קרא את התיאור הרשמי

מלאקה Manipal מכללת רפואי (MMMC) הוא מוסד רפואי פרטי בעל שם עם סימן ההיכר של מצוינות אקדמית ו רשומת מסלול מעורר קנאה במתן חינוך רפואי איכותי. תוכניות רפואיות שיניים ב MMMC מתבצעים בשיתוף עם אוניברסיטת מאניפאל המוערך, הודו (לשעבר הידועה בשם האקדמיה מאניפאל להשכלה גבוהה) הוקמה ביולי 1993, כאשר מכללות מקצועי שלה הוענקו מעמד האוניברסיטה, מה שהופך אותו המכון הראשון הפרטי המגזר להיות מוכר על ידי האוניברסיטה נחשב על ידי ממשלת הודו.

MMMC מחויבת לספק תוכנית לימודים המציעה הזדמנויות למידה מגוונות. התלמידים מפתחים מגוון רחב של ידע, מיומנויות וגישות הנחוצות לתרגול הרפואה. תכנית הלימודים המתוכננת היטב, הנלמדת על ידי חברי סגל ייעודי, שמה דגש על המתאם בין מדע בסיסי לבין הכשרה מדעית קלינית. ב MMMC, המחויבות למצוינות היא אחת כי הוא בהשראת חיים ממוזג על ידי שירות מוסרי לאומה והאנושות.

MMMC הוא המוסד המועדף כסטודנטים לרכוש את הטוב משני העולמות בחינוך הרפואי משלוח בריאות באמצעות:

 • חינוך טכני מקצועי ומקצועי
 • צוות סגל מוסמך, מנוסה ומסור
 • משך הזמן בהודו נותן לסטודנט חשיפה חזקה למדעי היסוד ולתחליפי תחלואה הקשורים למעמד החברתי-כלכלי ולפרקטיקות התרבותיות של מדינה אחרת
 • מתגורר בקמפוס אוניברסיטאי רב תחומי במניפל, ומעניק לתלמיד חוויה בין-תרבותית ייחודית ובניית אמון ועצמאות
 • להיות חלק ממערכת חינוכית מוערכת בעלת מוניטין בינלאומי ובוגרי עולם
 • השלב הקליני שבוצע בבתי חולים ממשלתיים במלזיה, שם התלמידים עובדים עם מטופלים וצוותים מרקע אתני שונה הדומה לשלהם. זה מאפשר תקשורת יעילה קרבה ומיזוג חלקה לתוך מערכת אספקת בריאות מלזי.
 • MBBS ו BDS תואר מוכר על ידי המועצה הרפואית מלזיה, WHO ו- IMED
 • הכנת התלמידים לתחרות עולמית.
 • איכות ובמחיר סביר חינוך
 • המתקנים האקדמיים המודרניים והממוקמים ומרכז משאבים מצויד היטב
 • בנויה בכוונה בניין 10 קומות עבור תוכנית BDS דיור מרפאת שיניים ומתקנים אחרים.
 • הוראה טובה ולמידה
 • בין מגוון מתקני ופעילויות הפנאי נכללים בריכה חיצונית
 • למידה במרכז סטודנטים
 • לינה באכסניה טובה
 • ניסיון אקדמי דינמי

אנו מביאים את הטוב ביותר משני העולמות!

זו הסיבה היחידה שאנחנו שונים מאחרים.

הכשרה קדם קלינית באוניברסיטת מאניפל (קמפוס מאניפאל) שלנו תבטיח כי התלמיד שלנו יקבל את החלק התיאוריה הטובה ביותר של רפואה (MBBS) ורפואת שיניים (BDS). זה ידע תיאוריה מעולה יהיה להוכיח שימושי מאוד פעם הם חוזרים לקמפוס מלאקה עבור השלב הבא של האימון שלהם. אין מקום אחר בעולם יכול להציע מתקן טוב יותר כדי לרכוש ידע על אנטומיה אנושית, פיזיולוגיה, ביוכימיה, פרמקולוגיה, פתולוגיה, מיקרוביולוגיה, רפואה משפטית & מיומנויות קליניות כמו מאניפאל האוניברסיטה.

"זה מהר יותר להבין מיומנות (מעשית), אם אתה יודע למה אתה עושה את זה (תיאוריה)"

הכשרה קלינית בחזרה בקמפוס מלאקה מצד שני, יהיה לצייד את הסטודנט שלנו עם מיומנות קלינית עדכני חיוני להם להפוך לרופא או רופא השיניים הטוב ביותר. התלמידים ילמדו את כל המשמעת ברפואה ורפואת שיניים על ידי סיבוב. התלמידים שלנו MBBS נשלחו לבית החולים הממשלתי המקומי (מלזי) להכשרה, בעוד הסטודנט שלנו BDS ילמד במרפאת שיניים שלנו (באזור הקמפוס) כדי לשפר את מיומנות להגדיר.

"אנחנו מתמקדים לייצר את הרופא הכי טוב ורופא שיניים!

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Melaka-Manipal Medical College

שלב I (קמפוס מאניפל, הודו) 2.5 שנים של מחקרים פרה-קליניים ... [+]

סקירה אני Phase

רשימת מחלקות בשלב I (קמפוס מאניפל)

המחלקה לאנטומיה

המחלקה לאנטומיה היא המחלקה הגדולה ביותר במוסד ומתמקדת במתן סביבת למידה טובה לסטודנטים לתואר שני.

המחלקה לביוכימיה

למחלקה לביוכימיה יש תרומה משמעותית בהקניית חינוך בביוכימיה ומסייע בהערכת גורמי הסיכון להתפתחות מחלות רב-תחומיות כגון סוכרת או אוטם לבבי.

המחלקה למיקרוביולוגיה

המחלקה למיקרוביולוגיה של Melaka Manipal Medical College מציעה תוכנית לימודים לסטודנטים לרפואה בשנה השנייה על מנת לספק ידע ומיומנויות במחלות זיהומיות ואימונולוגיה החיוניות לתרגול הרפואה.... [-]

מלזיה מלכה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Melaka-Manipal Medical College

חמש שנים של תואר ראשון של ניתוח כירורגיה (BDS) התוכנית נעשית בקניפוס Manipal, הודו עבור שלב I ו Melaka הקמפוס, מלזיה עבור שלב II. המאמץ הוא השתקפות אמיתית של חזון מניפאל ... [+]

מבוא לתוכנית BDS

חמש שנים של תואר ראשון של ניתוח כירורגיה (BDS) התוכנית נעשית בקניפוס Manipal, הודו עבור שלב I ו Melaka הקמפוס, מלזיה עבור שלב II. המאמץ הוא השתקפות אמיתית של חזון מניפאל בטיפוח תלמידים בעלי אישיות מתנשאת ולחזק את החינוך המבוסס על ערכים של מניפול.

הבנת החשיבות של קישור בין תרבות, ידע, פעילות הומניטרית ומקצוענות, תוכנית BDS מיועדת לסטודנטים ליהנות משני המדינות כדי לעורר מצוינות באקדמיה ובריאות.... [-]

מלזיה מלכה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית