קרא את התיאור הרשמי

תלמידים לבחור את הפקולטה שנית למצוינות במחקר ובהוראה היוצאות דופן, בגלל מסורת גאה של ידידות ואחדים בקרב מרצים, סטודנטים וסגל מנהלי, וחווית הסטודנט הייחודית שאנו מציעים. המחויבות שלנו מכין מקצוע מוצלח טיפול רפואי ראשוני או מבוסס חולים עושות הסגל שלנו בחירה יוצאת דופן עבור לימודיך.

מצוינות מחקר והוראה

בפקולטה שנית אתם נהנים ממגע יומיומי עם מדענים בעלי שם עולמי כמו גם מנהיגי מחקר בתחומים רפואיים רבים בצ'כיה. אנחנו בעיקר מתמקדים במחקר בתחומי הגנטיקה האנושית הגנומיקה, אונקולוגיה הילדות המטולוגיה, oncogynaecology, הנוירולוגיה רפואת ילדים. אנחנו בקביעות לפרסם את התוצאות שלנו בכתבי העת המדעית הבינלאומית הטובה ביותר. רבים מן סטודנטי צוות והדוקטורט האקדמיים שלנו הם חתני פרסים לאומיים או בינלאומיים ופרסים, והמומחים המוכרים שלנו לטפל ייצוגי ספורט לאומיים. כל זה מספק לך את ההזדמנות הטובה ביותר של להיות מקצועי בריאות בולטת.

ניסיון של החולים האוניברסיטאי הגדול ביותר בארץ

תלמידים מבלים את רוב ההכשרה המעשית שלהם מוטול חולים האוניברסיטאי, הבסיס הקליני של הפקולטה שנית לרפואה באחד מבתי החולים הגדולים ביותר שפותחו במרכז אירופה. החולים מוטול אוניברסיטת מספק טיפול בכל התחומים הרפואיים לתושבי פראג כולה בצ'כיה. היא מפורסמת בזכות טיפול מטופליה VIP מכובדים, כולל נשיא צ'כיה. יש לו מספר כולל של כ 2 300 מיטות, מתוכן 690 מופיעות בקטע רופאי הילדים, ואילו חלק מבוגרי 1 230 מיטות. מדי שנה, יותר מ -70 000 חולים מתאשפזים החולים, ויותר מ 750 000 מאושפזים מטופלים. סך של 3 000 צוות רפואי מועסק, כולל 800 רופאים. כל המחלקות רופאי הילדים הם מאוד מיוחדים, עם כמה שירותים רפואיים להיות ייחודי בצ'כיה (אונקולוגיה, המודיאליזה, Epileptology, וכו ').

הסטודנטים הכשרה מעשית גם מתקיים Na Bulovce החולים ואת פראג החולים האוניברסיטאי הצבאי.

רופאי ילדים - בונוס המוסף הייחודי שלנו לחינוך רגיל

לימודי שנית לרפואה היסטורית ממשיך הפקולטה רופאי. למרות שהיא מספקת חינוך רפואי כללי לבוגריה מצליחים כמו פנימיים כמו גם רופאי ילדים (או מומחים בתחומים אחרים), הלימודים שמרה על היקף רחב של רופאי הילדים. בהשוואה לפקולטות אחרות, תלמידים יכולים להכיר טוב יותר עם התמחויות ילדים, כגון נוירולוגיה, המטולוגיה, אונקולוגיה, פסיכיאטריה, אורתופדיה, קרדיולוגיה, רפואת שיניים, בין היתר.

המדינה- of-the-art הוראה ולמידה בסביבה

כסטודנט, אתם נהנים מאובזרים ומתקדמים מבחינה טכנית מתקני מעבדה ומכשירי מחקר מתוחכמים. המבנה החדש (שנקרא 'Žížala' - 'שלשול') מספק המדינה- of-the-art מתקני חינוך ומחקר. כל הנבדקים תיאורטי, פרה-קליניים וקליניים לומדים עם שימוש מרובה של טכניקות עַדכָּנִי אורקולי ומחשב.

מתקנים ושירותים מצוינים

אנו שואפים לספק לך את כל השירותים וצוות תומך שאתה צריך בשביל חווה למידה וחיים נהדרת. כסטודנטים, יש לך בבית חדרי הרצאות לרשותכם עם מתקני מחשב המאפשר גישה למאגרי מידע ברשת ביבליוגרפיים, ספרייה מצוידת היטב עם אזורים בספרות הלועזית ורגיעה, חדר קפה מועדון הסטודנטים. רכז 'הבינלאומי הסטודנטים שלנו הוא תמיד מוכן לענות על כל השאלות שלך, לדאוג לצרכים שלך ולעזור לך לפתור בעיות תלמיד-בחיי היומיום.

גישה בודדת וסביבת 'משפחה'

הלימודים שנית מדורגים בין פקולטות קטנות. המרצים הנוחים לעומת סטודנטי 1: 2 היחס (בתכנית באנגלית) גישה אישית לשפר את איכות ההוראה, המאפשרים לתלמידים להרגיש לגמרי בבית בפקולטה. בתור סטודנט בינלאומי, יש לך את היתרון של לדעת בעצם כל הקולגות שלך, כך שאתה יכול לסמוך על ידידותיות ותמיכה בתוך הקבוצה.

הכרה בינלאומית רחבה

התארים מטעם הפקולטה לרפואה שנית מוכרים באופן מלא בכל מדינות האיחוד האירופי ובארצות הברית ברמה הפדרלית. (לקבלת מידע על הליך הרישוי לעסוק ברפואה, יש צורך ליצור קשר עם הגוף המקצועי של המדינה הרלוונטית.)

הזדמנויות מחקר & הכשרת גלובל

כסטודנט מהפקולטה שנית, אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של תוכניות חילוף מחקר והתמחות בחו"ל. אתה יכול לבלות סמסטר או שנת הלימודים כולה בכמה אוניברסיטאות שותפינו באירופה ובעולם; לעבור תקופת התמחות מעשית בבתי חולים ומכונים רפואיים בכל רחבי העולם (לקרוא על חוויות של תלמידינו); או להשתתף במשימות רפואיות הומניטריות.

חדר לפיתוח כשרונות של אחד

אם אתה לא אוהב רק הרצאות שעושים דברים, אלא רוצה להוכיח את הכשרון שלך, אתה תורשה להשתתף ללמד תלמידי בחור צעירים. עד השנה השנייה שלך, אתה יכול להיות שימושי כמו מפגין רפואי בכיתות אנטומיה היסטולוגיה, כמו שאתה קרוב הגיל והמקצוע לתלמידים אחרים ויכול להבין את הבעיות והצרכים שלהם.

קישורי תחבורה מצוינים

מרכז פראג נמצאת במרחק של 15 דקות נסיעה במטרו. היציאה מתחנת המטרו מובילה ישירות אל הכניסה של הפקולטה.

תלמידים מרוצים ובוגרים מוצלחים

על פי הערכה משלהם של ההוראה בפקולטה לרפואה שנית, התלמידים מרוצים בטווח הארוך ובוגרים לבצע בהצלחה בצ'כית בשווקי העבודה בינלאומיות.

חיי סטודנט, בידור ותרבות

סגל מבטיח אווירה נעימה יחסים טובים בין התלמידים והצוות שלו. אגודות הסטודנטים שלנו שואפות לשפר את חיי סטודנט עם אירועים רבים מחוץ למסגרת לימודים, קונצרטים של מוסיקה קלסיות ופופולריים, תערוכות אמנות ותחרויות ספורט, כוללים מסיבת הקיץ מסורתית על ספינה. מטהרים 'שבוע בתחילת השנה הוא הזדמנות תסולא בפז לפגוש סטודנטי הבחור שלך ולהכיר פראג וכן בצ'כיה.

אגודות הסטודנטים Active ומקורי

כחבר של כמה אגודות סטודנט, אתה יכול להשתתף באופן פעיל בכל הפעילויות הללו. מלבד לקיחת חלק באירועים בארגון, אתה יכול לפתח את היצירתיות שלך ככתב או צלם עם Motolák; לסייע בניהול התמחות מעשית בחו"ל עם הפדרציה הבינלאומית של צ'כיה סטודנטים הסתדרויות רפואיות (IFMSA); או לעסוק בתוך קהילת הסטודנטים הבינלאומיים באמצעות איגוד סטודנטים לרפואה בינלאומי (AIMS).

נוחות של מסמכים אלקטרוניים

בשבילך כדי למנוע ניירת מיותרת, אנחנו רצים רבים יישומים אלקטרוניים לרבות יישומי מחקר, הרשמה לבחינה, הערכת הוראת משאבי הוראה אלקטרונית.

ספורט וכושר

כסטודנט, יש לך את ההזדמנות להשתתף במגוון כמלון שנתי קורסי הספורט, וכן קורסי הקיץ והחורף. מרכז הספורט של האוניברסיטה המודרנית Hostivař מספק מתקנים מצוינים עבור-אקווה אירובי, אתלטיקה, כדורסל, Floorball, קיאקים, שחייה, בניית הגוף, סופטבול, כדורעף, גולף, סקווש וטיפוס. אתה יכול לקחת חלק קיאקים, סקי וקורסי אופניים וגם מחזורים שהתקיימו בחוף הים.

אולמות סטודנט נגישים ובמחיר סביר

פראג היא מקום נפלא לחיות ואולמות של מגורי סטודנטים של אוניברסיטת קרל ממוקמים ברחבי העיר. רוב התלמידים שלנו להישאר באולם Kajetánka, הממוקם ליד מניזר Břevnov ופרק ציורי, רק שמונה דקות באוטובוס מהפקולטה וגם במרחק הליכה. הול Komenského ו Hvězda הול גם פופולרי בקרב סטודנטים בינלאומיים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • צ'כיה

מוסד לימודים זה גם מציע:

M.D.

Charles University Second Faculty of Medicine

טווח של MD של רפואה כללית בפקולטה השנייה לרפואה, אוניברסיטת צ 'ארלס בפראג הוא דומה לפקולטות רפואי אחרים בצ' כיה וגם בחו"ל. פלוס הוא שאתה יכול לקבל ידע עמוק יותר בתחום היל ... [+]

הפקולטה השנייה לרפואה מציעה תוכנית לימודים לתואר שני במשרה מלאה ברפואה כללית.

תיאור קריטריונים לאימות והערכה

מבחן קבלה:

בחינת הכניסה תתקיים במועדים ספציפיים בפקולטה לרפואה השנייה, אוניברסיטת צ'רלס, צ'כיה. בנוסף, הוא מתרחש במקומות נבחרים בחו"ל.

בחינת הכניסה מורכבת משני חלקים: מבחן רב-ברירה בכתב וראיון.

חלק ראשון:

מועמדים לקחת מבחן בכתב ברירה מרובה ביולוגיה, פיסיקה, כימיה, לוגיקה (4 x 15 שאלות) המתאים תוכניות הלימודים בבית הספר התיכון. נושאי בחינות הכניסה ודוגמאות לשאלות ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו. למועמדים יש 75 דקות להשלמת הבדיקה. לכל שאלה מוצעות ארבע תשובות אפשריות. ארבע נקודות מוענקות אם כל התשובות הנכונות לשאלה נבחרו וכל התשובות השגויות אינן נבחרות. אין נקודות מוענקות אם יש פער בין הבחירה הסופית לבין התשובה הנכונה. המספר הכולל של נקודות שניתן לרכוש עבור הבדיקה בכתב הוא 240. השלמת בדיקות בכתב מסומנים בעילום שם.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

PhD

Charles University Second Faculty of Medicine

תוכנית המחקר חוקרת את מנגנוני התגובה החיסונית ברמה התאית והמולקולרית, בתנאים נורמליים ופתולוגיים. תוכנית הלימודים מתבצעת בשיתוף עם המכון לגנטיקה מולקולרית המכון למיקרוביו ... [+]

תוכנית המחקר חוקרת את מנגנוני התגובה החיסונית ברמה התאית והמולקולרית, בתנאים נורמליים ופתולוגיים.

תוכנית הלימודים מתבצעת בשיתוף עם המכון לגנטיקה מולקולרית המכון למיקרוביולוגיה של האקדמיה למדעים של הרפובליקה הצ'כית.

תיאור קריטריונים לאימות והערכהתכנית לימודים לתואר שני, כלומר הגשת עותק מוסמך של התעודה באוניברסיטה, או הגברת ההשכלה האקדמית, עד ליום 30 בספטמבר 2019.הגשת טופס הבקשה כולל כל המתחם הרלוונטי, כלומר קורות חיים, הפניה מקצועית, קבלת התשלום של דמי הכניסה עד 30 באפריל 2019הגשת עבודת הדוקטורט עד 30 באפריל 2019סיום בהצלחה של הבחינה, המבוססת על ידע מתאים בתחום המדעי שנבחר.... [-]
צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Second Faculty of Medicine

ביוכימיה ופאתוביוכימיה עוסקת בעיקר בבעיות ביוכימיות ומולקולריות ביולוגיות של ביו-מקרומולקולות, כלומר חלבונים ואנזימים, שומנים וחומצות גרעין, כמו גם חומרים מבניים וחומרים ... [+]

ביוכימיה ופאתוביוכימיה עוסקת בעיקר בבעיות ביוכימיות ומולקולריות ביולוגיות של ביו-מקרומולקולות, כלומר חלבונים ואנזימים, שומנים וחומצות גרעין, כמו גם חומרים מבניים וחומרים מולקולריים חשובים אחרים במערכות התזונתיים.

מטרת המחקר גם מבהירה את חילוף החומרים שלהם ואת תפקידם בוויסות תהליכי חיים כגון הורמונים, נוירוטרנסמיטורים, גורמי גדילה, קולטנים, נוגדנים, מולקולות אותות ועוד. תחום חשוב מאוד הוא גם מחקר על ממברנות ביולוגיות, מובילי ממברנות , מרכיבים תת-תאיים, טרנספורמציות אנרגיה, מטריצה תאיים ותפקיד השליחים השניים בויסות התא. המחקר התמקד בתפקידם של רדיקלים חופשיים במונחים של פעילותם כמוטגנים, על מחקר של חומרים רעילים אחרים עבור חומצות גרעין וביומברנות ועל מחקר של קרצינוגנזה ואנתרוגנזה. השדה המתודולוגי דורש ידע של טכניקות בסיסיות, הפרדה ואפיון פונקציונלי של ביו-מקרומולקולות, כמו גם רכיבים ביוכימיים נמוכים של תאים ונוזלי גוף, או טכניקות ביולוגיות מולקולריות, או גידול בתרבית תאים ורקמות.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Second Faculty of Medicine

הביטוי הגנטי ההטרוגני והרגולציה שלו, מניפולציה גנטית זנים תעשייתיים של מיקרואורגניזמים, מידת הביוסינתזה הריבוזומלית של חלבונים. השפעת תחומי הרפואה היישומית (מחלות תורשתיו ... [+]

הביטוי הגנטי ההטרוגני והרגולציה שלו, מניפולציה גנטית זנים תעשייתיים של מיקרואורגניזמים, מידת הביוסינתזה הריבוזומלית של חלבונים. השפעת תחומי הרפואה היישומית (מחלות תורשתיות ומדבקות, חיסונים, תרופות חדשות), חקלאות (אורגניזמים מהונדסים, גידול צמחים ובעלי חיים), אקולוגיה וביוטכנולוגיה.

תוכנית הלימודים מתבצעת בשיתוף עם המכון לגנטיקה מולקולרית של האקדמיה למדעים של הרפובליקה הצ'כית.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Second Faculty of Medicine

מטרת המחקר היא הדינמיקה, היחסים והאפיון התפקודי של מרכיבים מבניים בסיסיים של תאים אוקריוטים בתנאים נורמליים - פיזיולוגיים ובתהליכים פתולוגיים, כמו גם במידול שלהם. יתר על ... [+]

מטרת המחקר היא הדינמיקה, היחסים והאפיון התפקודי של מרכיבים מבניים בסיסיים של תאים אוקריוטים בתנאים נורמליים - פיזיולוגיים ובתהליכים פתולוגיים, כמו גם במידול שלהם. יתר על כן, הביטויים הכלליים של תאים פונקציונליים כגון מחזור התא, תנועה וכו ', כולל מנגנונים רגולטוריים שלה. ציון דרך מתודולוגי הוא vytochemie, הכלאה באתרו, מיקרוסקופית אלקטרונים, ניתוח תמונה, ניסוי ביולוגי in vivo ובמבחנה. תוכנית זו חופפת עם מספר תחומים אחרים, במיוחד בביולוגיה מולקולרית, ביוכימיה ופיזיולוגיה.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Second Faculty of Medicine

ביומכניקה היא משמעת מדעית בין-תחומית, אשר מבוססת על ידע מפורט של האנטומיה והביוכימיה של תהליכים רלוונטיים, עוסקת במבנה המכני ובהתנהגות של מערכות חיים ושל אינטראקציות מכאנ ... [+]

ביומכניקה היא משמעת מדעית בין-תחומית, אשר מבוססת על ידע מפורט של האנטומיה והביוכימיה של תהליכים רלוונטיים, עוסקת במבנה המכני ובהתנהגות של מערכות חיים ושל אינטראקציות מכאניות הדדיות.

המטרה התיאורטית העיקרית היא ניסוח של כללים תקפים, הן ברמה התאית והן ברמת האורגני, כמו גם ברמה האנושית, הפרטית. הגישה הביו-פיסיקלית וההנדסית המתודולוגית לפתרון משימות נתמכת על ידי ידע ברמה גבוהה של האופי הביולוגי. המחקר מתבצע ברמות שונות, החל במיקרו-ביומכניקה (רמה תאית) ועד מערכות מאקרו חיות (למשל ביומכניקה של בני אדם). ניתן ליישם יישומים ביומכניים במגוון רחב של מדעים ופעילויות מקצועיות.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Second Faculty of Medicine

נושא תכנית הלימודים בתפיסה של השדות הביו-רפואיים המורכבים הוא נושא התהליכים הפיזיקליים באורגניזם חי, השפעת גורמים פיזיים על אורגניזמים חיים ושימוש בשיטות פיזיות מודרניות ... [+]

נושא תכנית הלימודים בתפיסה של השדות הביו-רפואיים המורכבים הוא נושא התהליכים הפיזיקליים באורגניזם חי, השפעת גורמים פיזיים על אורגניזמים חיים ושימוש בשיטות פיזיות מודרניות בתחומים ביו-רפואיים. ביופיסיקה כמחלקה בין-תחומית מציעה לימודי דוקטורט (Ph.D) לאוניברסיטאות של התמחויות שונות (רפואה, מדעי הטבע, מתמטיקה, פיזיקה וכו ').

תוכנית הלימודים נעשית בשיתוף עם המכון לפיזיולוגיה של האקדמיה למדעים של הרפובליקה הצ'כית.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Second Faculty of Medicine

Neuroscience תופסת עמדה מיוחדת במערכת המדעית בשל הספציפיות הגבוהה של רקמות עצביות פונקציונליות, אשר שונה באופן משמעותי מרקמות אחרות כמעט בכל הפרמטרים הנצפים בכל הרמות. נו ... [+]

Neuroscience תופסת עמדה מיוחדת במערכת המדעית בשל הספציפיות הגבוהה של רקמות עצביות פונקציונליות, אשר שונה באופן משמעותי מרקמות אחרות כמעט בכל הפרמטרים הנצפים בכל הרמות. נוסף על כך ההטרוגניות העצומה באוכלוסייה הפונקציונלית העצבית והעובדה כי אחד הביטויים הפונקציונליים החשמליים של העולם החיצוני הוא השתקפות של פעילות מנטאלית. מדעי המוח משלבים טווח של תת-תחומים כמו נוירונטומיה, נוירופיזיולוגיה, נוירוכימיה, נוירולוגיה, נוירוכירורגיה ופסיכיאטריה.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Second Faculty of Medicine

מחקרים מתמקדים בידע של התהליכים הביולוגיים המתרחשים במיקרואורגניזמים ברמה המולקולרית, הסלולרית והמערכת האקולוגית. בוגרי נעשים במיומנות של מחקר עצמאי ועבודה מדעית במיקרובי ... [+]

מחקרים מתמקדים בידע של התהליכים הביולוגיים המתרחשים במיקרואורגניזמים ברמה המולקולרית, הסלולרית והמערכת האקולוגית. בוגרי נעשים במיומנות של מחקר עצמאי ועבודה מדעית במיקרוביולוגיה.

תיאור קריטריונים לאימות והערכהתכנית לימודים לתואר שני, כלומר הגשת עותק מוסמך של התעודה באוניברסיטה, או הגברת ההשכלה האקדמית, עד ליום 30 בספטמבר 2019.הגשת טופס הבקשה כולל כל המתחם הרלוונטי, כלומר קורות חיים, הפניה מקצועית, קבלת התשלום של דמי הכניסה עד 30 באפריל 2019הגשת עבודת הדוקטורט עד 30 באפריל 2019סיום בהצלחה של הבחינה, המבוססת על ידע מתאים בתחום המדעי שנבחר.... [-]
צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Second Faculty of Medicine

מטרת המחקר היא לבחון את היסודות התיאורטיים של דיסציפלינות רפואיות המשתמשות בהליכים כירורגיים במובן הרחב ביותר. נושא המחקר הוא שינויים מולקולריים, מבניים, מטבוליים ופאתופי ... [+]

מטרת המחקר היא לבחון את היסודות התיאורטיים של דיסציפלינות רפואיות המשתמשות בהליכים כירורגיים במובן הרחב ביותר.

נושא המחקר הוא שינויים מולקולריים, מבניים, מטבוליים ופאתופיזיולוגיים של תאים פגומים, רקמות ואיברים המתרחשים במהלך התפתחותם של תהליכים פתולוגיים, אולי עם אינדוקציה ניסיונית שלהם, אשר מושפעים כירורגית. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לנושאים של פיצויים וריפוי מבני רקמות שונים.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Second Faculty of Medicine

דיסציפלינה מוגדרת פונקציונלית המחקרת פונקציות רגולטוריות של איברים בתגובה והתאמת מערכות ספציפיות של האורגניזם לשינויים בסביבה החיצונית והפנימית במצבים נורמליים ופתולוגיים ... [+]

דיסציפלינה מוגדרת פונקציונלית המחקרת פונקציות רגולטוריות של איברים בתגובה והתאמת מערכות ספציפיות של האורגניזם לשינויים בסביבה החיצונית והפנימית במצבים נורמליים ופתולוגיים. יש דומיננטיות של מעבר ממחקרים של ביטויים עקיפים של פונקציות מסוימות למחקרים על מנגנונים פונקציונליים ורגולטוריים משלהם ברמה התאית והמולקולרית, על מנת להשתמש בידע הנרכש למניעת, אבחון וטיפול במחלות אנושיות.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Second Faculty of Medicine

פרמקולוגיה וטוקסיקולוגיה הם נושאים מחקריים החוקר את מנגנוני האינטראקציה של חומרים ותרופות עם מערכות ביולוגיות ומעקב אחר ההשלכות החיוביות והשליליות שלהם על האורגניזם. המטר ... [+]

פרמקולוגיה וטוקסיקולוגיה הם נושאים מחקריים החוקר את מנגנוני האינטראקציה של חומרים ותרופות עם מערכות ביולוגיות ומעקב אחר ההשלכות החיוביות והשליליות שלהם על האורגניזם. המטרה הסופית היא להשתמש בידע זה במניעה, אבחון וטיפול במחלות אנושיות ובעלי חיים. נושא המחקר מקיף את המחקר של שני התהליכים מן הרמה המולקולרית כדי להשפיע על כל הגוף וכן מחקר לתוך הקליניקה בפועל בחולים.

קביעת שיטות המחקר העדכניות ביותר מאפשרת מחקר בין-תחומי ברמת הקולטן, מערכות השליח והעברת מידע גנטי. נוצרו דיסציפלינות חדשות כגון פרמקואקו ביוכימיה, גנטיקה, פרמקו וכלכלה ועוד.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Second Faculty of Medicine

תכנית הלימודים ללימודי דוקטורט בקינסיולוגיה ושיקום מבוססת בעיקר על תואר שני ברפואה, פיזיותרפיה, ארוגותרפיה ותחומי מאסטר או הנדסה אחרים. הידע המדעי שלהם משמש לשיקום (כגון ... [+]

קינסיולוגיה עוסקת בתנועה האנושית, בשליטתה ובלמידה המוטורית שלה ביחס לפרמטרים הביומכניים של המנגנון הקוטומטי. השיקום מתייחס לידע זה כדי לשחזר או לשפר את תפקודי התנועה כאשר מופיעות הפרעות במחלות, פציעות או מומים מולדים.

תכנית הלימודים ללימודי דוקטורט בקינסיולוגיה ושיקום מבוססת בעיקר על תואר שני ברפואה, פיזיותרפיה, ארוגותרפיה ותחומי מאסטר או הנדסה אחרים. הידע המדעי שלהם משמש לשיקום (כגון ביו-רפואי וטכנולוגיה קלינית, הנדסה ביו-רפואית, תותבות, ביו-ליברנטיקה, רובוטיקה וטכנולוגיית מידע). תוכנית הלימודים המוצעת מתמקדת באובייקטיביזציה של הפרמטרים הפיזיולוגיים של הפרעות מוטוריות אנושיות, בזיהוי הגורמים להפרעות תנועה ואפשרות להתערבות טיפולית.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Second Faculty of Medicine

תוכנית המחקר חוקרת את מנגנוני האינטראקציה בין גורמים כימיים, פיזיים וביולוגיים של החיים וסביבות העבודה של האורגניזם. זה משלב גישות מתודולוגיות במיוחד בתחום toxicology, בי ... [+]

תוכנית המחקר חוקרת את מנגנוני האינטראקציה בין גורמים כימיים, פיזיים וביולוגיים של החיים וסביבות העבודה של האורגניזם. זה משלב גישות מתודולוגיות במיוחד בתחום toxicology, ביולוגיה מולקולרית, ואימונולוגיה. זהו הבסיס התיאורטי לתחומי רפואה מונעת, כלומר. היגיינה ואפידמיולוגיה.

תיאור קריטריונים לאימות והערכהתכנית לימודים לתואר שני, כלומר הגשת עותק מוסמך של התעודה באוניברסיטה, או הגברת ההשכלה האקדמית, עד ליום 30 בספטמבר 2019.הגשת טופס הבקשה כולל כל המתחם הרלוונטי, כלומר קורות חיים, הפניה מקצועית, קבלת התשלום של דמי הכניסה עד 30 באפריל 2019הגשת עבודת הדוקטורט עד 30 באפריל 2019סיום בהצלחה של הבחינה, המבוססת על ידע מתאים בתחום המדעי שנבחר.... [-]
צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Second Faculty of Medicine

תכנית הדוקטורט (Ph.D.), שכותרתה "שיטות הדמיה ברפואה", כוללת שיטות איכותיות וכמותיות שונות של ניתוח תמונות בביולוגיה וברפואה. מחקר ופיתוח של טכניקות הדמיה חדשות ונהלים, כמ ... [+]

תכנית הדוקטורט (Ph.D.), שכותרתה "שיטות הדמיה ברפואה", כוללת שיטות איכותיות וכמותיות שונות של ניתוח תמונות בביולוגיה וברפואה. מחקר ופיתוח של טכניקות הדמיה חדשות ונהלים, כמו גם ניתוח, עיבוד, ופרשנות הנתונים, הם הדגיש גם. תוכנית התואר קשורה קשר הדוק ביולוגיה מולקולרית, הדמיה מולקולרית, רדיולוגיה, רפואה גרעינית, פתולוגיה ועוד רבים אחרים יסודות קליניים של ביו - רפואה. אורך הלימוד הסטנדרטי הוא שלוש (3) שנים.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Charles University Second Faculty of Medicine

בוגר יכול לעבד באופן עצמאי ובנושאים ברמה המתאימה מתחום המידע הביו-רפואי. הוא מסוגל ליישם ידע נרכש כחוקר וכמנהל בתחום הביו-רפואה והבריאות, למשל בתכנון והערכה של מערכות מיד ... [+]

בוגר יכול לעבד באופן עצמאי ובנושאים ברמה המתאימה מתחום המידע הביו-רפואי. הוא מסוגל ליישם ידע נרכש כחוקר וכמנהל בתחום הביו-רפואה והבריאות, למשל בתכנון והערכה של מערכות מידע בתחום הבריאות, בתחום הטלמדיסין, מערכות תומכות החלטה, גילוי ידע במאגרי מידע ביו-רפואיים ניתוח נתונים ביו-רפואיים וידע באמצעות שיטות סטטיסטיות ושיטות של בינה מלאכותית. הוא / היא יכולים להיות מועסקים בכל תחומי המחקר ביו וגם ביצירת מידע וידע החברה בתחום הבריאות. את מקומו ניתן למצוא בחברות העוסקות בפיתוח והפצה של מערכות בריאות, ייצור והפצה של ציוד רפואי ותוכנה.... [-]

צ'כיה Prague
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

About the Second Faculty of Medicine

כתובת מיקום
Charles University in Prague
2nd Faculty of Medicine
V Úvalu 84
150 06 Praha 5 - Motol

Prague, Prague, CZ
מדיה חברתית