קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים האוניברסיטה למדעי רפואה

מדינה- of-the-art קייטרינג רפואי הספר הקאריביים לצרכיו האישיים של תלמידיה. UMHS שואף למצוינות, עם דגש על תלמידים בכיתות קטנות, החזקת תלמיד גבוה ותוצאות העצום לסייע לתלמידים להגיע חלומותיהם.

קמפוסי UMHS

האוניברסיטה לרפואה ומדעי הבריאות (UMHS) בקמפוס יש אווירה תוססת, לעורר בסביבה חברית. הסטודנטים, הסגל, ואנשי צוות כל מוקדשים לחינוך רפואי. גן עדן אקזוטי, סנט קיטס מאופיין יופי טבעי עוצר נשימה. המתגאה גבישי מים, חופים רכים חוליים, מערכות אקולוגיות נגעו, יערות גשם טרופיים, הר געש רדום מרהיב. סנט קיטס מציעה משהו לכל אחד.

קמפוס קיטס סנט

תלמידים להשלים תכנית המדע הבסיסית שלהם בקמפוס UMHS על האי הקרב סנט קיטס. במהלך ארבעת הסמסטרים הראשונים על סנט קיטס, התלמידים מוצאים את עצמם בסביבת למידה מודל קובעת את הסטנדרט עבור לימודי הרפואה המודרנית.

קמפוס נתמך טכנולוגיה

UMHS מפעילה את אחד הקמפוסים המתקדמים החדישה ביותר הטכנולוגיה. הקמפוס מתגאה התקדמות טכנולוגית על חיתוך קצה הוראת בריאות. הקמפוס האלחוטי ברשת הוא מרכיב מרכזי על מנת להבטיח כי תלמידים מוכנים היטב כדי להשלים את התכנית החינוכית. ניצול והבנה של למידת תוכנה אוטומטית הדרכה חינוכית מודגש לאורך כל תהליך הלמידה.

כל הכיתות והמעבדות מצוידים המדינה של ציוד אורקולי אמנות יש קישוריות אלחוטית לסטודנטים לגשת מצגות PowerPoint סגל וסיכומי שיעור. כדי למקסם את הלמידה, התלמידים נדרשים להביא את המחשב הנייד / מחשב לוח מחשבים לכיתה.

Accreditations ואישורים

סטודנטים UMHS זכאים לשבת על בחינות רישוי רפואי ארצות הברית כתוצאה של רישומים אבן סינא IMED וארגון הבריאות העולמי.

בנוסף לזה שיש להם הסמכת קיטס סנט, האוניברסיטה לרפואה ומדעי בריאות (UMHS) יש גם הסמכה שישה מלאה מועדת הסמכת מכללות לרפואה (ACCM). גוף accrediting להכרה בינלאומית, ACCM (accredmed.org) כדלקמן ועדת הקישור לחינוך רפואי (LCME) תקנים עבור ההסמכה. LCME מוסמך על ידי משרד החינוך בארה"ב כמו accreditor של ארה"ב ובתי ספר לרפואה קנדי.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

M.D.

University of Medicine and Health Sciences

כדי להתקדם עם תואר דוקטור של רפואה (MD), תלמידים חייבים להשלים בהצלחה את תוכניות המדע הבסיסיות וקליניות ולהעביר את בחינות הרישוי רפואי ארצות הברית (USMLE) שלב 1 ו- 2 CK & ... [+]

החזון שלנו הוא להיות ספר לרפואת בוטיק לסטודנטים שראויים ולדרוש חינוך איכותי בסביבת בית ספר קטנה. הסגל שלנו מוסמך ביותר וגייס בעיקר מארצות הברית. הם אוהבים ללמד ולהקדיש כמעט 100% מזמנם לסטודנטים.

תכנית המדע הבסיסית, הסמסטרים 1-4, ממוקמת המדינה- of-the-art הקמפוס שלנו באי הקריבי היפה של סנט קיטס. תוכנית הלימודים בבית הספר לרפואה המסורתית שלנו משווה עם רוב בתי הספר לרפואה בארה"ב. תלמידים נבחנים בפורמט לחסום לאורך הסמסטר. מדף בחינות, אשר מדמות בדיקות USMLE בסגנון מיניות, משולבות גם לתכנית הלימודים. חשיפה פרה-קלינית מתחילה בסמסטר הראשון וממשיכה לאורך כל תכנית המדע הבסיסית.... [-]

סנט קיטס ונוויס Basseterre ארצות הברית New York
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
10 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית