאים טכניים הכרחיים להשגת רמה גבוהה יותר של חינוך.

ה הפקולטה לרפואה 3rd התייעץ מעלות ולהוראתה לאישים רבים מצטיינים בשלוש השנים האחרונות, בין הבולטים היו: פרופ 'Zdeněk נויבאואר בביולוגיה, דוק. איוון מ האוול בבינה מלאכותית, ופרופ Ľuboslav Stárka באנדוקרינולוגיה. במקביל, כמה עשרות הרצאות של מומחים זרים ידועים התקיימו ביום הכסות של הפקולטה. תן לנו להזכיר לפחות את חתן פרס נובל פרופ 'לנוירופיזיולוגיה J. אקלס, מומחה מפורסם בפסיכיאטריה פרופ' פ 'גרוף, ו daseins-אנליטית פרופ Condrau. כפי שהוצע על ידי המועצה המדעית של הפקולטה, סר קרל ריימונד פופר (1902-1996), epistemologist, חסיד חברה פתוחה, אחד הפילוסופים הגדולים של המאה העשרים, הוענק התואר של דוקטור כבוד ברפואה ב 25 במאי 1994. לימודי 3rd לרפואה היה מפלגת הענקת תואר דוקטור לשם כבוד לאחד ממגלי DNA, חתן פרס נובל, פרופ 'ג'יימס ווטסון. כמו כן, לרגל יום השנה 650 של הקרן צ'ארלס אוניברסיטת הצענו עוד חתן פרס נובל, נוירופיזיולוג ידוע ברחבי העולם, פרופסור הקסלי מבריטניה, יוענק גם דוקטור של כבוד בשנת 1998.

MUDr. פ Čech של הפקולטה שלנו יזם את המיקום של הפלאק כבוד לזכרו של זוכי פרס נובל ברפואה מר וגברת קורים לבתים הולידו ברחובות Salmovska ו Petrska בפראג במסגרת הפרויקט פראג-עיר התרבות האירופית 2000. שיתוף הפעולה בין פקולטות פרט של האוניברסיטה, פקולטות לרפואה בפרט, נמצאת בקו העלייה. האוניברסיטה תומכת בתחרות בריאה בפעילות ספורטיבית בין פקולטות, ותלמידות להשתתף באירועים חברתיים ותרבותיים שונים לא רק במדינה הזאת אבל ובחו"ל. לימודי מפרסם מגזין נוסטרה VITA, המשקפים את החיים האקדמיים של הקהילה וייצוג צדדים שונים של הפקולטה בשני נושאים שונים מבחינה תפקודית: REVUE נוסטרה VITA, אוסף רבעונים של מאמרים, פרשנויות, והשתקפויות, וויטה נוסטרה SERVIS, עלון מידע אשר יוצא על בסיס שבועי. בשנת הלימודים 1991-1992 הפקולטה לקח על סטודנטים זרים רפואה כללית עם דגש על מניעת. שפת ההוראה היא אנגלית. זכויות וחובות של סטודנטים זרים הם שנקבעו בחוזים שנחתמו בין התלמיד לבין דיקן הפקולטה.

דרישות חדשות של הרפואה המודרנית על הרופאים משתקפים תוכנית הלימודים החדשה לרפואה, אשר הפקולטה מיישמת מאז שנת הלימודים 1996-1997.

בסיס ההוראה של 3. LF כולל את Vinohrady Královské החולים הפקולטה, Praha מרכז פסיכיאטרי, בית החולים Na Bulovce, Thomayer החולים, המכון לטיפול באם ובילד, החולים Na Homolce, בבית החולים הצבאי המרכזי לבין המכון הלאומי לבריאות הציבור. מומחים בולטים של האקדמיה הצ'כית למדעי המכון לרפואה קלינית וניסויית להשתתף גם בהוראה.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית
צ'כיה

מוסד לימודים זה גם מציע:

M.D.

Charles University Third Faculty of Medicine

משך הלימודים הממוצע הוא שש שנים. צורת הלימוד היא במשרה מלאה. בוגרי התוכנית מקבלים השכלה רפואית מלאה ומקבלים תואר MUDR. (MD) לאחר סיום הלימודים בהצלחה, המזכה אותם להגיש מו ... [+]

משך הלימודים הממוצע הוא שש שנים. צורת הלימוד היא במשרה מלאה. בוגרי התוכנית מקבלים השכלה רפואית מלאה ומקבלים תואר MUDR. (MD) לאחר סיום הלימודים בהצלחה, המזכה אותם להגיש מועמדות לתפקידים בכל תחומי ההתמחות של MD.

מאז שנת הלימודים תשנ"ז (1996/97), מתקיים שכר לימוד לתכנית לימוד מודרנית ומעודכנת, המאפשרת לתלמידים לקבל ידע משולב בתחומים תיאורטיים ופרה-קליניים. בעיות קליניות נפוצות מוסברות באמצעות למידה מוכוונת בעיות, והכשרה קלינית מתמקדת לא רק ביישום ידע תיאורטי, אלא גם בפיתוח מיומנויות מעשיות. מטרות שכר הלימוד הן בהתאם לתוכנית האירופית לפקולטות לרפואה, Euroskills, בה משתתפת הפקולטה השלישית לרפואה. המחקר בפקולטה השלישית לרפואה תואם ללימודים בפקולטות אחרות.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

PhD

Charles University Third Faculty of Medicine

תוכנית המחקר חוקרת את מנגנוני התגובה החיסונית ברמה התאית והמולקולרית, בתנאים נורמליים ופתולוגיים. תוכנית הלימודים מתבצעת בשיתוף עם המכון לגנטיקה מולקולרית המכון למיקרוביו ... [+]

תוכנית המחקר חוקרת את מנגנוני התגובה החיסונית ברמה התאית והמולקולרית, בתנאים נורמליים ופתולוגיים.

תוכנית הלימודים מתבצעת בשיתוף עם המכון לגנטיקה מולקולרית המכון למיקרוביולוגיה של האקדמיה למדעים של הרפובליקה הצ'כית.

תיאור קריטריונים לאימות והערכה

בחינות הכניסה נעשות בצורה של ראיון בנושא הדוקטורט. תזה, המדגימה את הכישורים הטכניים של המבקש לתכנית לימודים לתואר שלישי, ויכולת לעבוד עם ספרות זרה מיוחדת. הפרויקט מוערך על ידי ועדת המומחים.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Third Faculty of Medicine

ביוכימיה ופאתוביוכימיה עוסקת בעיקר בבעיות ביוכימיות ומולקולריות ביולוגיות של ביו-מקרומולקולות, כלומר חלבונים ואנזימים, שומנים וחומצות גרעין, כמו גם חומרים מבניים וחומרים ... [+]

ביוכימיה ופאתוביוכימיה עוסקת בעיקר בבעיות ביוכימיות ומולקולריות ביולוגיות של ביו-מקרומולקולות, כלומר חלבונים ואנזימים, שומנים וחומצות גרעין, כמו גם חומרים מבניים וחומרים מולקולריים חשובים אחרים במערכות התזונתיים. מטרת המחקר גם מבהירה את חילוף החומרים שלהם ואת תפקידם בוויסות תהליכי חיים כגון הורמונים, נוירוטרנסמיטרים, גורמי גדילה, קולטנים, נוגדנים, מולקולות אותות וכו '.

תחום חשוב מאוד הוא גם מחקר לתוך ממברנות ביולוגיות, מובילי קרום, רכיבים תת-תאים, טרנספורמציות אנרגיה, מטריצה תאיים ואת התפקיד של השליחים השני ויסות התא. המחקר התמקד בתפקידם של רדיקלים חופשיים במונחים של פעילותם כמוטגנים, על מחקר של חומרים רעילים אחרים עבור חומצות גרעין וביומברנות ועל מחקר של קרצינוגנזה ואנתרוגנזה. השדה המתודולוגי דורש ידע של טכניקות בסיסיות, הפרדה ואפיון פונקציונלי של ביו-מקרומולקולות, כמו גם רכיבים ביוכימיים נמוכים של תאים ונוזלי גוף, או טכניקות ביולוגיות מולקולריות, או גידול בתרבית תאים ורקמות.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Third Faculty of Medicine

הביטוי הגנטי ההטרוגני והרגולציה שלו, מניפולציה גנטית של זנים תעשייתיים של מיקרואורגניזמים, דרגה של ביוסינתזה ריבוזומלית של חלבונים. השפעת תחומי הרפואה היישומית (מחלות תור ... [+]

הביטוי הגנטי ההטרוגני והרגולציה שלו, מניפולציה גנטית של זנים תעשייתיים של מיקרואורגניזמים, דרגה של ביוסינתזה ריבוזומלית של חלבונים. השפעת תחומי הרפואה היישומית (מחלות תורשתיות ומדבקות, חיסונים, תרופות חדשות), חקלאות (אורגניזמים מהונדסים, גידול צמחים ובעלי חיים), אקולוגיה וביוטכנולוגיה.

תוכנית הלימודים מתבצעת בשיתוף עם המכון לגנטיקה מולקולרית של האקדמיה למדעים של הרפובליקה הצ'כית.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Third Faculty of Medicine

מטרת המחקר היא הדינמיקה, היחסים והאפיון התפקודי של מרכיבים מבניים בסיסיים של תאים אוקריוטים בתנאים נורמליים - פיזיולוגיים ובתהליכים פתולוגיים, כמו גם במידול שלהם. יתר על ... [+]

מטרת המחקר היא הדינמיקה, היחסים והאפיון התפקודי של מרכיבים מבניים בסיסיים של תאים אוקריוטים בתנאים נורמליים - פיזיולוגיים ובתהליכים פתולוגיים, כמו גם במידול שלהם. יתר על כן, הביטויים הכלליים של תאים פונקציונליים כגון מחזור התא, תנועה וכו ', כולל מנגנונים רגולטוריים שלה. ציון דרך מתודולוגי הוא vytochemie, הכלאה באתרו, מיקרוסקופית אלקטרונים, ניתוח תמונה, ניסוי ביולוגי in vivo ובמבחנה. תוכנית זו חופפת עם מספר תחומים אחרים, במיוחד בביולוגיה מולקולרית, ביוכימיה ופיזיולוגיה.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Third Faculty of Medicine

ביומכניקה היא משמעת מדעית בין-תחומית, אשר מבוססת על ידע מפורט של האנטומיה והביוכימיה של תהליכים רלוונטיים, עוסקת במבנה המכני ובהתנהגות של מערכות חיים ושל אינטראקציות מכאנ ... [+]

ביומכניקה היא משמעת מדעית בין-תחומית, אשר מבוססת על ידע מפורט של האנטומיה והביוכימיה של תהליכים רלוונטיים, עוסקת במבנה המכני ובהתנהגות של מערכות חיים ושל אינטראקציות מכאניות הדדיות. המטרה התיאורטית העיקרית היא ניסוח של כללים תקפים, הן ברמה התאית והן ברמת האורגני, כמו גם ברמה האנושית, הפרטית. הגישה הביו-פיסיקלית וההנדסית המתודולוגית לפתרון משימות נתמכת על ידי ידע ברמה גבוהה של האופי הביולוגי.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Third Faculty of Medicine

נושא תכנית הלימודים בתפיסה של השדות הביו-רפואיים המורכבים הוא נושא התהליכים הפיזיקליים באורגניזם חי, השפעת גורמים פיזיים על אורגניזמים חיים ושימוש בשיטות פיזיות מודרניות ... [+]

נושא תכנית הלימודים בתפיסה של השדות הביו-רפואיים המורכבים הוא נושא התהליכים הפיזיקליים באורגניזם חי, השפעת גורמים פיזיים על אורגניזמים חיים ושימוש בשיטות פיזיות מודרניות בתחומים ביו-רפואיים. ביופיסיקה כמחלקה בין-תחומית מציעה לימודי דוקטורט (Ph.D) לאוניברסיטאות של התמחויות שונות (רפואה, מדעי הטבע, מתמטיקה, פיזיקה וכו ').

תוכנית הלימודים נעשית בשיתוף עם המכון לפיזיולוגיה של האקדמיה למדעים של הרפובליקה הצ'כית.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Third Faculty of Medicine

התוכנית מתמקדת במגוון מלא של מחקר לב וכלי דם. התחומים הקליניים כוללים קרדיולוגיה, קרדיולוגיה ילדים, ניתוחי לב, אנגיולוגיה, ניתוח כלי דם, נוירולוגיה של כלי הדם - וכן תחומי ... [+]

התוכנית מתמקדת במגוון מלא של מחקר לב וכלי דם. התחומים הקליניים כוללים קרדיולוגיה, קרדיולוגיה ילדים, ניתוחי לב, אנגיולוגיה, ניתוח כלי דם, נוירולוגיה של כלי הדם - וכן תחומים תיאורטיים ופרה-קליניים קשורים. החלקים שלהם עוסקים במחקר קרדיו-וסקולרי - אנטומיה, ביולוגיה, אמבריולוגיה, היסטולוגיה, פיזיולוגיה ופאתופיזיולוגיה, כימיה רפואית וביוכימיה, פתולוגיה, פרמקולוגיה, מיקרוביולוגיה, אימונולוגיה רפואית, רפואה מונעת ואפידמיולוגיה).... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Third Faculty of Medicine

Neuroscience תופסת עמדה מיוחדת במערכת המדעית בשל הספציפיות הגבוהה של רקמות עצביות פונקציונליות, אשר שונה באופן משמעותי מרקמות אחרות כמעט בכל הפרמטרים הנצפים בכל הרמות. נו ... [+]

Neuroscience תופסת עמדה מיוחדת במערכת המדעית בשל הספציפיות הגבוהה של רקמות עצביות פונקציונליות, אשר שונה באופן משמעותי מרקמות אחרות כמעט בכל הפרמטרים הנצפים בכל הרמות. נוסף על כך ההטרוגניות העצומה באוכלוסייה הפונקציונלית העצבית והעובדה כי אחד הביטויים הפונקציונליים החשמליים של העולם החיצוני הוא השתקפות של פעילות מנטאלית. מדעי המוח משלבים טווח של תת-תחומים כמו נוירונטומיה, נוירופיזיולוגיה, נוירוכימיה, נוירולוגיה, נוירוכירורגיה ופסיכיאטריה.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Third Faculty of Medicine

תוכנית המחקר הניסוי הניסויי נועד לחקר היסודות התיאורטיים של דיסציפלינות רפואיות המשתמשות בהליכים כירורגיים, הוא המובן הרחב ביותר. נושא המחקר בשינויים מולקולריים, מבניים, ... [+]

מטרת המחקר היא לבחון את היסודות התיאורטיים של דיסציפלינות רפואיות המשתמשות בהליכים כירורגיים במובן הרחב ביותר. נושא המחקר הוא שינויים מולקולריים, מבניים, מטבוליים ופאתופיזיולוגיים של תאים פגומים, רקמות ואיברים המתרחשים במהלך התפתחותם של תהליכים פתולוגיים, אולי עם אינדוקציה ניסיונית שלהם, אשר מושפעים כירורגית. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לנושאים של פיצויים וריפוי מבני רקמות שונים. תהליכים אלה יחקרו בהקשר גנטי, אימונולוגי ואנדוקרינולוגי. על פי ההתמחות הנ"ל, יבוצע ניתוח ניסיוני ללימודי תואר שני בתחומים שונים (דיסציפלינות - ניתוח, אורתופדיה, אורולוגיה, ניתוחים פלסטיים, גינקולוגיה ומילדות, otorhinolaryngology).... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Third Faculty of Medicine

דיסציפלינה מוגדרת פונקציונלית המחקרת פונקציות רגולטוריות של איברים בתגובה והתאמת מערכות ספציפיות של האורגניזם לשינויים בסביבה החיצונית והפנימית במצבים נורמליים ופתולוגיים ... [+]

דיסציפלינה מוגדרת פונקציונלית המחקרת פונקציות רגולטוריות של איברים בתגובה והתאמת מערכות ספציפיות של האורגניזם לשינויים בסביבה החיצונית והפנימית במצבים נורמליים ופתולוגיים. יש דומיננטיות של מעבר ממחקרים על ביטויים עקיפים של תפקודים מסוימים למחקרים על מנגנונים פונקציונליים ורגולטוריים משלהם ברמה התאית והמולקולרית, על מנת להשתמש בידע הנרכש למניעה, לאבחון ולטיפול במחלות אנושיות.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Third Faculty of Medicine

פרמקולוגיה וטוקסיקולוגיה הם נושאים מחקריים החוקר את מנגנוני האינטראקציה של חומרים ותרופות עם מערכות ביולוגיות ומעקב אחר ההשלכות החיוביות והשליליות שלהם על האורגניזם. המטר ... [+]

פרמקולוגיה וטוקסיקולוגיה הם נושאים מחקריים החוקר את מנגנוני האינטראקציה של חומרים ותרופות עם מערכות ביולוגיות ומעקב אחר ההשלכות החיוביות והשליליות שלהם על האורגניזם. המטרה הסופית היא להשתמש בידע זה במניעה, אבחון וטיפול במחלות אנושיות ובעלי חיים. נושא המחקר מקיף את המחקר של שני התהליכים מן הרמה המולקולרית כדי להשפיע על כל הגוף וכן מחקר לתוך הקליניקה בפועל בחולים.

קביעת שיטות המחקר העדכניות ביותר מאפשרת מחקר בין-תחומי ברמת הקולטן, מערכות השליח והעברת מידע גנטי. נוצרו דיסציפלינות חדשות כגון פרמקואקו ביוכימיה, גנטיקה, פרמקו וכלכלה ועוד.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Third Faculty of Medicine

תוכנית המחקר חוקרת את מנגנוני האינטראקציה בין גורמים כימיים, פיזיים וביולוגיים של החיים וסביבות העבודה של האורגניזם. זה משלב גישות מתודולוגיות במיוחד בתחום toxicology, בי ... [+]

תוכנית המחקר חוקרת את מנגנוני האינטראקציה בין גורמים כימיים, פיזיים וביולוגיים של החיים וסביבות העבודה של האורגניזם. זה משלב גישות מתודולוגיות במיוחד בתחום toxicology, ביולוגיה מולקולרית, ואימונולוגיה. זהו הבסיס התיאורטי לתחומי רפואה מונעת, כלומר. היגיינה ואפידמיולוגיה.

תיאור קריטריונים לאימות והערכה

בחינות הכניסה נעשות בצורה של ראיון בנושא הדוקטורט. תזה, המדגימה את הכישורים הטכניים של המבקש לתכנית לימודים לתואר שלישי, ויכולת לעבוד עם ספרות זרה מיוחדת. הפרויקט מוערך על ידי ועדת המומחים.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

Charles University in Prague