VIU - Universidad Internacional de Valencia

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המגזר האוניברסיטאי עומד בפני אחד האתגרים המרתקים ביותר בהיסטוריה שלו, מאז הקמתה של אוניברסיטת בולוניה כמעט לפני אלף שנה. המוסדות האוניברסיטאיים אינם יכולים להתעלם מתמורות הפרדיגמה שהאינטרנט הביא למערכות החינוך.

מוקסם ממספר האפשרויות המוצעות, באוניברסיטה הבינלאומית של ולנסיה (VIU) אנו חושבים כי אנו עומדים בפני הזדמנות ייחודית, קשורה קשר הדוק לאחד המאפיינים הבסיסיים של כל אוניברסיטה, האופי האוניברסלי שלה.

מעולם לא היה זה כל כך פשוט להפיץ ולשתף ידע או ניגודיות ההתקדמות המדעית. הכלים לתקשורת מקוונת מתרבים, ולפתע, הכיתה הופכת למרחב פתוח אך אישי והקמפוס הוא מקום מפגש וירטואלי לסטודנטים ממדינות ותרבויות שונות החולקים את השפה האוניברסלית של הטכנולוגיה. של תקשורת.

באוניברסיטה הבינלאומית של ולנסיה (VIU) אנחנו אובססיביים לחקור את השטחים החדשים, כי הפיתוח הדיגיטלי נפתח לנו. מעולם לא היתה אוניברסיטה כל כך חברתית. כאשר המרחק הגיאוגרפי, הצרכים המקצועיים או הכלכליים כופים על הדאגה של האוניברסיטה, האינטרנט פתח דלת ללמידה איכותית.


כיצד לפספס הזדמנות זו! אם התפקיד של האוניברסיטה הוא היסוד כדי להבטיח חברות חופשיות יותר מפותח, האוניברסיטה הבינלאומית של ולנסיה (VIU) מחויבת לפתח את תפקידה והפך התייחסות בינלאומית בעולם דובר ספרדית. איך? ממה שאנו מכנים 7 עמודות האוניברסיטה הבינלאומית של ולנסיה (VIU):

תכונות אלה כבר הפכו את האוניברסיטה הבינלאומית של ולנסיה למוסד מוביל בחידושים פדגוגיים למרות הנוער, עם היכולת לחשוב ולפעול באופן יצירתי, אבל לחלוק עם המוסדות הקלאסיים יותר כבוד השכלה גבוהה אופי האוניברסיטה יותר מסורתי

במובן זה, האוניברסיטה הבינלאומית של ולנסיה (VIU) מציעה קטלוג של תארים אקדמיים ותואר שני ממוסגרים שבעה תחומי ידע: חינוך, מדע וטכנולוגיה, מדעי הבריאות, עסקים, אמנות ומדעי הרוח, משפטים ותקשורת שבו כותרות להתקיים מסורתי עם החינוך החדשני ביותר, מוגדר להציע לתלמידים שלנו הזדמנויות מרובות כדי לשפר את כישוריהם ואת המיומנויות הטכנולוגיות ולהגדיל את העסקתם.

כמעט 7,000 תלמידים מ -58 לאומים שונים בוחרים את המתודולוגיה הדיגיטלית הבלעדית שלנו, תפיסת אימון המיועדת להתאמה מהירה לשינויים בשוק העבודה, למטב את משאבי התלמידים וליצור סינרגיות עם רשת משתפי הפעולה שלנו ברמה העסקית והחברתית. .

המנזר הוא הציר הבסיסי לעיצוב החוויה האוניברסיטאית שלנו. זהו צוות, המורכב מאנשי מקצוע פעילים ואנשי אקדמיה ידועים, מחויבים למתודולוגיה שלנו ומודעים היטב לצורך לסייע לסטודנטים להעריך את זמנם ומשאביהם.

ברוכים הבאים האוניברסיטה הבינלאומית של ולנסיה (VIU), האוניברסיטה היום חיוני למחר.


מי אנחנו?

האוניברסיטה הבינלאומית של ולנסיה (VIU) היא אחת האוניברסיטאות המקוונות המובילות בעולם דובר ספרדית, מוכר על ידי משרד החינוך הספרדי, התרבות והספורט. מערכת אבטחת האיכות הפנימית שלה נקבעת על פי העקרונות שנקבעו בתוכנית ה- AUDIT של הסוכנות הלאומית להערכת איכות והסמכה (ANECA), אשר תואמים את הקריטריונים והנחיות של אזור ההשכלה הגבוהה האירופית.

האוניברסיטה הבינלאומית של ולנסיה (VIU) הוא אחד האוניברסיטאות המקוונות המובילות בעולם דובר ספרדית. עם יותר מ 6,900 סטודנטים של 58 לאומים, האוניברסיטה הבינלאומית של ולנסיה (VIU) מציעה תארים, מעלות תואר ותארים משלה בהתפתחות מתמדת במטרה להתאים את פרופילים מקצועיים חדשים וצרכים בשוק. הפקולטה מורכבת מיותר מ -800 מורים שמשלבים ברובם את עבודתם האקדמית עם פעילות מקצועית המאפשרת להם ידע עדכני. האוניברסיטה מציעה מעקב אישי באמצעות מורה אישי, במתודולוגיה שלה מתמקדת בפיתוח של יכולות של התלמיד, עם שיעורים מקוונים לחיות את האפשרות של אינטראקציה בין המורים והתלמידים. בנוסף, כל השיעורים נרשמים בכיתה וירטואלית לצפייה מאוחר יותר.


אנחנו מכינים את תלמידיו של היום לעולם המחר

אנחנו אוניברסיטה צעירה אשר חולקים את הכבוד להשכלה גבוהה עם האוניברסיטאות הקלאסיות ביותר. קהילה של מומחים כיום, סטודנטים ומורים, שחשים כי מערכת החינוך הנוכחית צריכה להתפתח.

תוכנית הלימודים, החללים, הכלים, התפקידים והתשתיות מציעים הזדמנות לערך וליצירתיות לעצב את החוויה האוניברסיטאית החדשה.

הצעת ההוראה שלנו כוללת תארים, תארים לתואר שני ותואר שני שאנו מרחיבים מדי שנה במטרה להציע לסטודנטים הכשרה מלאה ומעודכנת בהתאם לצורכי ההכשרה של השוק.


האוניברסיטה הבינלאומית של ולנסיה שייכת Grupo Planeta, ההוצאה הספרדית הראשונה תקשורת קבוצת הון המשפחה. הוא מוביל מגוון רחב של שירות של תרבות, הכשרה, מידע ובידור אורקולי.

מאז הקמתה של העריכה Planeta בברצלונה, בשנת 1949, הקבוצה משלבת מסורת עסקית מוצקה עם קיבולת גדולה לחדשנות ולייעוד רב לאומי ברור. קבוצת פלנט מרחיבה את הייעוד הבינלאומי שלה משורש חזק באירופה ובאמריקה הלטינית. הנוכחות בלמעלה מ -25 מדינות דוברות ספרדית, פורטוגזית וצרפתית מפנה אותו אל עולם תרבותי המשותף ל -800 מיליון איש ברחבי העולם.

באופן ספציפי, חטיבת ההדרכה שלה, Planeta Formación ואוניברסיטאות, מציעה מגוון רחב של התמחות מיוחדת החל באוניברסיטה ולימודי המשך להכשרה מקצועית. ההצעה הכשרה מאוד בכיוון של דרישות שוק העבודה ויש לו מתודולוגיה גמישה נתמך על ידי טכנולוגיות חדשות.

האוניברסיטה הבינלאומית של ולנסיה (VIU) הוקמה בשנת 2008 על ידי Generalitat Valenciana כמו ארגון ללא כוונת רווח פרטית, נותן את התואר הרשמי הראשון בפעם הראשונה בשנת הלימודים 2010-2011. במהלך הקורס הראשון נרשמה ההרשמה ל -1,018 תלמידים. בשנת 2013 נטלה גרופו פלנטה את הניהול על ידי רכישת 70% ממנה במטרה לחזק את יכולת ההתרחבות הבינלאומית ולהשלים את מחויבותה של הקבוצה להכשרה באוניברסיטה. האוניברסיטה הבינלאומית של ולנסיה גדלה בהצעה מעצבת וחיזקה את הפיתוח הבינלאומי שלה. כיום האוניברסיטה הבינלאומית של ולנסיה (VIU) יש יותר מ 7,000 תלמידים מ 58 מדינות, בעיקר בספרד ואמריקה הלטינית. האוניברסיטה היא כיום אחת האוניברסיטאות של התייחסות בינלאומית דוברי ספרדית כי ללמד את מעלות באמצעות מתודולוגיה הוראה מקוונת . 56 התוכניות הציעו כיום כיסוי לשבעה תחומי ידע (מדעי הבריאות, מדעי הרוח והרוח, מדע וטכנולוגיה, משפטים, עסקים, חינוך ותקשורת) המתפתחים ללא הרף כדי להתאים לצרכים של התלמידים והשוק לידה גמישות ויכולת הסתגלות זו מוכרות כיום כדוגמה לחיזוק הסינרגיות בין האוניברסיטאות, החברות והמוסדות הציבוריים לקידום ההתקדמות החברתית.


שליחות, חזון וערכים

אנו קהילה פתוחה וכוללת, עם חזון אסטרטגי של חינוך אוניברסיטאי ותפיסה המבוססת על הכשרת התלמידים שלנו לנוכח האתגרים הדיגיטליים וצרכי ​​העבודה העתידיים.

  • המשימה

המשימה שלנו היא לעצב חוויה חדשה באוניברסיטה: שרשרת איכות מרחיבה, מבפנים החוצה, Universidad Internacional דה ולנסיה (VIU)

באוניברסיטה הבינלאומית של ולנסיה (VIU) אנו עובדים עם איכות חינוכית מהליבה: מורים, מתודולוגיה ופורמטים, עד שנגיע לתלמידים שיהיו סוכני השינוי, יוכלו לשפר את הצרכים הנוכחיים והעתידיים, להרחיב את הידע מוולנסיה כלפי את העולם

  • נוף

החזון שלנו הוא להיתפס כאוניברסיטה איכותית ברמה בינלאומית. אנו מתמקדים בגידול האיכות, בהגיענו לתפקיד משמעותי כאופציה לסטודנטים לאומיים ובינלאומיים.

הערכים שלנו הם:

  • התחייבות. העיצוב של מערכות ערבות פנימיות הוא המפתח להציע לתלמידים שלנו אבטחה
  • RIGOR אנו מעריכים את עצמנו באופן פנימי, כך שהפרויקט החינוכי שלנו הוא תמיד ברמה הטובה ביותר.
  • יצירתיות שאלת הפרויקט שלנו ותמיד מחפשים את העתיד היא הדרך הטובה ביותר לגדול, לתרום רעיונות חדשים ולהיות ערבים לחדשנות.
  • גמישות אנו מסתגלים לשינויים במהירות. התלמידים שלנו זקוקים לתשובות מהירות לצורכי ההכשרה שלהם.
  • שיתופי פעולה. אנו מאמינים כי מרקם אסוציאטיבי ועסקי חייבים לעבוד במקביל עם האוניברסיטה. התלמידים שלנו הם אלה אשר יתמודד עם האתגרים של שוק העבודה.


פיראטי CORPORATE

  • איכות

האיכות שלנו היא לא מה אבל אבל איך. באופטימיזציה של המשאבים והאפקטיביות של השימוש בהם. אנחנו אוניברסיטה שרוצה לגדול, אצל סטודנטים, במורים, בתשתיות, בשווקים. אבל עם איכות. תמיד

  • חדשנות

החדשנות שלנו היא ברעיונות. ב אופטימיזציה כדי לספק יתרון גדול יותר. כאוניברסיטה צעירה, אנו מעודדים יצירתיות ומניעים את הדיון, כך שהמודל הלומד יהפוך למשמעותי יותר. Universidad Internacional דה ולנסיה (VIU) היא לא אוניברסיטה שבה אתה רק ללמוד מקצוע, התלמידים שלך ללמוד לחשוב מחוץ למסגרות המסורתיות.

  • הבינלאומי

היום, הבינלאומי הוא הכל. כולנו חסמים תרבותיים וגיאוגרפיים מטושטשים. זה בהקשר זה, שבו האוניברסיטה הבינלאומית של ולנסיה (VIU) פרויקטים חזון משלו ועכשווי של "האוניברסיטה הבינלאומית", מעבר לתחושה אידיוטית. תפיסה המתמקדת בקהילה פתוחה, שיתופית וגלובלית.

מיקומים

ולנסיה

כתובת
VIU Valencia
C/ Gorgos, nº 5 y 7

46021 ולנסיה, הקהילה ולנסיה, ספרד

ברצלונה

כתובת
ברצלונה, קטלוניה, ספרד

מדריד

כתובת
Calle Suero de Quiñones, 38
28002 מדריד, קהילת מדריד, ספרד

בוגוטה

כתובת
Calle 76 No. 11-35 Piso 6
בוגוטה, בוגוטה, קולומביה

לימה

כתובת
Avenida Juan de Aliaga 427, 7º piso, Edificio Prisma Tower
Magdalena

לימה, אזור קלאו, פרו

קיטו

כתובת
קיטו, פיצ'ינצ'ה, אקוודור

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך