קרא את התיאור הרשמי

Saint James School of Medicine בינלאומית עם שני קמפוסים באיים הקריביים של אנגווילה וסנט וינסנט והגרנדינים. התלמידים שלנו למד מדעי יסוד באחד הקמפוסים שלנו הקאריביים ואז ללמוד מדעי קליני באמצעות תוכנית סיבוב קליני בבתי חולים הקשורים בארצות הברית.

Saint James School of Medicine נוסד בשנת 2001 על ידי קונסורציום של מחנכים ורופאים מאוניברסיטאות ומכללות בארצות הברית ובאירופה.

מאות תלמידים סיימו את סנט ג'יימס מאז הקמת בית הספר. יש לנו כיום הרשמה של כ -1,000 תלמידים .

המטרה שלנו היא להציע לסטודנטים מארה"ב וקנדה איכות גבוהה, חינוך רפואי במחיר סביר . תוכנית הלימודים בסנט ג'יימס מכינה סטודנטים לבחינות הרישוי הרפואי של ארה"ב (USMLE) והבוגרים שלנו זכאים להתאמן כרופאים בארה"ב ובקנדה .

המשימה שלנו

המשימה של Saint James School of Medicine (SJSM) היא לסייע לתלמידים מוטיבציה להגשים את החלום שלהם על קריירה רפואית ללא קשר לרקע האתני, הדתי והתרבותי שלהם. אנו משתמשים בשיטות הוראה חדשניות כדי לעצב את המוחות והרוחות של תלמידינו ולעזור להפוך אותם למרפאים רחומים של הגוף והנפש האנושי. התלמידים שלנו מאומנים להמשיך את המקצוע שלהם בביטחון, מאוזן עם ענווה וחמלה.

עשר סיבות לבחור את ג'יימס הקדוש

 1. לקבל את אותו באיכות גבוהה השכלה רפואית והזדמנויות כמו בבתי הספר לרפואה בארה"ב וקנדה, במחיר של 1/3 את העלות
 2. מוכר על ידי CAAM-HP, מוכר על ידי המועצה הרפואית של קנדה. בית הספר לרפואה שלנו מופיע במדריך העולמי של בתי הספר לרפואה עם פתק חסות של ECFMG. עבור שנות הסיום המצוינות בפתק החסות, תלמידינו ובוגרינו זכאים להגיש בקשה ל- ECFMG עבור הסמכת ECFMG ו- USMLE® כצעד לקראת הסמכת ECFMG.
 3. אנחנו הראשון רפואי הספר הקריבי לספק USMLE שלב 1 Pass אחריות.
 4. שכר לימוד הנמוך ביותר בין כל בתי הספר לרפואה מוכר, עם שכר לימוד מ 6,100 $ לכל סמסטר
 5. מלגות ואפשרויות הלוואה זמין
 6. MCAT אופציונלי
 7. שלוש תקופות הרשמה בשנה. התחל את לימודיך כשתבחר
 8. יחס סטודנט נמוך לפקולטה
 9. סיבובים קליניים מובטחות בבתי החולים שאושרו על ידי ACGME בארה"ב ובקנדה
 10. שיעור התאמה גבוה. הבוגרים שלנו עובדים כיום בבתי חולים בארה"ב ובקנדה במגוון רחב של התמחויות.
התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

M.D.

Saint James School of Medicine

אנו מציעים לך, על הידיים, על חינוך רפואי, כדי להכין אותך לקריירה רפואית ארוכה, מתגמלת. תוכנית MD שלנו מכסה את המדעים הבסיסיים והקליניים. תוכנית 10 סמסטר לוקח אותך דרך שלב ... [+]

אנו מציעים לך, על הידיים, על חינוך רפואי, כדי להכין אותך לקריירה רפואית ארוכה, מתגמלת. תוכנית MD שלנו מכסה את המדעים הבסיסיים והקליניים. תוכנית 10 סמסטר לוקח אותך דרך שלב 1 ואת שלב 2 של USMLE, כדי הסיום שלך עם דוקטור לרפואה (MD) תואר.

מדעי יסוד באיים הקריביים

תוכלו לבלות חמישה סמסטרים (20 חודשים) לומדים את מדעי היסוד באחד משני הקמפוסים שלנו בבית הספר לרפואה של הקאריביים, סנט ג'יימס אנגווילה או סנט ג'יימס סנט וינסנט. הקמפוסים הבטוחים והבטוחים שלנו מעניקים לך סביבת למידה חיובית וקהילה תומכת צמודה עם הדרכה אישית, הדרכה אישית, הזדמנויות ללמידה המבוססת על עמיתים, מועדוני סטודנטים ופעילויות.... [-]

סנט וינסנט והגרנדינים ארנוס וייל
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 - 5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית