קרא את התיאור הרשמי

מחקר ב OAMK

מעל 9,000 תלמידים, כולל יותר מ -300 סטודנטים לתואר ראשון, להבטיח כי Oulu University of Applied Sciences (OAMK) הוא מקום חיוני וחדשני ללמוד.

מחקרים ב- OAMK הם חיים בעבודה מכוונת ומשלבים מחקרים תיאורטיים עם מיומנויות מקצועיות. אנו מחנכים אנשי מקצוע מוערכים מאוד כדי לענות על הצרכים של החיים בעבודה הן בפינלנד והן ברמה הבינלאומית.

יש לנו סך של 28 תוכניות לתואר ראשון, מתוכם שלושה מלמדים באנגלית. תוכניות תואר לתת לך את הכישורים והידע שאתה צריך לעבוד כמומחה מקצועי, לעקוב ולקדם את מגמות הפיתוח העדכני ביותר של תחום ההתמחות שלך ולהקים עבור למידה לכל החיים.

העיר אולו מלאה אפשרויות

האוניברסיטה למדעים יישומיים ( OAMK ) היא אחת האוניברסיטאות האטרקטיביות ביותר של פינלנד במדעים יישומיים. ממוקם בצפון מהלסינקי, אזור Oulu הוא אחד האזורים הגדל במהירות הרבה ביותר במדינה. רק טיסה של שעה מהלסינקי וקשר רכבת שלוקח אותך ישר למרכז העיר ודא כי העיר של Oulu יש גישה קלה מדרום פינלנד. עם 200,000 התושבים שלה, האזור הוא מרכז מרכזי של תעשיות הייטק חדשניות, אקדמיה, מדע, שירותים ותרבות.

Oulu יש לימוד מעולה מתקני הוראה עם מגוון רחב של פעילויות זמן פנוי טבע יפה. אזור Oulu הוא יעד תוסס ומעניין לסטודנטים, מרצים ומומחים, הן מפינלנד והן מחו"ל. רק כמה שעות מאפשרויות אקזוטי לפלנד וטיולים לעשות Oulu מקום מצוין עבור חובבי הטבע. אוטובוס יומי חיבורים לאחד מאתרי הסקי הגדולים ביותר בפינלנד, Ruka, במהלך עונת החורף מאפשרים לכל אחד ליהנות מדרונות מושלגים מסלולי סקי.

עובדות מהנה על Oulu

  • מערכת החינוך הפינית מדורגת בין המערכות החינוכיות הטובות בעולם.
  • כמה נשיאים פיניים החלו את דרכם החינוכית באולו, כולל נשיא פרסי נובל לשלום, מרטי אהטיסארי. OAMK גאה להמשיך מורשת זו של חינוך איכותי.
  • לאולו יש מגוון רחב של מומחי ICT. העיר כבר שם בין שבע קהילות אינטליגנטי ביותר wold על ידי קהילת הקהילה Intelligent כמה שנים ברציפות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Master

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

השכלה זו מספקת מדעי עיניים ביו-רפואיים ומתמחים ברמה המתקדמת לגיבוש אבחנה דיפרנציאלית וביצוע תוכניות ניהול מבוססות ראיות באופן עצמאי לרישוי טיפולים לניהול מחלות עיניים. בנ ... [+]

תואר שני בבריאות, אופטומטריה קלינית (MOptom)

בקשה 8-22 בינואר 2020

שכר לימוד 10 000 € לשנה אקדמית

מלגות זמין

דיוויד טרוויס / Unsplash

תואר שני בבריאות, אופטומטריה קלינית (MOptom)

תוחלת החיים עלתה באופן דרמטי בעשורים האחרונים. סדרי העדיפויות בתחום הבריאות עוברים מזיהום וטיפול חריף לטיפול במחלות כרוניות וניהול לקויות. נסיבות אלה מתחילות לאתגר מערכות וספקי בריאות. עלויות עלויות בריאות מביאות את הצורך באסטרטגיות מגוונות לבריאות הציבור. טיפול עיניים עתידי זקוק לאנשי מקצוע קליניים ייעודיים המיומנים לעבוד בצוותי בריאות רפואיים רב תחומיים. הפוך לתואר שני בבריאות, אופטומטריה קלינית ב- OAMK !... [-]

פינלנד אולו
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

OAMK
כתובת
Kotkantie 1 90250 Oulu
90250 אולו, פינלנד
Website
טלפון
+358 20 611 0200