קרא את התיאור הרשמי

חדשני

מאסטר שמשפר את כשרונותיהם של תלמידיה באמצעות מודל ייחודי. דרך חכמה כדי לקדם את היכולות שלהם כדי לבצע את היוזמות חדשניות בשוק הנוכחי.

רב תחומי

הכשרה רבת פנים בתחומים שונים, כגון בינה מלאכותית, תהליכי בריאות, ניתוח נתונים וניהול איכות ותקנים, כדי להגיב לאתגרים הנוכחיים בשירותי בריאות.

קרוב יותר

כיתה והתלמיד הבא טיפול הוא השיטה הטובה ביותר להתחבר ליכולת האימון שלו. שפר את המיומנויות האישיות והבינו-אישיות שלך הוא מאוד נחוץ בהקשר זה משתנה כל הזמן.

בונה

המטרה השני בטכנולוגיות חכמות למערכות בריאות היא לבנות חתיכה אחרי חתיכת האלמנטים הדרושים כדי לענות על האתגרים הנוכחיים ברזולוציה של אסטרטגיות כדי להבטיח את התחרותיות שלהם בשוק העבודה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Master

UdG - Master Smart Healthcare

מכוון בוגרים בהנדסה (מדעי מחשב, ביו-רפואי, תקשורת, תעשייה, אלקטרוניקה ...), המעוניינים להרחיב את הידע שלהם ולהתמקד הקריירה שלך בתחום הבריאות. המטרה של המאסטר היא לספק כלי ... [+]

מחולק לשני חלקים עיקריים: אימונים אינטנסיביים: 36,00 ECTS נוהלי עבודה + סופי מאסטר: 24.00 ECTS. אימון Presencial אינטנסיבי (9 בינואר - 7 אפריל) ידיעת המשמעת של מידע רפואי. דע את תהליכי הארגון וטיפול: בריאות, קבלת החלטות אתגרים. לפתח פתרונות כדי לענות על הצרכים בריאות אמיתית. מובילים והשתתפות בפיתוח, יישום וניהול של מוצרים ושירותים Smart בריאות. ידיעת ICT מבנה שוק בריאות: לומד לזהות את הזדמנויות ... [-]
ספרד ז'ירונה
בקשת מידע
אנגלית,ספרדית
תכנית מלאה
13 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Smart Healthcare Master - Universitat de Girona