Medical University of Lodz

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על מ.ל.

Medical University of Lodz היא האוניברסיטה הציבורית לרפואה הגדולה בפולין. ייעודו מתמקד ב:

  • חינוך סטודנטים לרפואה, רפואת שיניים, בית מרקחת, סיעוד וכן בתחומי רפואה אחרים;
  • חינוך אנשי מחקר (תוכניות דוקטורט);
  • ביצוע מחקר ופעילות מדעית;
  • פיתוח תכניות לתארים מתקדמים.

הוראה רפואית באנגלית החלה בשנת 2003/2004. כיום לומדים מעל 770 סטודנטים זרים ממדינות שונות 6 שנות לימודי רפואה (רפואה), לימודי רפואה מתקדמת ו- DMD (רפואת שיניים) לחמש שנים ומעל 450 סיימו כבר לימודיהם. התוכניות נלמדות כולה באנגלית והן מקיפות מספיק כדי להתקבל בינלאומית.

הַאֲמָנָה

Medical University of Lodz רשומה בספריה הבינלאומית לחינוך רפואי (IMED) המספקת מידע על בתי ספר לרפואה בינלאומיים המוכרים על ידי הגורמים הממשלתיים המתאימים במדינות בהן הם נמצאים.

בפולין זהו משרד הבריאות ומשרד המדע והשכלה גבוהה.

האוניברסיטה שלנו מופיעה גם בספרייה העולמית של בתי ספר לרפואה עם הערת חסות ECFMG®. לשנות הסיום המצוינות בהערת החסות, הסטודנטים והבוגרים שלנו זכאים להגיש בקשה ל- ECFMG להסמכת ECFMG ו- USMLE® כצעד לקראת הסמכת ECFMG.

תעודות הרפואה והרפואת השיניים שלנו כפופות גם להכרה אוטומטית באיחוד האירופי אליו הצטרפה פולין במאי 2004.124200_appointment-book-blur-care-40568.jpg

הִיסטוֹרִיָה

2002 - מיזוג האקדמיה לרפואה צבאית והאקדמיה לרפואה אזרחית

ראשית המאה ה -21 הייתה העת לאחת ההכרזות החשובות ביותר בתולדות ההשכלה הרפואית בלודז '. בסמכות הפרלמנט של פולין, 27 ביולי 2002 התמזג האקדמיה הרפואית האזרחית של לודז 'והאקדמיה לרפואה צבאית ליצירת Medical University of Lodz . בכך הוקם המוסד המשפיע ביותר בפולין להכשרת אנשי רפואה, הן לתחום הצבאי והן לאזרחי. מיזוג זה של שני מוסדות לודז 'העצמאי היה חזרה למצב העניינים עשורים רבים קודם לכן, כאשר היה רק מרכז הוראה רפואי אחד המספק הכשרה אזרחית וגם צבאית. ההכנות לנישואי שני המוסדות התקיימו מאז שנת 2000. בדצמבר אותה שנה הוקמה קבוצת אינטגרציה בין-מוסדית, בה ישבו נציגים מהאקדמיה לרפואה ומהאקדמיה לרפואה צבאית לצד רשויות מהפקולטה לאדם מדעי הבריאות, אוניברסיטת לודז '.

Medical University of Lodz החלה את משימתה ב -1 באוקטובר 2002 . פרופסור אנדז'יי לוינסקי, ד"ר דוקטורנט, מורה אקדמי לתואר שני וארוך טווח של האקדמיה הרפואית בלודז ', נבחר לרקטור הראשון של המוסד החדש בהסכמת שר הבריאות. באפריל 2003 העניקה ועדת הבחירות המוסדית, על פי תקנות בחירות, את פרופסור אנדז'יי לוינסקי, ד"ר דוקטור. תפקיד רקטור האוניברסיטה לרפואה, אותו מילא עד 2008.

מקור: 65 שנות השכלה רפואית גבוהה בלודז 'מאת פיוטר מכלסינסקי וג'רזי סובדי124201_check-up-dentist-doctors-1170979.jpg

אִסטרָטֶגִיָה

משימה

Medical University of Lodz מספקת את התנאים הטובים ביותר לסטודנטים במהלך החינוך. האוניברסיטה עורכת מחקר המאופיינת באיכות יוצאת מן הכלל ותומכת בהתפתחות עובדיה. הוא נענה לדרישות הסביבה, במיוחד חולים וגורמים המספקים שירותי בריאות, על ידי עדכון מגוון שירותי החינוך והמחקר שלה. היא תורמת תרומה משמעותית לפיתוח מערכת הבריאות על ידי קידום סטנדרטים מודרניים של טיפול מונע וטיפול ועל ידי בניית שיתוף פעולה לאורך זמן עם מוסדות המגשים יעדים של בריאות הציבור ברמה האזורית, הלאומית והבינלאומית.

חָזוֹן

Medical University of Lodz תהיה מרכז מחקר ודידקטיקה מוכר ומושך באזור המחקר האירופי המתמקד בקידום מחקר ופיתוח של פתרונות חדשניים בתחום הבריאות לחברה העומדת בפני סוגיות אפידמיולוגיות וסוציו-דמוגרפיות. האוניברסיטה תהפוך לארגון מנוהל בצורה יעילה, תוך ניצול מערכות טכנולוגיות מידע מתמחות, אשר יאפשרו ניהול מיטבי של המשאבים הזמינים. בוגריו יהיו מבוקשים מאוד ומוערכים בשוק העבודה כאנשי מקצוע בעלי כשירות גבוהה ברפואה מודרנית ושומרים על דרישות האתיקה המקצועית.

החזון של פיתוח האוניברסיטה יתממש בהתאם לאסטרטגיית הפיתוח של Medical University of Lodz לתקופה 2015 - 2020.

ערכים

בכל תחומי הפעילות, האוניברסיטה לרפואה מממשת את יעדיה בהתאם לערכים האקדמיים והתרבותיים המסורתיים. האוניברסיטה שואפת לספק חינוך ומחקר באיכות גבוהה. עם זאת, הוא שומר גם על עקרונות החופש וזכויות הקניין הרוחני. במהלך תהליך החינוך מקדמת האוניברסיטה עמדות טובות, מונחות על ידי המטופל וכבוד לזכויות המטופל. עובדי האוניברסיטה וסטודנטים עומדים בסטנדרטים של אתיקה מקצועית ומטפלים בדימוי החיובי של האוניברסיטה. ערכי המפתח של הארגון כוללים פתיחות, איכות ויעילות. Medical University of Lodz היא מוסד פתוח, המיישם סטנדרטים איכותיים לכל תחומי פעילותו ודואג לפיתוח המשאבים שלה וליישום היעיל.

אסטרטגיית הפיתוח של Medical University of Lodz תתממש בארבעה תחומים אסטרטגיים: חינוך, מחקר ופיתוח, שיתוף פעולה בפיתוח שירות שירותי הבריאות, ניהול ופיתוח ארגוני.

מיקומים

Łódź

כתובת
Pl. Hallera 1, 90-647 Lodz
Poland

91 Łódź, לודז ', פולין

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך