קרא את התיאור הרשמי

Rzeszów היא עיר צומחת, תוססת של כ 192,000 תושבים הממוקם בדרום מזרח פולין. אוניברסיטת ז'שוב, הנמצאת במרחק של 15 דקות הליכה ממרכז העיר, היא אוניברסיטה ציבורית גדולה עם למעלה מ -18,000 תלמידים במשרה מלאה ו חלקית, 2,800 מהם רשומים בפקולטה לרפואה.

הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת רזסוב מציעה מחלקה בת 6 שנים לתואר דוקטור לרפואה (MD). הפקולטה לרפואה תוכנית החוג לאנגלית מבוססת על התוכנית הסטנדרטית של MD במשך 6 שנים, המורכבת משנתיים של קורסים פרה-קליניים ו -4 שנים של השתלמויות וקורסים קליניים בהוראת סגל רפואה באנגלית.

מידע על יישום תוכנית MD 6 שנים

ההוראה הקדם-קלינית וההוראתית באנטומיה, היסטולוגיה ואמבריולוגיה נערכת בבניין המדעי החדש, המצויד באנטומיה, היסטולוגיה, רפואה פלילית ומעבדות פתומורפולוגיה. הבניין המודרני הזה מיועד להכיל 250 תלמידים בכל יום נתון, והשיעורים מחולקים לקבוצות של 10 עד 15 תלמידים. הכשרה קלינית ניתנת בקבוצות של 5 תלמידים. מעבדת האנטומיה ביחידה למדעי מורפולוגיה מצוידת בשולחנות מקצוע עם תאורה כירורגית , מיקרוסקופיה קונפוקלית, טומוגרפיה ממוחשבת לצורכי רפואה משפטית, מודלים תלת מימדיים דיגיטליים דיגיטאליים על שולחן אנטומי וירטואלי, ומעבדה מיקרוסקופית מאובזרת. לכל תלמיד יש גישה לספריית בנקאי נתונים עם שקפים היסטולוגיים של איברים אנושיים.

כמו כן, ניתן לקבל הדרכה בבית החולים קליני מס '1 ובית חולים קליני מס' 2 בבית החולים המחוזי קליני מס '2 (בית החולים המחוזי קליני מס' 2 צמוד לבניין המדעי מורפולוגי) בז'שוב ובכמה בתי חולים מקומיים אחרים המזוהים עם הפקולטה לרפואה. מעל 6,000 אנשי רפואה עובדים בבתי החולים המחוזיים בז'שוב (Rzeszów).

בשנתיים הראשונות ללימודים פרה-קליניים, הסטודנטים ילמדו קורסים באנטומיה, היסטולוגיה, אמבריולוגיה וציטופיזיולוגיה, ביוכימיה, ביופיסיקה, פסיכולוגיה רפואית, פיזיולוגיה, ביולוגיה מולקולרית, מיקרוביולוגיה עם פרזיטולוגיה, אימונולוגיה, גנטיקה, היגיינה ואפידמיולוגיה, טכנולוגיית מידע וביוסטטיסטיקה , עזרה ראשונה, טיפול בחולה, בריאות הציבור, אתיקה רפואית, רופא המשפחה, סיוע חירום.

הכשרה קיץ חובה בהכשרה קלינית בבית החולים מבוצעות לעיתים קרובות בבתי החולים המקומיים שלנו ובארצות אחרות באירופה כגון איטליה וגרמניה.

קורסים קליניים שנלקחו במהלך השנים 3-6 כוללים: פתולוגיה, פתולוגיולוגיה, פרמקולוגיה, טוקסיקולוגיה, גנטיקה קלינית, אבחון הדמיה, דרמטולוגיה וונרולוגיה, מחלות זיהומיות, רפואה אסתטית, אוטולרינגולוגיה, מחלות איברים, מחלות ילדים, מחלות פנימיות, כירורגיה, גינקולוגיה , אבחון מעבדה, נוירולוגיה, רפואת משפחה, הרדמה, רפואה דחופה, אופטלמולוגיה, רפואה גרעינית, פולמונולוגיה, השתלות, פסיכיאטריה, אורתופדיה, נוירוכירורגיה, אורולוגיה, אונקולוגיה, אימונולוגיה קלינית ורפואה דחופה.

בוגר בעל תואר דוקטור מקצועי יש לו הזדמנות לעבוד במוסדות בריאות ציבוריים ופרטיים, מוסדות מחקר ומרכזי מחקר ופיתוח וכן מוסדות העוסקים בייעוץ והפצה של ידע בנושא חינוך פרו-בריאותי.

הפקולטה לרפואה המחלקה האנגלית עוקבת אחר מסורת בית הספר לרפואה של תושבי פולין. תוכנית זו מוצעת בפני בוגרי תיכון מוסמכים שהפגינו מצוינות במדעי הביולוגיה והפיזיקה, והם מסוגלים לעבור הכשרה רפואית קלינית וקליניסטית באנגלית המדוברת והכתובה. המועמדים יוערכו לקבלה על סמך ההיסטוריה האקדמית שלהם וראיון שיעריך את הידע בביולוגיה, בכימיה, בפיסיקה ובאנגלית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

M.D.

University of Rzeszów - 6 Year M.D. Program in English, Faculty of Medicine

תוכנית זו מוצעת בפני בוגרי בית ספר תיכון בינלאומיים בעלי ניסיון בהצטיינות במדעים הביולוגיים והפיסיקליים, והם מסוגלים לעבור הכשרה רפואית קלינית וקליניסטית באנגלית המדוברת ... [+]

Rzeszów היא עיר צומחת, תוססת של כ 192,000 תושבים הממוקם בדרום מזרח פולין. אוניברסיטת ז'שוב, הנמצאת במרחק של 15 דקות הליכה ממרכז העיר, היא אוניברסיטה ציבורית גדולה עם למעלה מ -18,000 תלמידים במשרה מלאה ו חלקית, 2,800 מהם רשומים בפקולטה לרפואה.

הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת רזסוב מציעה מחלקה בת 6 שנים לתואר דוקטור לרפואה (MD). הפקולטה לרפואה תוכנית החוג לאנגלית מבוססת על התוכנית הסטנדרטית של MD במשך 6 שנים, המורכבת משנתיים של קורסים פרה-קליניים ו -4 שנים של השתלמויות וקורסים קליניים בהוראת סגל רפואה באנגלית.... [-]

פולין ז'שוב
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית